reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Klávesnice po dlouhém stisku jakékoliv klávesy vrčí

pisKoTEEEEEEEEk (3)|4.6.2008 17:10
Když stisknu na klávesnici jakékoliv tlačítko, přidžím ho, tak mi to začne ve sluchátkách, popřípadně v bednách, strašně vrčet. Připomíná to zvuk stisku více kláves najednou, jakési trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Neznáte odpověď?
crasher.km (919)|4.6.2008 17:17
Má křišťálová koule mi řekla, že by to mohla být integrovaná karta a levnější sluchátka ,co ? Skus si stáhnout nový updaty nebo drivery na zvukovou kartu. Popř nám napiš co máš za PC a třeba na něco příjdeme
pisKoTEEEEEEEEk (3)|4.6.2008 17:19
[QUOTE=crasher.km;129321]Má křišťálová koule mi řekla, že by to mohla být integrovaná karta a levnější sluchátka ,co ? Skus si stáhnout nový updaty nebo drivery na zvukovou kartu. Popř nám napiš co máš za PC a třeba na něco příjdeme[/QUOTE]

Tak integrovanou zvukovku koule uhadla, ale sluchatka mam steelseries 3H, pred Vanocemi kupovane nejak za 779,-, coz mi neprijde zase jako takovy sunt. Drivery bych nejnovejsi mit mel.
crasher.km (919)|4.6.2008 17:23
[QUOTE=pisKoTEEEEEEEEk;129322]Tak integrovanou zvukovku koule uhadla, ale sluchatka mam steelseries 3H, pred Vanocemi kupovane nejak za 779,-, coz mi neprijde zase jako takovy sunt. Drivery bych nejnovejsi mit mel.[/QUOTE]

A co máš za desku ? Jako toto je u int. zvukovek celkem normální jev,že jde slyšet odezvy a různý brumy ze základní desky, třeba u ASUSu se to ale dalo řešit updatem driverů. Někdy ale hold nepomůže nic ,jenom výměna zvukové karty. Ještě bych se zeptal,jestli to dělalo vždycky,nebo až s novýma sluchátkama,či po nějaké jiné věci ,neb z ničrho nic to začalo dělat teď?
pisKoTEEEEEEEEk (3)|4.6.2008 21:37
[QUOTE=crasher.km;129324]A co máš za desku ? Jako toto je u int. zvukovek celkem normální jev,že jde slyšet odezvy a různý brumy ze základní desky, třeba u ASUSu se to ale dalo řešit updatem driverů. Někdy ale hold nepomůže nic ,jenom výměna zvukové karty. Ještě bych se zeptal,jestli to dělalo vždycky,nebo až s novýma sluchátkama,či po nějaké jiné věci ,neb z ničrho nic to začalo dělat teď?[/QUOTE]

mb mám pokud si dobre pamatuji jeste ASUS K8N-E a dela t ouz dlouho