reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Shw22_iljusin_01

ILJUSIN (175)|28.2.2010 18:34
Zcela vlastní tvorba? Ne

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
3D model: Ne
Brush: Ne
Obrázek, fotografie nebo textura: ANo
Tutorial: Ne

Kolik času zabrala tvorba:
Pointa wallpaperu: AMD používalo draka (taky nebyl zelenej) proto drak. Intel nevim co používal tak proč ne rytíř. :)

Další komentář:
IL1920.jpg
husky14 (4214)|28.2.2010 19:00
A pointa toho wallu zní: ....?
czhunter (775)|28.2.2010 22:06
Ten má pleť jak dětskou prdelku :D
Na malým náhledu to vypadá dost dobře, při zvětšení bohužel vyniknou zásadní chyby, zejména v mapování (kůže draka, štít), materiálech (kov, oči, kůže) a nasvícení (moc ploché, světlo přímo zepředu je jedno z nejhorších vůbec) ... ale tohle jsou věco velmi těžké na naučení a zvládnutí, takže ... keep up, za chvilku to bude lepší :thumb

To se mi to kecá, když sem tu žádný 3déčko nikdy neukázal, že? Tento měsíc byl moc hektickej, příští se snad zúčastním :)
ILJUSIN (175)|1.3.2010 19:09
[quote=czhunter;354163]Ten má pleť jak dětskou prdelku :D [/quote]
:inlove
[quote=czhunter;354163]Na malým náhledu to vypadá dost dobře, při zvětšení bohužel vyniknou zásadní chyby, zejména v mapování (kůže draka, štít), materiálech (kov, oči, kůže) a nasvícení (moc ploché, světlo přímo zepředu je jedno z nejhorších vůbec) ... ale tohle jsou věco velmi těžké na naučení a zvládnutí, takže ... keep up, za chvilku to bude lepší :thumb[/quote]
Njn pravda :)
Ony ty chyby plynou z toho že bych to jinak vůbec nestihnul vyrendrovat (resp. bych vůbec nevyrendroval) a tak přišla redukce :p
To světlo mi právě přišlo jako jediné možné po vynechání scény.
PS: Tam prakticky mapování neni tak asi proto :D
don-olaj (29)|1.3.2010 19:53
To je rytíř?? :D to vypadá jak mažoretka s brněním :D ... to co má v ruce .. mi vubec nepripomína mec, nebo tak neco a ta heboucka kuze :D:D:D ....
_vasek (138)|6.3.2010 11:20
Škoda, že to není více dopracované. Vypadá to poměrně dobře :). Akorát nikde nevidím Intel ani Amd.. Mohlo to být parádní!