reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Víkendová diskuze: Hrajete hry?

husky14 (4214)|11.6.2010 09:11
Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Hrajete hry?

Jakou platformu preferujete? Jsou vám bližší konzole či dokonce notebooky, nebo raději hrajete tradičně na stolním PC? Jaký žánr preferujete, jakou hru jste si naposledy nejvíce užili? A na jakém „železu“ vlastně hrajete? Zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
xmarek (1676)|11.6.2010 09:20
Jednoduchá otázka, jednoduchá odpověď: Ne. A důvod? Protože toho rozčilování mám při programování dost. ;)
kevin00 (10238)|11.6.2010 09:33
Ano, někdy více než je zdrávo (např. propařený celý víkend se odpočinkem +/- 4 hodiny) :D
NHKG (1136)|11.6.2010 09:44
Zdravím. Od té doby co jsem naposled koupil počítač, mě přestaly bavit nové hry a hraju jenom staré věci jako je například Machcommander, Albion, Magic TG, Morrowind (pro mě nejlepší hra vech dob, ve své době naprostý zázrak)... Baví mě hlavně RPGčka a strategie.
Pořád marně přemýšlím, jestli už jsem starý, nebo jsou ty nové hry tak mizerné.

Ještě tak 2 roky zpátky, jsem hrával World of Warcraft, v průměru 6 hodin denně. To jsem u pc až na přestávky na záchod a jídlo občas býval celý den vkuse. :stupid
Dneska u PC hry nevydržím víc jak 2 hodiny, ty nové většinou do hodiny rovnou smažu.
athens (724)|11.6.2010 09:53
Ano, ale pouze když jsem doma sám. Hraji převážně First person akce, ale když mě nadchne i jiná hra v jiném žánru tak se nebráním ji zkusit.
Zoidik (1405)|11.6.2010 10:22
Občas si zahraju. Mahjong ve W7, taky někdy jejich šachy. Rád si zahraju Call of Duty, hlavně ty díly z druhé světové, ta moderní válka mě moc zase nebere, ale rád si střelím do turbanů :) Jinak taky Crisis a Stalkera. ale neni moc času, tak dycky rozehraju a pak na to prdim. A po dlouhé době jsem si zopakoval NFS Porshe Unslead :inlove Momentálně ale nehraju nic, jelikož nemám stabilní widle :( a Chtěl bych si zahrát Dirta od Colina, jedno jestli jedničku nebo dvojku, dřív mě ta hra strašně bavila
Georginek (2957)|11.6.2010 11:00
Ja jsem asi ojedinely typ, ale hraju skoro vse a celkem dost.
Co v posledni dobe?
NFS, Dirt,Grid,RignRoll, Stalker,FEAR,COD,Crysis, dohraju a jdu na dalsi podobny
Vzdy mam rozehranou jen jednu od kazdeho zanru....tu hraju do konce a pak si dam dalsi. Nesnasim kouskovani.
:p
A mezitim oddychove a navykove
Transport Tycoon, Flight Simulator, veskere Tycoony(alespon zkusit, cas od casu me neco chytne velmi mnoho, jako treba Zoo Tycoon :D )

A nejlepsi hra?
Half Life, Doom3, Stunts, cela serie NFS (hlavne prvnich 5), McRae (komplet), Transport Tycoon,Broken Sword.
16cmfan (2153)|11.6.2010 11:34
Tak ja v poslednej dobe hrajem len občas Armu 2 (zacinal som na OFP zo všetkými datáčmi a Arma 1).

Ale mojím najobľúbenejším žánrom sú Sandbox tituly, kde si človek môže robiť čo chce... hry s dokonalou interaktívnosťou s herným svetom (fyzikálne, rozhodovanie - ovplyvňovanie chodu univerza - jeho tvorba, pretváranie atď.)

Hl. vesmírne sim. ako celá séria X a Freelancer. Ďalej sa navždy zapíšu do môjho srdca hry ako séria Gothic, Risen, stratégie Starcraft, Warcradt, Homeworldy... Diablo 2, Half-life 1(spolu s Deus Ex majú premňa nejakú zvláštnu auru - atmosféru, kt. je proste neopísateľná a vtiahne do deja), Doom 3, Quake 2(to som si prežil pekné časy - hl. neskor v editore... quele či nejak tak sa volalo:), Fear, Splinter cell prvé 2 diely, Hitmany všetky diely a ďalšie... na kt. si nespomeniem :D

No a best of the best sú zatiaľ dve, jedna nevyšla dokonca(ale viem, že mi bude chutiť :D)

1. Deus ex(už sa teším na 3)

2. dlho očakávaná Infinity: The quest for earth

No a hrajem na železe, čo mám v podpise v tandeme s CRTčkom 23"... a tiež večšinov všetky nové hry vymažem... ale do 10 min... hl. GTA IV ma sklamala (nie pre hw náročnosť, to je paradoxne možno jej najmenší problém - skôr ma tam nič nemotivovalo ísť dopredu) potom nemôžem pozerať na NFSčka od vydania Most Wanted idú hore ....

