reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Outlook 2003: MS exchange :-(

zvoniva1 (101)|9.10.2009 10:55
Zdravím, mám takový problém, nějak se mi nedaří nastavit v Outlooku 2003 e-mail přes MS exchange. :( Když zadám jméno serveru (které by mělo být na 99% správné) a uživatelské jméno a chci dát "zkontrolvat jméno", Outlook vyhodí tuhle hlášku: "Jméno nelze vyhodnotit připojení k serveru MS exchange není k dispozici. Provedení této akce vyžaduje, aby byla aplikace Outlook v reřimu on-line (připojena)." A přitom Outlook je normálně spuštěnej! Samozřejmě jsem také nastavil v "dalším nastavení" v záložce "připojení" "nastavení proxy serveru exchange..." atd.

Poraďte prosím někdo, nevím si rady, nikdy jsem e-mail přes exchange nenastavoval. :confused:
Předem díky!
Maximus12 (763)|9.10.2009 11:39
[quote=zvoniva1;300797]Zdravím, mám takový problém, nějak se mi nedaří nastavit v Outlooku 2003 e-mail přes MS exchange. :( Když zadám jméno serveru (které by mělo být na 99% správné) a uživatelské jméno a chci dát "zkontrolvat jméno", Outlook vyhodí tuhle hlášku: "Jméno nelze vyhodnotit připojení k serveru MS exchange není k dispozici. Provedení této akce vyžaduje, aby byla aplikace Outlook v reřimu on-line (připojena)." A přitom Outlook je normálně spuštěnej! Samozřejmě jsem také nastavil v "dalším nastavení" v záložce "připojení" "nastavení proxy serveru exchange..." atd.

Poraďte prosím někdo, nevím si rady, nikdy jsem e-mail přes exchange nenastavoval. :confused:
Předem díky![/quote]

A neběží ti outlook jen v režimu OFFLINE ? File - Work Offline ??
zvoniva1 (101)|9.10.2009 12:12
Ne neběží! Ostatní mejly, co mám např. na seznamu, mi normálně chodí přes Outlook! Takže vůbec netuším, čím by to mohlo bejt!
SpikeMT (3)|9.10.2009 14:05
[quote=zvoniva1;300823]Ne neběží! Ostatní mejly, co mám např. na seznamu, mi normálně chodí přes Outlook! Takže vůbec netuším, čím by to mohlo bejt![/quote]

Hoj. Jestli nejseš s exchange serverem fyzicky na LAN síti, tak asi pouze vyplnění adresy serveru nepomůže. Buď budeš muset nejdřív udělat připojení na server přes VPN nebo pohodlnější je se k exchange serveru připojovat přes RPC (vzdálené volání procedur) vložené do paketu HTTP. To se musíš proklikat při nastatování exchange na "Další nastavení", potom karta "Připojení", zde si dole zaškrtni "Připojit se k poštovní schránce na serveru Microsoft Exchange pomocí protokolu HTTP" a vejdi do "Nastavení proxy serveru Exchange". Tam zadej do pole https:// adresu toho exchange serveru, zaškrtni "Připojovat se pomocí protokolu SSL i to pod tím a do toho prázdného pole napiš "msstd:" a za dvojtečku opět adresu serveru. Na daný exchange server předpokládám přistupujes i přes prohlížeč, takže bezpečnostní certifikát již máš nainstalován. Pokud ne, tak bezpečnostní certifikát nainstaluj jako první věc co vůbec uděláš. Po této anabázi zkus znovu ověřit svoje jméno v doméně a mělo by to fungovat. Pokud ne, kontaktuj správce serveru (jestli jím teda nejsi ty)
kolecko (65)|9.10.2009 14:41
[quote=SpikeMT;300864]Hoj. Jestli nejseš s exchange serverem fyzicky na LAN síti, tak asi pouze vyplnění adresy serveru nepomůže. Buď budeš muset nejdřív udělat připojení na server přes VPN nebo pohodlnější je se k exchange serveru připojovat přes RPC (vzdálené volání procedur) vložené do paketu HTTP. To se musíš proklikat při nastatování exchange na "Další nastavení", potom karta "Připojení", zde si dole zaškrtni "Připojit se k poštovní schránce na serveru Microsoft Exchange pomocí protokolu HTTP" a vejdi do "Nastavení proxy serveru Exchange". Tam zadej do pole https:// adresu toho exchange serveru, zaškrtni "Připojovat se pomocí protokolu SSL i to pod tím a do toho prázdného pole napiš "msstd:" a za dvojtečku opět adresu serveru. Na daný exchange server předpokládám přistupujes i přes prohlížeč, takže bezpečnostní certifikát již máš nainstalován. Pokud ne, tak bezpečnostní certifikát nainstaluj jako první věc co vůbec uděláš. Po této anabázi zkus znovu ověřit svoje jméno v doméně a mělo by to fungovat. Pokud ne, kontaktuj správce serveru (jestli jím teda nejsi ty)[/quote]

