reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

stahování z Rapidshare pomocí RapidShare Manager

Stanley.tux (9)|19.8.2008 10:53
Dobrý den,
prosím o radu. Mám premium účet na Rapidshare a proto bych chtěl pohodlně stahovat přes nějaký program. Našel jsem přímo z RS oficiální program RapidShare Manager. Stáhl jsem ho a nainstaloval. Ovšem při načítání se mi pokaždé ukáže tato hláška: "Exception has been thrown by the target of an invocation." Prosím proto a radu, jak opravit tuto chybu, případně budu rád, když mi doporučíte nějaký vhodný fungující alternativní program.
Díky
Zeus(CZ) (318)|19.8.2008 11:04
Řešili jsme přes ICQ, RapGET se nám nepovedlo zprovoznit, kámoš má ještě JDownloader a funguje mu, tak jsem to Stanley.tuxovi (jak to mám sakra skloňovat) doporučil. Uvidíme, jak dopadne. Já jinak končím, více tipů nemám :)
pas!k (3765)|19.8.2008 11:07
A co jste meli za problem s rapgetem:inlove? Je v cestine, je naprosto jednoduchy, a funguje naprosto bez problemu :] A umi vse podstatne.

:rules Podrobny navod na rapget v pdf
:rules Podrobny navod nastaveni premium uctu na rapidshare v pdf
Jackal007 (44)|19.8.2008 11:14
ANO. RapGet je snad jediny, ktery funguje naprosto spolehlive. (http://www.rapget.com) Jen je treba se prihlasit na svuj RS ucet na webu a v nastaveni zatrhnout volbu Direct Downloads. Pak uz to jede jak na dratkach :-)
Stanley.tux (9)|19.8.2008 11:37
Díky za tip, vyzkouším......
Stanley.tux (9)|19.8.2008 11:41
Ano, rapget je v češtině a jednoduchý je také, ale když jsem tam naházel linky, tak se jen neustále odpočítával čas (defaultně nastaveno 5 min) a tak to udělal 3 X (3 rotace) a pak označil link jako špatný. Nevím co s tím......premium účet mám, a tu volbu jsem zatrhl také, takže nevím proč nefachá!
pas!k (3765)|19.8.2008 11:44
[quote=Stanley.tux;153376]Ano, rapget je v češtině a jednoduchý je také, ale když jsem tam naházel linky, tak se jen neustále odpočítával čas (defaultně nastaveno 5 min) a tak to udělal 3 X (3 rotace) a pak označil link jako špatný. Nevím co s tím......premium účet mám, a tu volbu jsem zatrhl také, takže nevím proč nefachá![/quote]

Mozna proto ze ty linky byly spatne? :notsure
Prostuduj ty navody ..
Stanley.tux (9)|19.8.2008 11:46
[QUOTE=pas!k;153377]Mozna proto ze ty linky byly spatne? :notsure
Prostuduj ty navody ..[/QUOTE]
Návody prostuduji....linky špatné nebyly, protože, když jsem je spustil normálně (zadal jako web stránku) tak stahování běželo v pohodě....tak nevím, ale linky byly určitě dobré
Zeus(CZ) (318)|19.8.2008 11:49
[quote=Jackal007;153366]ANO. RapGet je snad jediny, ktery funguje naprosto spolehlive. [/quote]

Já bych jen dodal, že jsem s ním měl stejný problém jako Stanley, a Rapidshare Manager (oficiální od RS) mi na mých Vistách funguje bezvadně. Nemůžu si ho vynachválit ;)
Stanley.tux (9)|19.8.2008 12:17
[QUOTE=Zeus(CZ);153362]Řešili jsme přes ICQ, RapGET se nám nepovedlo zprovoznit, kámoš má ještě JDownloader a funguje mu, tak jsem to Stanley.tuxovi (jak to mám sakra skloňovat) doporučil. Uvidíme, jak dopadne. Já jinak končím, více tipů nemám :)[/QUOTE]
Díky za tip, JDownloader funguje....je to skvělý program.....díky!!!
Jackal007 (44)|19.8.2008 16:28
[QUOTE=Stanley.tux;153379]Návody prostuduji....linky špatné nebyly, protože, když jsem je spustil normálně (zadal jako web stránku) tak stahování běželo v pohodě....tak nevím, ale linky byly určitě dobré[/QUOTE]