...a to je asi všetko :D
thomas.007 (43)|11.6.2010 12:26
Jsem příležitostný hráč, takže u mě nic moc.
Notebook IBM (486): Dosovské hry, jednoduché a dodnes skvěle hratelné...Prince of persia, furt se nemůžu dostat přes ty tři pily... :hmm
PC-Athlon1,4GHz Sem tam NFS a hry co PC ještě stíhá, takže žádné herní pecky :D
Konsoli nemám, protože by se mi na ni akorát prášilo...
Týdně nahraju tak 0-5 hodin :cool:
Ivo Mašek (507)|11.6.2010 13:14
Můj věk mi asi už "nedovoluje" hrát si hry :D , ale já toho nedbám a hraji. Používám platformu PC a jsem vybíravý. Mám rád FPS (strategie, tahovky apod. zásadně odmítám) a takové hry, kde vývojář neurčil hráči linii, kudy má jít a nesmí odbočit (narazí na průhledné sklo). Rád se svobodně rozhoduji, kudy půjdu, co udělám nejdříve a co potom, .... zkrátka, taková trilogie STALKER je prostě moje nejoblíbenější.
A potom si rád hraji z mašinkama, respektivě tvořím mapy do Trainz Railroad Simulator, tedy komplet krajinky se vším, co k tomu patří ( http://churchill.trainz.cz/index.html )
Richmond (8084)|11.6.2010 13:22
[quote=16cmfan;381256]...nemôžem pozerať na NFSčka od vydania Most Wanted idú hore[/quote]
Shifty jsou dobry ;)

Hraju jen hry, co za to stoji (vetsina novych ne), diky tomu, ze nemam rad stupidni RPGcka tak v dnesnich dobach prakticky neni co hrat... Na Quaku i po tech 10ti letech dokazu ovsem stravit celou noc ;)
Draken (1578)|11.6.2010 14:24
Dlouho jsem žil jen v singlplayeru ale po tom co jsem okusil Lineage II přijde mi většina RPG jako druhořadá, schází tam ten potenciál "být lepší", jinak když už tak nejraději mám sérii Gothic a rád si zahraju warcraft3 nebo COD2, z novějších titulů mě oslovilo třeba wanted nebo call of juarez,většinu her jako crysis,COD6,grid,arma II a další jsem dohrál ... od dob kdy jsem dohrál téměr cokoliv co vyšlo jsem už upustil a vybírám si jen nejlepší kousky, dneska už to jinak ani nejde a tak dohraju kolem 6-7 titulů za rok... loni to byl třeba assisin creed,wanted,crysis warhead,Far cry 2,fear2,arma2. Zůstalo mi ale na seznamu i docela dost her co jsem si chtěl zahrát ale prostě není čas... jako třeba Risen,Dragon age,Riddick,NFS:shift a další
zdenek.falar (7)|11.6.2010 14:42
Aktivně se věnuji komunitní tvorbě pro hry Bohemia Interactive Studio, a to již od dob OFP. Asi se to nedá nazvat hraním, neb se v rámci našeho týmu starám hlavně o konfiguraci munice, zbraní a modelů a skriptování fíčur.
Proto si občas zahraju Mafii či Dyna Blaster. Někdy potěší i staré dobré Solitaire.
durib (1141)|11.6.2010 16:26
Jiste :D, jinak bych asi na forum o HW nechodil, protoze by nebylo tolik problemu jak se v tom stale vrtam pro vetsi vykon.
V posledni dobe ale spise oprasuju stare klasiky a hraju MP jako CSS a L4D. Nekdy dame i LAN party (ted po zkouskach i 1x tydne :)). Nove hry me momentalne nejak neberou, asi to bude tim, ze krome grafiky a ne/optimalizace toho vice uz nenabizeji. Ale je to tak- zkuste udelat hru, ktera tu jeste v nejake podobe nebyla ;)