a potom este zadat meno v tvare DOMENA\user

pripada mi to ako navod na pripojenie O do SBS over HTTP :)
SpikeMT (3)|9.10.2009 18:32
[quote=kolecko;300877]a potom este zadat meno v tvare DOMENA\user

pripada mi to ako navod na pripojenie O do SBS over HTTP :)[/quote]

Jop jop. Psal jsem mu to podle toho co máme tady, což je SBS2003 ;-)
SpikeMT (3)|9.10.2009 18:38
[quote=zvoniva1;300823]Ne neběží! Ostatní mejly, co mám např. na seznamu, mi normálně chodí přes Outlook! Takže vůbec netuším, čím by to mohlo bejt![/quote]

Jednu malou poznámku k tomu: Mě všechny maily vybírá exchange, takže Outlook se pouze synchronizuje s ním. Ale jestli si některé e-mailové vybíráš samostatně přes Outlook, tak se ti všechny ukládají do souboru osobních složek a když si do toho ještě přidáš synchronizaci s exchange, tak mám dojem, že se ti budou na exchange nahrávat i všechny maily, které máš vybrané lokálně v Outlooku. Tak pozor na to, aby po tom co se ti povede připojit k exchange se ti tam nezačaly nahrávat stovky megabajtů mejlů co máš lokálně v outlooku - pokud to ovšem nebude záměr. To pak je ale lepší na exchange nastavit pop3 konektory a nechat tuto práci dělat exchange za tebe.
zvoniva1 (101)|18.10.2009 17:58
E-maily stále nechodí, ale je zajímavé, že když připojím mobil (který má připojení k internetu) k pc pomocí kabelu, tak e-maily najednou začnou chodit (ale když má e-mail velkou přílohu tak to trvá velmi dlouho). Připojení je v tomto případě řešeno pomocí VPN, jak bylo popisováno výše, ale když odpojím mobil a připojím se k domácí wifi síti, tak Outlook vyhodí výše zmíněnou chybu. :( Takže mě napadá, jestli není nějakej problém u mého poskytovatele internetu nebo v nastavení domácí wifi sítě? (např. blokovaný port - u access pointu jsem žádný port neblokoval, špatný DNS server...)
zvoniva1 (101)|25.10.2009 18:10
Nikdo neporadí? :(
Logout (4018)|26.10.2009 18:57
Podle mě je problém v tom, že exchange s klientem imho nepracuje na ip protokolu - ale na nějakym vlastnim (asi NETBIOS/SMB). Takže prostě na to, aby Ti to běželo musíš bejt na jedný síti s exchange. Takže prostě potřebuješ na to VPN.

Anebo by mohlo pomoct to http připojení, zkoušels to?
zvoniva1 (101)|29.10.2009 23:30
To http připojení jsem zkoušel, ale nešlo... VPN je v notebooku nastavená, jelikož když připojím k notebooku mobil, tak se VPN spustí a e-maily jsou přístupný! Ale když mobil odpojím a připojím se na internet pomocí wifi (k mému AC), tak e-maily nechodí... :-(
Logout (4018)|29.10.2009 23:33
Dej sem výpis ipconfig /all