reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

kopirování z externího přístroje do kamery canon hv 30

cermak (4)|27.5.2009 09:42
Nevím jak kopírovat z videorecorderu přímo záznam do kamery Canon HV 30. Z přiloženého návodu mi neni postup jasný. Do počítače z kamery kopíruji bez problémů.
EditorPO (2819)|27.5.2009 10:45
Podla manualu, strana 70 Analógový linkový záznam.
cermak (4)|3.6.2009 08:45
Tuto funkci znám, ale je krajně nepraktická.Vlastní napojení je komplikované a hlavně nepřesné. Já potřebuji záznam na " obrázek" a nikoliv s rozdílem cca 10 vteřin. Mimo to při pauze záznamu je okamžitě záznam přerušen a složité napojení se musí celé opakovat. Doporučený způsob lze použít na kopirování třeba filmu,který má na začátku dlouhý černý zaváděcí pás.
Marenek (239)|3.6.2009 09:52
chápu to dobře: ty chceš stříhat v kameře analogovej záznam z videa? v každě ruce jeden ovladaš a palce na pauzách? jako v pravěku?
jakej máš důvod nenahrnout video z rekordéru do komplu a sestřihat tam?
EditorPO (2819)|3.6.2009 12:09
Ja by som pouzil funkciu konverzie AV > DV (kamera ju ma, strana 72 manualu), pri ktorej kamera sluzi ako prevodnik medzi analogovym videozariadenim a pocitacom. Nasledne by som video postrihal v PC a potom nahral do kamery.
cermak (4)|10.6.2009 08:20
[QUOTE=Marenek;255884]chápu to dobře: ty chceš stříhat v kameře analogovej záznam z videa? v každě ruce jeden ovladaš a palce na pauzách? jako v pravěku?
jakej máš důvod nenahrnout video z rekordéru do komplu a sestřihat tam?[/QUOTE]

Já mám v počítači sestřihaný film v dif ,digitálně ale potřrebuji ho dostat zpět na kameru(kazetu).Já v kameře nic nestřihám.
cermak (4)|10.6.2009 08:32
[QUOTE=EditorPO;255920]Ja by som pouzil funkciu konverzie AV > DV (kamera ju ma, strana 72 manualu), pri ktorej kamera sluzi ako prevodnik medzi analogovym videozariadenim a pocitacom. Nasledne by som video postrihal v PC a potom nahral do kamery.[/QUOTE]

Špatně jsem se vyjádřil. Mám film sestřihaný v PC,(digitálně).Potřebuji ho dostat zpět do kamery(na kazetu).Záznam je v dif ve střihovém programu Premiera 6,5.
Marenek (239)|10.6.2009 09:27
nepřesně se vyjadřuješ imho od začátku :(

předpokládám, že by mělo stačit zkonvertovat video do DV AVI a to pak na kameru nahrát.
sakra, teď si nevzpomenu jestli premiérou nebo čím, ale kdysi jsem to několikrát dělal. ale s jinou kamerou a starší premčou.

nakoukni do helpu v premiéře.
EditorPO (2819)|10.6.2009 11:29
V Premiere by to malo ist priamo vyexportovat do kamery. Premiere vie ovladat vacsinu pripojenych kamier. Ci tvoj konkretny model, to ale netusim. Ale mal by to zobrat zo systemu.

V Premiere to najdes niekde v File > Export > Print to tape. Samozrejme kamera je pripojena cez FireWire.

Tu mas nejake linky:
http://forums.adobe.com/community/premiere

http://forums.creativecow.net/thread/3/888172
http://www.hv20.com/showthread.php?t=7357