EDIT: ted to tak procitam a pro nektere- opravdu si legalne porizenou/koupenou hru do hodiny smazete z PC? Ja kdyz uz si to koupim, tak to teda dohraju...
Pabler (425)|11.6.2010 17:40
vacsinou sa mi to nazbiera v jednej zlozke s privlastkom: "az budem mat volny cas tak toto", susi to tam cca rok a pol, potom dojde miesto na disku, a s povzdychnutím: "Jaj toto som si chcel zahrat" stlacam Shift+Del, Enter ;)

ale musim sa priznat ze som nasiel dake stare CD, s RollerCoaster Tycoon 1 a Transport Tycoon Deluxe, .... a neodolal som :)
Zase na 24" je tazko hovorit pri takych hrach o hratelnosti, idem radsej zaliezt spat do c# nech mam hotove co som chcel do tych nasich toalet...,teda parlamentnych volieb ;)
lexxxa (714)|11.6.2010 17:52
s pribyvajicim vekem cim dal tim mene:thumbdown;),pouze me jeste trosicku bavej zavodni hry ,GRID ,Flatout 2 apod-jinak jezdim TRACKMANII,ta me zatim po roce hrani jeste neomrzela :thumb;)
Richmond (8084)|11.6.2010 18:25
[quote=lexxxa;381329]s pribyvajicim vekem cim dal tim mene:thumbdown;)[/quote]
Neni vekem, ale kvalitou dnesnich her :D Hype baby, hype :D
jeninicicek (205)|11.6.2010 19:03
Bylo to asi to, kvůli čemu jsem se vlastně naučil počítač spouštět. A spustit PC, kde nejela baterka biosu a musel se díky tomu nastavovat typ disku atd. Následně spustit v ms-dos NC, potom qbasic a nakonec nibbles nebo gorrillas (kde jsou ty časy?). Později přibyl prehistorik 1 a prince of persia-tyto hry si zahraji i dnes a občas i transport tycoon. Novější hry, spíš když jsme u kamoša a hrajem proti sobě např. flatout atd., ale to je tak 2x za rok... Ještě jsem v průběhu let vyjel mafii a nějaký straegie, ale nic z toho mi dlouho nevydrželo.
czhunter (775)|11.6.2010 19:34
Kdysi dávno jsem hrával hodně (kolem 6h denně).
Teď mě třeba nějaká hra zaujme, hraju ji (a často i bohužel dohraju za) dva dny a pak nemám 3 měsíce na žádnou další náladu.

Čím jsem starší, tím "jednodušší" hry hraju. RPG a RTS jsem přestal hrát už dávno, je to na jedno brdo.

Naposled jsem vlastně hrál Pet Society a Wampire Wars na facebooku :)
Henry1200 (6)|11.6.2010 19:44
Hraju hlavně na PC, občas na mobilu a nebo na strarym dobrym Gameboyi AdvanceSP.
A hraju hlavně závodní, FPS a letecký (i když tich moc neni) hry.
Her mam dost, něco kolem 40 kousků. A nejčastěji hraju CoD4 multi, potom si někdy zahraju Counter Strike, CoD2, NFS Undercover, Colin McRae 04 a 05 a DIRT, Flatouty a Crisis.
Ale nejlepší hry jsou Tom Clancys H.A.W.K., TC Rainbow Six 2, NFS Underground2, PURE a ze všech nejlepší Mafie.
U kompu strávim cca 4 hodiny a hraní zabírá tak 2.5 hoďky.
mark.anahaim (12)|11.6.2010 19:55
Jasně že pařím gamesy,nemám vyhraněný herní žánr,ale záleží jen na tom,jestli mě daná gamesa chytne,a potom pařim a pařim a pařim.A vůbec mi nevadí že věkově už jsem jinde.....
A co že teď hraju....Splinte Cell Conviction,Assasin Creed II,a zase Fifu když začalo to MS....





