reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

SHW36 - Dash-POWER(CZ): 1

Dash-POWER(CZ) (82)|31.8.2011 15:25
Kolik času zabrala tvorba: 14 hodin
Pointa wallpaperu: Gigabyte první v cíli

Zcela vlastní tvorba: Ne

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
3D model: Ne
Brush: Ne
Obrázek, fotografie nebo textura: Ano
Tutorial: Ne
F24.jpg
dzandra (1368)|31.8.2011 16:00
no pro mě zatím favorit:thumb
looplo (128)|31.8.2011 16:05
Pro me asi taky, skoda akorat tech "plamenu" oproti zbytku mi pripadaji dost nerealne a neverohodne...
dzandra (1368)|31.8.2011 16:13
Tak jsem koukal na to v čem to vytváříš a já to asi teda nikdy umět nebudu, protože pořízení toho softu je pro mě krapet palba
Kotty (186)|31.8.2011 17:30
[quote=dzandra;470066]Tak jsem koukal na to v čem to vytváříš a já to asi teda nikdy umět nebudu, protože pořízení toho softu je pro mě krapet palba[/quote]
Upřímně by mne zajímalo, kolik ze zdejších soutěžících má podobné programy legálně :) Není to samozřejmě mířeno přímo na autora, mluvím obecně.
Jinak wallpaper je ze zdejších asi vážně nejlepší, bohužel mě tohle kolo přijde obecně slabší. Svůj výtvor uploadovat ani nebudu, určitý (nový) nápad jsem sice dostal, ale vyžadoval by práci s 3d programem, s kterými neumím (vyjma Inventoru, ale to je trošku něco jiného). Asi se budu muset naučit s Blenderem :)
looplo (128)|31.8.2011 17:45
[quote=Kotty;470079]Upřímně by mne zajímalo, kolik ze zdejších soutěžících má podobné programy legálně [/quote]

Mozna by ses divil... podle me tu hodne lidi ma pristup k temto softum legalne, protoze je pouzivaji pracovne a nebo pres skolu...
Kotty (186)|31.8.2011 18:03
[quote=looplo;470082]Mozna by ses divil... podle me tu hodne lidi ma pristup k temto softum legalne, protoze je pouzivaji pracovne a nebo pres skolu...[/quote]
Je to možné, i když lidi co používají takový 3ds max pracovně nejspíš umí vytvořit úplně jiná díla a s tvorbou na SHWallpaper se asi nezabývají (alespoň můj skromný názor). Je pravda, že na některých technických/uměleckých školách tyto programy jsou, zrovna 3ds max jsme také měli na škole k dispozici.
czhunter (775)|31.8.2011 18:12
Max je snad pro všechny studenty technických VŠ zdarma (viz Autodesk Education Community).

Nicméně ani jeho vlastnictví vám nezaručí dobrý výsledek. Stáhnout jde za pár minut, ale ještě pár měsíců či let trvá se v tom naučit.
dzandra (1368)|31.8.2011 19:31
[quote=czhunter;470086]Max je snad pro všechny studenty technických VŠ zdarma (viz Autodesk Education Community).

Nicméně ani jeho vlastnictví vám nezaručí dobrý výsledek. Stáhnout jde za pár minut, ale ještě pár měsíců či let trvá se v tom naučit.[/quote]

Absolutní OT , škoda že už nestuduju :D. Nemá autdesk něco pobného i pro trotly ?? :D