reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

World of Warcraft padaní(cerna obrazovka)

Deexer (365)|13.10.2008 22:55
Mam tu mensi zahadu...

Pri hrani wow v ruznejch nahodnejch dobach (nekdy taky ne) mi spadne wow cerna obrazovka a nic....... kdyz jsem byl treba pri tom na TS tak jsem treba slysle lidi jak kecaj atd. ale jinak(neslo to schodit nalistu nic proste jen cernej monitor) podle zvuku s wow se uz neslo hejbat atd..... Stava se to ruzne kdyz jsem nekde volne nebo i pri boji atd..
WoW mi bezi bez seku na FULL detajli bez evidencnich znamku problemu a pak ten pad......... vubec to nechapu.

teplota na GPU (9600GT OC) je pri HC zatezi 65 stupnu vic ne zdroj je mesic starej menen na(400w) kvuli grafice

nevim treba to muze byt taky addonama pac jsem si tam nahral od nejakeho cloveka UI a s WTF od ty doby to padalo (aspon kdyz jsme jel se zakladnima addonama od blizz tak to slo.... nejel jsem zas na to dlouho i kdyz za ten den by to mohlo spadnou a nespadlo....) tak nevim jestli terba skusit addony vypnout nebo jestli to je v PC tak je to v riti (ale to opravdu nepredpokladam aby mi nesla takovadle LOW hra XD na naroky kdyby mi to padalo u crysis ci UT07 tak bych to resil HW ale todle fakt nevim cim to bude...........
Sikil79 (429)|14.10.2008 20:33
Máš to origo a hraješ to přes legální server?
HiLow (1000)|14.10.2008 21:01
[QUOTE=Deexer;169447]
nevim treba to muze byt taky addonama pac jsem si tam nahral od nejakeho cloveka UI a s WTF od ty doby to padalo (aspon kdyz jsme jel se zakladnima addonama od blizz tak to slo.... nejel jsem zas na to dlouho i kdyz za ten den by to mohlo spadnou a nespadlo....) tak nevim jestli terba skusit addony vypnout nebo jestli to je v PC tak je to v riti (ale to opravdu nepredpokladam aby mi nesla takovadle LOW hra XD na naroky kdyby mi to padalo u crysis ci UT07 tak bych to resil HW ale todle fakt nevim cim to bude...........[/QUOTE]

Myslim, ze jsi si sam odpovedel.
Odinstaluj addony a postupne zkousej, ktery to dela.
pas!k (3765)|15.10.2008 06:32
Ten 400w zdroj je jake znacky? Jako to ze vytuhne ta hra nejakym adonem je mozne ale to ze to zahruzne celej komp je divne ...
Nito (1)|22.10.2008 14:37
Po patchi 3.0.1 se mi stavalo uplne to same, na GF8800GT s ovladacem verze 178.24 - zamrznuti obrazu hry a pad do cerne obrazovky. Pomohla reinstalace ovladace na verzi 169.21 (ktery jsem pouzival puvodne pred reinstalem compu).
decried (61)|23.10.2008 20:40
Kludne sa moze jednat o vadnu kartu. 9600GT, 8800GT(S) a dalsie mali taketo problemy casto -> vadne karty
Skusobne podtaktuj core, memory, shaders. Aby sa predislo spekulaciam - teplotou to nieje a ze to nerobi v narocnejsich hrach nieje nic nezvycajne.

Dalsia vec - frekvencia cipu G94 sa tvori 26-nasobkom 1/4 taktu PCIe. Ten by mal byt 100MHz, vtedy ma core 650MHz (26*25MHz) Skontroluj v BIOS-e ci nemas nastavenu vyssiu frekvenciu PCIe. Napr. 108MHz sposobi ze jadro karty pobezi na 702MHz (26*27). Nechapem ktory magor v nVidii toto vymyslel.