MB: Gigabyte GA-MA74GM S2H
CPU: AMD AthlonX2 4400+ 2*2.3ghz (2*2.7 ghz)
Ram: 4 gb DDR2 Zepellin,800mhz,cl5
GK: Sapphire Radeon 4670 ,Pasive Cooling
HDD: Western Digital Green Edicion 640 gb
Zdroj: Fortron 350w
hornblower (10)|11.6.2010 20:32
Len co mi skonci skuskove poskladam po 5 rokoch novy stroj. Prva vec co si pustim bude Just cause 2 ale da sa povedat ze za tie 3-4 roky mam poriadne manko. Par dobrych hier vyslo co stoja zato si zharat napr. fallout 3, riddick, Star wars unleashed, dragon age, nfs, gta4 - nevravim ze su to najlepsie hry ale predosle diely vacsiny z nich som mal rad tak uvidime co s nimi urobila doba.
Japkoslav (80)|11.6.2010 21:36
Hraju hry převážně na pc občas i na nintendu DSi XL. Žánry mám rád v podstatě všechny kromě sportů typu fifa, nhl atd.. to už mi nic neříká.
Aktuálně se věnuju League of Legends, Lord of The Rings Online, Battlefield Bad Company 2, Splinter Cell Convition a Deus Ex1.

PS. Počítačové hry už hraju 18 let :-D
mech13 (5526)|11.6.2010 21:53
posledne co jsem hral jsem se hecnul, ze do laborky nebudu davat porad jenom screenshoty z menu a prvniho levelu a dal jsem outro z X-com Apocalypse...

jinak absolutne neni cas. kdyz uz neco hraju, tak pres dosbox, jedina win hra co obcas zaparim kdyz je cas je NFS - PU a napada me, ze by pres prazdniny mohl byt cas na BG...
odb (505)|11.6.2010 21:54
Hram ale menej ako kedysi. Nove tituly ma nevedia nadchnut. Grafika vylepsena ale hratelnost nulova. Napr. FarCry2 je po dlhej dobe hra, ktoru som nedohral. Totalny blud. Co robi hru hrou je hlavne multiplayer. Ziadne skriptovanie a tupost protivnika.
Strategia prichodom 3D zomrela. Stare zlate casy C&C, Transport Tyconn, Rialroad Tycoon, Ceasar, Settlers, AoEII, SimCity. Dnes sa na to ziadna strategia nechyta.

pokles kvality je vseobecny nielen v hrach. 3D a fullHD neurobi z braku poriadny film a takysto PhysX a jeho efekty neurobia hru hratelnou.

Ak mam chvilu cas tak si trochu zahram AoE II Conquerors alebo Railroad Tycoon alebo znovu prejdem Medal na max. obtiaznost.
VLAN (656)|12.6.2010 08:44
Já osobně mám rád hry s příběhem, dlouhou herní dobou a kvalitním zpracováním.

Bohužel, dnes již moc her není schopno kombinaci splnit ve všech třech bodech...

Ale když se najdou vyjímky, tak si rád zahraji, ale zatím jsme nehrál víc než 18 hodin denně.

Jsou však hry, které pro mě neskončili...např. NFS Shift mě baví stále a stále...a stále s Corolou :D .

Jinak opravdu je pro mě dost her zklamáním, po dohrání SC Conviction jsme si uvědomil, co jsme to vlastně hrál...hru která si zaslouží hodnocení tak maximálně 5/10, a čerpá jen ze slávy jména svých předchůdců...a ještě k tomu tak stupidní ochrana.
littleon (22)|12.6.2010 11:29
[quote=husky14;381234]Hrajete hry?[/quote]

Občas ano. Nikdy jsem se nepovažoval za hráče, ale nebudu tvrdit, že jsem si v dobách svých začátků s PC také nezablbnul. Dokonce se mi teď vybavilo, že jsem měl na disku IBM DOS + hromadu *.arj archivů. Ano ano, je to už nějaký ten pátek :-).

[quote=husky14;381234]Jakou platformu preferujete? Jsou vám bližší konzole či dokonce notebooky, nebo raději hrajete tradičně na stolním PC?[/quote]

Konzole mi k srdci nepřirostly, herní notebook je termín, který pobaví. Takže PC.

[quote=husky14;381234]Jaký žánr preferujete, jakou hru jste si naposledy nejvíce užili? A na jakém „železu“ vlastně hrajete?[/quote]

Preferuji kvalitní strategie a když je nálada a čas, tak si rád na někoho vystřelím.