Mozna blba otazka ale zadal jsi do toho RapGetu do Nastaveni svoje login a pass na RS.com? Nebyly linky nahodou na RS.de?

PS> jeste doplneni...mas posledni veryi RapGetu, tj. 1.41? A nainstalovany SSL knihovny? To vsechno by mohlo byt pricinou toho co pises ...
HiLow (1000)|19.8.2008 17:22
Ja pouzivam Flashget s doplnkem do FF Flashgot a naprosta spokojenost. Prosel jsem DM mnoho a tento se mi zda zatim jako nejlepsi.
Stanley.tux (9)|19.8.2008 18:41
[QUOTE=Jackal007;153432]Mozna blba otazka ale zadal jsi do toho RapGetu do Nastaveni svoje login a pass na RS.com? Nebyly linky nahodou na RS.de?

PS> jeste doplneni...mas posledni veryi RapGetu, tj. 1.41? A nainstalovany SSL knihovny? To vsechno by mohlo byt pricinou toho co pises ...[/QUOTE]
Blbá otázka to není.....ale ano, samozřejmě jsem zadal všechny údaje k premium účtu. SSL knihovny jsem stáhnul a nainstaloval. Verzi Rapgetu jsem měl také nejnovější (1.41). Bohužel přesto se mi stávalo, co jsem popisoval už dříve, že mi to odečetlo 5 minut a takto to udělalo 3 krát (3 rotace) a poté se mi to označilo jako špatný odkaz a konec! Tak nevím, co s tím je. Ale zkusil jsem na doporučení program JDownloader a ten funguje skvěle, tak snad mu to vydrží. Ale díky za snahu. Když tě něco napadne, napiš prosím, zajímalo by mě, v čem to vázne!
johny33 (9)|20.8.2008 00:13
Ja som mal podobný problém s inštaláciou "RapidShare Manager" stiahol som komplet cely na nete (čiže sa nič neinštaluje) a ide v pohode.Keby niekto chel pridany do Download: https://www.svethardware.cz/forum/downloads.php?do=file&id=633
trodas (1753)|20.8.2008 11:34
RapGet nejede kdyz clovek nema rapidshare ucet ... a nema direct linky nastavene v nastaveni. Docela skoda, ted, kdyz captcha na RS zmizela by mel jet jak na dratkach a ono nic... asi musime pockat na nejaky update, mozna by to chtelo napsat Alexovi:
http://rapget.com/contact.html
Stanley.tux (9)|20.8.2008 17:51
Je škoda, že RapGet nefunguje, jak má. Rapidshare účet mám. Vše nastavené také (alespoň doufám) mám, přečetl jsem dost návodů, ale RapGet stále nefunguje. Ale jestli můžu doporučit alternativní a fungující program, tak bych doporučil JDownloader, který funguje bez sebemenších problémů.
slowak1982 (134)|20.8.2008 19:50
Ja jsem dnes zkousel Jdownloader a nelze nic jineho nez doporucit. Moznosti nastaveni, automaticke rozbaleni archivu a smazani jednotlivych casti archivu, cestina. Pokud se prekroci traffic na premium uctu, pak stahuje dal jako free apod. Rozhodne palec nahoru.
HiLow (1000)|20.8.2008 20:52
Taky jsem ho dnes zkousel, ale vubec me nepresvedcil. Zustanu i nadale u oblibene dvojice FlashGet a FlashGot. Absolutne nejpohodlnejsi stahovani. Dosahuje nejlepsich rychlosti stahovani. Automaticke trideni souboru podle pripony do definovanych adresaru. Integrovany BitTorrent a eMule klient. Bezvadne propojeni s FF. Na strance vyberu vsechny linky, ktere chci stahnout a o vic se nemusim starat. Siroke moznosti nastaveni. (Pouzivam verzi 1.9.0) Cestina je samozrejmosti. Pro me jednoznacna jednicka mezi DM. :thumb
trodas (1753)|20.8.2008 22:54
Jdownloader zobrazuje reklamy. A stahuje vubec z rapida?

