reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s DVD vypalovačkou SH-182D

Andiron (3)|7.8.2007 22:10
Custe.... mám problém s moji vypalovackou. Přesněji s kopírováním. Kopírování z DVD do PC trvá 20-25 minut. Vypalování je v pohode-DVD vypálím tak za 5 minut. Dal jsem tam nejnovejsí firmware,řadiče jsem preinstaloval a porád nic. Pls... poradte.
Trippax (154)|8.8.2007 04:31
nemas nahodou zapnuty soft magic speed na tichy rezim ?
Andiron (3)|8.8.2007 10:34
Tenhle program nemám....
Klingacikx (1545)|8.8.2007 11:56
[QUOTE=Andiron;43870]Custe.... mám problém s moji vypalovackou. Přesněji s kopírováním. Kopírování z DVD do PC trvá 20-25 minut. Vypalování je v pohode-DVD vypálím tak za 5 minut. Dal jsem tam nejnovejsí firmware,řadiče jsem preinstaloval a porád nic. Pls... poradte.[/QUOTE]
Takýto problém mám aj ja.
Pavel Boček (4169)|9.8.2007 08:59
Používáš Nero? Ukazuje ti to během ukládádní Image rychlost čtení...? Pokud je nízká tak buď máš pomalá média odkud čteš (můžou být nekvalitní) nebo bych se mrknul na nastavení mechaniky a max. rychlost čtení; pokud se třeba rychlost kopírování znenadání v nějakým úseku zpomalí, může to být vada na médiu (škrábanec apod.).
Klingacikx (1545)|9.8.2007 12:01
[QUOTE=Pavel Boček;43956]Používáš Nero? Ukazuje ti to během ukládádní Image rychlost čtení...? Pokud je nízká tak buď máš pomalá média odkud čteš (můžou být nekvalitní) nebo bych se mrknul na nastavení mechaniky a max. rychlost čtení; pokud se třeba rychlost kopírování znenadání v nějakým úseku zpomalí, může to být vada na médiu (škrábanec apod.).[/QUOTE]
Vždy skúšam maximálnu rýchlosť na mepoškriabaných médiách a poškriabaných sa moc nenajde