Ze žánru FPS je to u mne jednoduché. CS:S je snad jediná hra, kterou mám na disku neustále (ač jí spustím 2-3x za měsíc). Abych pravdu řekl, musí mne hra zaujmout, abych si jí vůbec nainstaloval (informace včetně ukázek mám od kamaráda, který hráč je). Když jí spustím, většinou jí po pár minutách odinstaluji. Jednou za několik let odehraji hru dokonce a tou byla nedávno hra Crysis, která mne opravdu vzala. Ze strategií mne před několika lety zaujal jako poslední C&C Zero Hour. Před lety mne vzal StarCraft, což je pro mne pojem dodnes a díky tomu jsem zkusil zažádat o betu StarCraftu II a měl jsem štestí. Nicméně ne čas. Za měsíc jsem jej již nainstaloval, spustil zkušební misi a kouknul na jednotky budovy apod. :-). K ničemu dalšímu jsem se zatím nedostal. Nicméně mám pocit, že po velmi dlouhé době přijde na trh propracovaná a kvalitní strategie, na kterou si čas najdu.

Když nad tím tak přemýšlím, tak jsem si uvědomuji, že nejvíce času trávím u her, které spustím na odreagování... KnetWalk, KBreakOut a KPatience (hry pro KDE4). V tom případě bych měl ještě doplnit, že také občas hraji na notebooku na cestách :-).

"Železo" (hrozný termín) jsem celá léta hodně obměňoval a honil se za výkonem. Nějakou dobu mám Phenom X3 720 a GTX 260 a zatím necítím potřebu vyššího výkonu.
Neregistrovaný (0)|12.6.2010 13:35
Hic jak v pr.eli je dnes! No, tak hry samozřejmě hraji. Problémy v tomto státě se akorát kupí, a tak jsem místy rád, že jsem vůbec živ, takže s časem to není nijak slavné. Z posledních her je TOP Mass Effect 2, Bad Company, Metro celkově obdivuji. Srdcovka je Max Payne, Fahrenheit, Alone in the Dark 5, Condemned, dobrý je i TRA. Hlavní je technika...plátno a sloupy, jinak to nemá cenu. Myslím, že už je dnes na to doba. GTA: San Andreas dobré jako kulisa při návštěvě, COD: MW2 byla good hra. Je toho víc, ale většina her je na nic. A doba dělá své.
john (877)|12.6.2010 15:53
kyodai, sokoban, sudoku... ty nove uz nejsou pro me...
Richmond (8084)|12.6.2010 16:47
[quote=littleon;381446]
"Železo" (hrozný termín)[/quote]
Souhlas, kdo tohle poslal dal musel bejt jooo pan inzenyr :mistake
kolecko (65)|12.6.2010 18:02
Jasnee, MaxPaye1,2, Quake 1,2,4, Doom (vsetky), GRAW, FEAR, Vietcong, FarCry, ...,
takze tatatatatata a nekdy i mnohem vic. Podla moznosti FPS, obcas strategie.
Taky Quake2 si dame so synkom aj na manzelkinom notebooku, GMA4500MHD potiahne.
A na iPhone Glass Tower, Cannon Challenge a Freecel :)
Woyta (284)|12.6.2010 22:18
Hraju sice mene nez drive ale hra si poctive vybiram.Na odragovani mam Logitech G25 a Live For Speed. Proste si par hodin jentak bezmyslenkovite krouzim a driftuju.
Pak mam rad hry od Valve. L4D 1 i 2, TF2, HL2 + epizody, portal, ...
Na zanr nejsem moc vybiravej ale ta hra me musi chytnout.

Se slzou v oku vzpominam na Midtown Madness.
Richmond (8084)|12.6.2010 22:36
[quote=Woyta;381578]Proste si par hodin jentak bezmyslenkovite krouzim a driftuju.[/quote]
V tom pripade bych doporucil
Woyta (284)|13.6.2010 00:15
Kdyz uz tak GT5 nebo Forza Motorsport.
Ale konzoli kupovat nebudu.

Pro porovnani. :)
Richmond (8084)|13.6.2010 01:12
[quote=Woyta;381631]Kdyz uz tak GT5[/quote]
...by muselo aspon vyjit v dohledny dobe (celkem slusnej skluz na to, ze melo vyjit par mesicu po uvedeni PS3 ;))... Existuje emulator PS2... Ona ve finale ani GT2 neni spatna - me vydrzela pres rok a pul...

edit: Forzu jsem hral v Datartu a s GT to nejde vubec porovnavat! Sice uz z GT4 nemam takovej pocit jako z GT2 (drifty se Silvii S16 daishin neskutecny!!!), ale porad mas na vyber hromady aut + tuning + settings ktery jsou zatim neprekonany ;)
Mr-Paul (45)|13.6.2010 09:19
hraju, prevazne FPS, ted jsem opet dojel posledniho Stalkera a premyslim o prvnim dilu ze bych si ho dal znovu :) jinak online jsme s kamosema ulitavali na left 4 dead, ted je to battlefield :)
jinak miluju klasiku jako HL, Hitmana, prvni dily CoD apod :)
Woyta (284)|13.6.2010 10:42
[quote=Richmond;381638]...by muselo aspon vyjit v dohledny dobe (celkem slusnej skluz na to, ze melo vyjit par mesicu po uvedeni PS3 ;))... Existuje emulator PS2... Ona ve finale ani GT2 neni spatna - me vydrzela pres rok a pul...

