reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Samsung - problém s monitorem

scarecrow123 (3)|26.12.2010 17:31
Dobrý den, mám problém s mým monitorem Samsung SyncMaster T220HD a mojí Samsung LED TV... Jde o to, že na obě dvě obrazovky funguje jeden a ten samý ovladač a to je docela problém, poněvadž monitor a tv jsou hned vedle sebe. Jakým způsobem lze tuto situaci vyřešit? Děkuju.
kevin00 (10238)|26.12.2010 19:01
Nějak nechápu z tvého dotazu, kde je problém ? Samsung SyncMaster T220HD je LCD televize s TV tunerem, takže je logické, že pokud ji připojíš k počítači je potřeba "nějaký" ovladač, který bude ovládat televizi jak jako monitor, tak jako TV. Dále nechápu jak jsou vedle sebe ? Ty máš 2 tyto televize připojeny k počítači - jeden jako monitor a druhý jako TV :notsure
Co je vlastně za problém se zobrazením ? Napiš to prosím trochu srozumitelně, abychom z toho taky něco mohli usoudit.
scarecrow123 (3)|26.12.2010 19:47
Nee, s PC je propojen jenom monitor, tv je zvlast.. Ale jde o to ze ovladac od televize nebo od monitoru reaguje na tu druhou vec takze dyz mi hrajou obe a chci si tv dat vic nahlas tak se mi da vic nahlas i pc atd...
kevin00 (10238)|26.12.2010 20:20
[quote=scarecrow123;425172]Nee, s PC je propojen jenom monitor, tv je zvlast.. Ale jde o to ze ovladac od televize nebo od monitoru reaguje na tu druhou vec takze dyz mi hrajou obe a chci si tv dat vic nahlas tak se mi da vic nahlas i pc atd...[/quote]

Tak tento problém nevyřešíš. Každý dálkový ovladač funguje na určité frekvenci, která je pevně dána použitým krystalem v dálkovém ovladači. Tuto frekvenci nelze změnit.
scarecrow123 (3)|26.12.2010 21:23
Jedine me napada prelepit na monitoru senzor ktery prijima signal z ovladace aby proste fungoval jenom na tv...ten ovladac k monitoru je mi k nicemu, myslite ze by to slo?:)
kevin00 (10238)|26.12.2010 22:00
[quote=scarecrow123;425196]Jedine me napada prelepit na monitoru senzor ktery prijima signal z ovladace aby proste fungoval jenom na tv...ten ovladac k monitoru je mi k nicemu, myslite ze by to slo?:)[/quote]

Ano, pokud signál z vysílače (dálkové ovládání) nepřijme přijímač (TV), tak se nic nestane.