reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Výměna baterie pro Cmos

lukypav (47)|3.1.2012 15:29
Dobrý den, vyměnil jsem baterii pro Bios.Zapomněl jsem nastavit datum a čas. Po spuštění VXP zkusil jsem spustit jeden prográmek.Nešloto .Pak jsem zkusil jiný se stejným výsledkem.Pak jsem si všimnul, že nemám nastaven datum a čas. Nastavil jsem je v Biosu a všechny programy pracují normálně, ale jeden z dřiv spuštěných nechodí,Při pokusu o reinstalaci se objeví hlášení, že v aplikaci dfsvc.exe došlo k problému a je třeba ji ukončit, došlo k chybě .Nevím, jak to spravit.
lavjoy (1628)|3.1.2012 15:33
Pomocí Totaluninstal odebereš ten program(umí vymazat vše),restart a pak znova instalace
lukypav (47)|4.1.2012 11:28
[quote=lavjoy;488274]Pomocí Totaluninstal odebereš ten program(umí vymazat vše),restart a pak znova instalace[/quote]
Bohužel, nepomohlo to
lukypav (47)|4.1.2012 13:49
[quote=lukypav;488273]Dobrý den, vyměnil jsem baterii pro Bios.Zapomněl jsem nastavit datum a čas. Po spuštění VXP zkusil jsem spustit jeden prográmek.Nešloto .Pak jsem zkusil jiný se stejným výsledkem.Pak jsem si všimnul, že nemám nastaven datum a čas. Nastavil jsem je v Biosu a všechny programy pracují normálně, ale jeden z dřiv spuštěných nechodí,Při pokusu o reinstalaci se objeví hlášení, že v aplikaci dfsvc.exe došlo k problému a je třeba ji ukončit, došlo k chybě .Nevím, jak to spravit.[/quote]
Tak jsem zjistil, že nejde nainstalovat ani jeden ze dvou programů, spuštěných se špatným datumem, i po provedeném totaluninstalu.
lukypav (47)|4.1.2012 13:54
[quote=lukypav;488380]Tak jsem zjistil, že nejde nainstalovat ani jeden ze dvou programů, spuštěných se špatným datumem, i po provedeném totaluninstalu.[/quote]

Omlouvám se, programy už nejdou znovu nainstalovat
lavjoy (1628)|4.1.2012 20:58
To je zajimavy.Máš instalační soubory celé?Pokud jsou uloženy někde na disku,může to znamenat nějaké chybné sektory na disku :notsure
Jds (106)|5.1.2012 11:22
[quote=lukypav;488381]Omlouvám se, programy už nejdou znovu nainstalovat[/quote]

Zdravím tak mně napadá co zkusit obnovení systému před datum než jsi vymněnil baterii.Třeba to pomůže?.Mněl jsem něco podobného ale vlastní vinou jsem změnil datum.Zdar a sílu
lukypav (47)|6.1.2012 12:24
[quote=Jds;488525]Zdravím tak mně napadá co zkusit obnovení systému před datum než jsi vymněnil baterii.Třeba to pomůže?.Mněl jsem něco podobného ale vlastní vinou jsem změnil datum.Zdar a sílu[/quote]

To jsem udělal hned jako první, když jsem zjistil staré datum.Ale žádne body obnovení tam nebyly.nevím, jsem jen uživatel.Programy mám na disku.Prohlídnul jsem všechny registry a nic tam z těch programů taky není.
lukypav (47)|7.1.2012 14:05
[quote=lukypav;488667]To jsem udělal hned jako první, když jsem zjistil staré datum.Ale žádne body obnovení tam nebyly.nevím, jsem jen uživatel.Programy mám na disku.Prohlídnul jsem všechny registry a nic tam z těch programů taky není.[/quote]

Co se stane, když nastavím v Biosu Default ?