edit: Forzu jsem hral v Datartu a s GT to nejde vubec porovnavat! Sice uz z GT4 nemam takovej pocit jako z GT2 (drifty se Silvii S16 daishin neskutecny!!!), ale porad mas na vyber hromady aut + tuning + settings ktery jsou zatim neprekonany ;)[/quote]

Vzdyt GT5 Uz je docela dlouho venku.

Jinak nastaveni auta ma LFS dost rozsahle. A tuning mi nejak nechybi.
Se spravne nastavenym autem jdou delat kolikrat neskutecne silenosti.

Uvidim jak mi to klouzani pak pujde v realu s moji S13 az ji dam dohromady. :)
Richmond (8084)|13.6.2010 12:45
[quote=Woyta;381665]Vzdyt GT5 Uz je docela dlouho venku.[/quote]
- Mno pred par lety vysel akorat Prologue a Academy, ovsem oba jsou jen "osekane GT4" (stejne jako GT3 Concept atd.) ;)

[quote=Woyta;381665]Se spravne nastavenym autem jdou delat kolikrat neskutecne silenosti.[/quote]
- Jj, ze srandy jsme jednou daly zavody s Civiskama... A masakr - naraznik na naraznik, takovy hroty! V zatackach ty auta brutal poskakovaly, na rovinkach vzdycky za protivnika do "pytle" a cekat az pujde na brzdy - maskry strasny! Nejvic jsme se bavili prave u tech pomalejsich aut, s tema nejrychlejsima to neni ono (drzi to moc prilepeny, proste formule = nuda. BTW ja mel strasne vychytanyho M3 CSL (chip, podvozek, prevodovka, vyfuk, Turbo 1 s upravenym "nabehem") a Mergla CL600 (hrabe uz jen na trojku po sestelovani LSD), vsechno s vypnutyma asistencema ;)

edit: ...a na cem hraji? No co je zrovna pri ruce - podle potreb hry, ikdyz me nedela problem Richard Burns Rally na klavesnici ;)
Cain (41)|13.6.2010 15:43
Pravidelně jsem začal hrát před cca 4 lety, ve věku 26/7 let. Není pro mne důležitá samotná forma v rámci zábavního průmyslu, ale možný žánr, který některé hry představují. Stejně tak jako pro mne blízká literatura, popřípadě film a to zejména v žánru historie, vojenské historie, hardcore sci-fi. se tímto profilují tyto mé oblíbené tituly: série total war (s), company of heroes (s+m), cod mw2 (s+m), mass effect 2 (s), battlefield bad company 2 (m)...
Vlastním i ps3, kterou ale užívám předně jako bluray přehrávač, z titulů na tuto platformu jsem dohrál uncharted 2 (s), to nemohu napsat o killzone 2 a battlefield bad company, kde mi u obou zmíněných nesedí herní gamepad s kombinací čisté fps.

p.s.:
Bohužel v české republice se na hraní dívá maloměšťácká společnost z vrchu, která nejen v tomto, zaspala za vyspělým světem jednu generaci. V herním průmyslu vidím budoucnost a potenciál který např. ve filmu je již dávno vyčerpán.

p.p.s.:
P5Q3 DELUXE, Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9550@2.83GHz, 4094MB RAM, NVIDIA GeForce GTX 275, Windows Vista™ Ultimate SP2 (eizo s2431w)+ ps3 slim (samsung ue40b7000)
Zoidik (1405)|15.6.2010 06:47
Tak včera po dlouhé době jsem seděl tři hodiny u Transport Tycoonu :inlove :inlove :inlove
Aytech (475)|15.6.2010 12:05
Obcas Quake Live podle nalady ;)
ICEBOSS (3435)|30.8.2010 23:25
Koupil jsem si par starsich originalek, takze ted smazim Suppreme Commandera... moc pekna hra. Pro me, jako milovnika Total Annihilation je to fakt super hra. Hraju obcas, kdyz mam cas na to sednou aspon 2 hodky v kuse. Takze tak jednou tydne.