reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

SHW32 - Strogg_CZ: Samsung team

Strogg_CZ (191)|20.2.2011 12:05
Kolik času zabrala tvorba: dost
Pointa wallpaperu: Synergie Samsungu

Zcela vlastní tvorba: Ne

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
3D model: ne
Brush: ne
Obrázek, fotografie nebo textura: ano
Tutorial: ne

Další komentář: Chtěl jsem zdůraznit pointu synergie a spolupráce, kdy určité množství stejně výkonných jednotek práce (figurky modré) předčí větší stejně výkonných jednotek prácek(figurky různobarevné).
Ale tedˇjsem kouknul na zadání tohoto kola a nejsem si zcela jist zda to projde. Proto bych se rád dozvěděl, zda je to to použitelné či nikoliv.
samsung222.png
Karel Polívka (1485)|22.2.2011 18:31
V tomto provedení wallpaper bohužel nesplňuje téma aktuálního kola:
https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?p=433542#post433542

Zadání není obecně o synergii (spolupráci), ale konkrétně o synergii notebooků a tiskáren Samsung ve věci jejich designu a funkčnosti.
Strogg_CZ (191)|22.2.2011 20:06
[quote=Karel Polívka;437275]V tomto provedení wallpaper bohužel nesplňuje téma aktuálního kola:
https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?p=433542#post433542

Zadání není obecně o synergii (spolupráci), ale konkrétně o synergii notebooků a tiskáren Samsung ve věci jejich designu a funkčnosti.[/quote]

OK, trochu překvapení.

Ale mám dotaz.
Má se jednat o synergii notebooků a tiskáren nebo to mohou být pouze notebooky a nebo třeba pouze tiskárny.
A druhý dotaz.
Synergie pro Vás znamená co ? Vysvětlení jako ve významu slova spolupráce a nebo viz. wikipedie a vysvětlení pravého významu slova a tudíž očekáte odpovídající zpracování přesně na význam tohoto slova.
Karel Polívka (1485)|22.2.2011 20:38
1. "...synergii notebooků a tiskáren Samsung ve věci jejich designu a funkčnosti."
Tzn. notebooků a tiskáren Samsung.

2. Synergie - spolupráce, souhra. Není třeba zabíhat do takových detailů, že by se musela znázorňovat situace 1+1=3.
Strogg_CZ (191)|23.2.2011 21:33
Tak jsem si s tim pohral. Takhle by to vyhovovalo ?
Samsung999.png
lukas8178 (229)|23.2.2011 23:10
Ty máš asi hodně rád člověče nezlob se co ?:D ja bych řek že tam už nějaka synergie je jinak se mi zdá že máš lehce deformovaný logo shw
Karel Polívka (1485)|24.2.2011 10:23
[quote=Strogg_CZ;437518]Tak jsem si s tim pohral. Takhle by to vyhovovalo ?[/quote]
Ano. Ale doporučuji zapracovat na kompozici.