reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Doporučte bojovku na PC

simontpf (44)|4.9.2008 13:48
Poté, co jsem k mému velkému zklamání zjistil, že chystaný Mortal Kombat vs. DC Universe nebude pro PC, bych rád nějakou bojovku v klasickém stylu pro PC. Vím, že pro XBOX nebo PSka jich je mraky, ale nic novějšího kvalitního na PC jsem nenašel.

Nemáte někdo nějaké doporučení?
dinko (82)|4.9.2008 14:28
[QUOTE=simontpf;158561]Poté, co jsem k mému velkému zklamání zjistil, že chystaný Mortal Kombat vs. DC Universe nebude pro PC, bych rád nějakou bojovku v klasickém stylu pro PC. Vím, že pro XBOX nebo PSka jich je mraky, ale nic novějšího kvalitního na PC jsem nenašel.

Nemáte někdo nějaké doporučení?[/QUOTE]

no jak tak uvažujem nič take na pc neni, jedine emulator PS + Tekken alebo MK
simontpf (44)|4.9.2008 14:55
[QUOTE=dinko;158575]no jak tak uvažujem nič take na pc neni, jedine emulator PS + Tekken alebo MK[/QUOTE]

k tomu jsem bohužel dospěl taky :(
ale říkal jsem si, že jsem třeba nějaký zajímavý titul minul ... je to škoda - pro konzole toho vychází mraky (třeba právě nový MKvsDC, Street Fighter nebo Soul Calibur) a ba PC nic :(
do emulace PS se mi nechce - kupovat si hru PS, když tu konzoli nevlastním, se mi nechce
vafle (4)|5.9.2008 23:40
Taky bych nějakou rád zahrál, ale nic na PC snad ani nic neni... co takhle nějakou automatovku přes MAME?


simontpf (44)|6.9.2008 07:40
[QUOTE=vafle;158918]Taky bych nějakou rád zahrál, ale nic na PC snad ani nic neni... co takhle nějakou automatovku přes MAME?

Killer Instinct
Street fighter 3[/QUOTE]

jj, asi nic než MAME nezbývá :(

ale narazil jsem na info, že Street Fighter 4 se chystá i PC
http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=27713