FlashGetem se mi nikdy nic z Rapida (nez jejich html) nepodarilo stahnout.

FlashGot? To je co? Nejaky remake nasi zombie popularni hudby? :D
Aha, tak uz vidim, extension pro Firefox... http://flashgot.net/ A jak mi tohle umozni stahovat linky z Rapida automaticky?
Stanley.tux (9)|20.8.2008 23:16
Já používám JDownloader a nikde nevidím, že by se mi zobrazovaly reklamy!!! Z rapida samozřejmě stahuje. A nejen z rapida ale ze všech možných serverů (mimochodem...je jich asi přes 40). Jinak Flashget jsem nezkoušel.
HiLow (1000)|21.8.2008 00:28
Staci si jen nastavit ve spravci umisteni tvoje jmeno a heslo na rapida. ;)
Stahovat opravdu jde.



A FlashGot ti umoznuje z jakekoliv stranky, kde jsou umisteny linky stahnout jen tak, ze je bud oznacis ty ktere chces (muzes vybrat i souvisly text v kterem jsou linky, on automaticky vyfiltruje jenom url) a Ctrl+F3, nebo pokud chces stahnout vsechny linky na strance, tak Ctrl+F2 a o vic se nestaras. Zalezi jak to mas nastavene. Muze ti to stahovane soubory automaticky tridit do ruznych adresaru podle pripon souboru, nebo podle serveru ze ktereho stahujes. Jednoduse si na to vytvoris pravidlo.
Zeus(CZ) (318)|21.8.2008 09:22
No teda, já to asi taky zkusím, RapidShare Manager není špatný, ale má svoje chyby - za pokus nic nedám, děkuju za tip (i když v podstatě nebyl pro mě), Flashgot/-get vypadá zajímavě ...
okohorovo (1)|26.10.2008 15:54
Člověče co mám udělat aby se to dalo stáhnout.Musím bejt budhista?nebo co proto mám udělat.l
HiLow (1000)|26.10.2008 16:18
Me to taky nejde, takze je chyba nekde v systemu.:mistake
Encore1106 (424)|26.10.2008 18:22
Pravda, že to je teď asi jediná dostupná verze na XPčka, ale jestli máš možost stahovat přes Vistu, stáhni si z oficiálních stránek Rapidshare Manager pro Visty. Sám používám oba a musim říct, že tenhle není nic moc, často ztácí spojení, padá, někdy špatně nastavuje soubory (stahuješ 100MB soubor, RSM spadne, ty ho znova nahodíš, soubor dostahuje a ejhle, najednou má stomegovej soubor 120MB...). S klientem na Vistě jsem problémy nezaznamenal.

Ale abych jenom nestrašil, pokud Vistu nemáš, tak se tohle dá přežít, jenom čas od času budeš muset stáhnou znova, možná budeš párkrát naštvanej, až ráno přijdeš k PC, kde si dal stahování přes noc a zjistíš, že se to seklo 15 minut potom, co si šel spát :-D .
HiLow (1000)|26.10.2008 20:28
No a tyhle "nastvanosti" si muzes odpustit, kdyz pouzijes flashget+flashgot.
Samozrejmosti je premium ucet, ale kdo ho nema, kdyz chce stahovat?
Za tech par korun to urcite stoji, ale to je kazdeho vec.