reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Michal Koláček_Work01

Michal Koláček (120)|23.7.2008 19:45
Michal Koláček_Work01

Použité obrázky:
obr1
obr2

M.
workoholik1_1900_1200.jpg
grapherX (888)|1.8.2008 07:49
Toto je asi jeden z nej wallpaperů
Maximus12 (763)|1.8.2008 07:56
velmi pěkný wall. :)
Anithianis (14)|1.8.2008 08:24
Uz z uploadu sel rovnou na plochu. v tomto kole muj favorit, kterym by jinak byl wall od Lumpyho, ktery se "zahadnym zpusobem" nezucastnil, tak snad priste...
robky (3195)|1.8.2008 08:58
Toto kolo sa mi zdá kvalitatívne slabšie ako predchádzajúce, ale tento wall to napravil:thumb
ICE_D (2754)|1.8.2008 08:59
Moc pekny! Po Vaskove smrtce druhej nejlepsi (v mem osobnim poradi ;) )
Withman (1337)|1.8.2008 09:05
Hodně dobrý! :thumb
mr.bird (1)|1.8.2008 09:42
Tak tohle je můj jasný favorit :-) Dobrá práce.
_vasek (138)|1.8.2008 13:02
Nevim jestli je to postižení profesí, ale já to vidím jako jedna vrstva text, druhá obrázek, třetí stěna. Není to propojeno tak aby to působilo jako jeden celistvý obrázek. Obrázek kostry je totiž rozmazaný aby nejspíše působil jako provedený sprayem zato ten text nahoře je na ostrý ořez s průhledností cca 40% mno a to se mi nezdá jako nej kompozice :/. Sorry tohle na plochu nikdy nepůjde, ta celistvost a tmavší by neuškodilo :(
Michal Koláček (120)|1.8.2008 19:16
[QUOTE=_vasek;147507]Nevim jestli je to postižení profesí, ale já to vidím jako jedna vrstva text, druhá obrázek, třetí stěna. Není to propojeno tak aby to působilo jako jeden celistvý obrázek. Obrázek kostry je totiž rozmazaný aby nejspíše působil jako provedený sprayem zato ten text nahoře je na ostrý ořez s průhledností cca 40% mno a to se mi nezdá jako nej kompozice :/. Sorry tohle na plochu nikdy nepůjde, ta celistvost a tmavší by neuškodilo :([/QUOTE]

Dobrý den,

chtěl bych zmínit, že nejsem profesí grafik. Vaše kritika se s postupem tvorby mého "wallu" moc neshází. Rozhodně jsem ho nevytvořil splácáním vrstev, jak zmiňujete. Ostatně myslím, že je to patrné z výchozích dvou obrázků. Jestli se Vám zdá obrázek kostry rozmazaný, je to způsobené cihlovým pozadím. Dobře je to vidět při velkém zvětšení (povrch cihly).

Líbí se mi Váš nápad s mraveništěm, ale provedení značně pokulhává (můj osobní názor). Ohledně Vašeho druhého "wallu", neřekl bych, že tvorba byla nějak náročná, vzhledem k tomu, že je to celé černé s bílými "fleky". K písmu a kusům lepící pásky se nevyjadřuji, tam přiznávám, že jste si s tím vyhrál.

Suma sumárum, nejsem zastáncem vyloženě černého pozadí (snadno se v něm dají schovat chyby), nemám také potřebu napsat pod Váš obrázek kritiku, když se mi nelíbí. Tohle je Výzva pro talentované, ne pro profesionály. Ostatně lidé si udělají názor svůj vlastní podle toho co se jim líbí a nelíbí.

S pozdravem,
M.
DrDeath (58)|2.8.2008 22:35
Tento obrazok si robil cely sám alebo iba obrazok kostri s PC si stiahol a dal tam nejaky ten efekt tehly ?
ILJUSIN (175)|3.8.2008 07:57
[QUOTE=DrDeath;147854]Tento obrazok si robil cely sám alebo iba obrazok kostri s PC si stiahol a dal tam nejaky ten efekt tehly ?[/QUOTE]
Koukni do použitých obrázků :)
hanusm (118)|4.8.2008 12:30
nevim..kdyby to bylo treba cernobile bylo by to asi lepsi... ;-) napad nevim.. ta zed pres to nedava smysl... kdybys nakreslil ty sam toho kostlivce rekl bych mozna ok ... toto je hodne slabe :(
Frog (510)|9.8.2008 21:55
suhlasim, ma to aj myslienku navyse je to kvalitne spravene
_vasek (138)|9.8.2008 22:14
Naopak, byl bych rád za kritiku. Tu většinou píše málo lidí. Když není kritika, nemůže se člověk zlepšit .( Nemyslel jsem to "zle" v takové míře. Jen ten nadpis mě prostě uhodil do očí, myslel jsem, že mohl být provedený stejnou technikou jako je obrázek :). Jinak sázení smrtky mezi kříže, aby je nepřekrývala a nepůsobila jako nepatřičný předmět také není zrovna jednoduché :) dělal jsem to nejdéle ze všech mých předchozích prací. Máte pravdu, tohle není pro profesionály, je to spíše o zábavě. Proto se pravděpodobně už nebudu zůčastňovat dalších kol, asi se cpu někam, kam nepatřím.
Michal Koláček (120)|9.8.2008 23:58
[QUOTE=_vasek;149954]Nemyslel jsem to "zle" v takové míře.
...
Proto se pravděpodobně už nebudu zůčastňovat dalších kol, asi se cpu někam, kam nepatřím.[/QUOTE]

Dobrý večer,
moji reakci směřovanou na Vás jsem také nemyslel nijak zle (útočně)! A zmínku, že se nebudete zúčastňovat dalších kol, beru silně s rezervou. Byla by to velká škoda, nemyslíte?! Domnívám se (a nejsem určitě sám), že svými nápady vždy překvapíte nejednoho uživatele tohoto fóra a tím motivujete ostatní ke stále lepším výkonům. Jak jsem psal, Váš nápad s mravencem se mi vryl do paměti, ovšem už se mě samotnému nelíbil ten grafický projev. Ale to je můj osobní názor, který nemusí nic znamenat!

Co se týče kritiky, nemám potřebu ji veřejně projevovat. Myslím si své a při posouzení dávám na svůj dojem. Lidé se dle mého názoru stejně rozhodnou podle svého pocitu.

To je asi vše co v tuto pozdní hodinu dokážu sepsat :) Budu se těšit někdy v dalších kolech,

M.