reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s podsvícením

DrZelenka (2491)|13.1.2013 08:41
U notebooku s LED podsvícením mi najednou přestala fungovat regulace (zaseknuto na minimálním jasu - nevypadá to na SW problém, zatím testuju). Je možná chyba někde jinde, nebo mám očekávat brzo úplný konec podsvícení a shánět předběžně nový monitor?

V případě, že byl display vyměněn za nový, tak se jeho záruka obnovila, nebo skončila zároveň se zbytkem notebooku? Někde jsem četl o prodlužování záruky komponent při reklamacích, ale nevím už detaily (notebook starý 2,5 roku, monitor tak rok).
Georginek (2957)|13.1.2013 20:33
Zkousel si preinstalovat software?

Jestli byl notas v zaruce, tak to bylo provedeno v zarucni oprave, tudiz zarucni doba skonci se zarukou notasu. ( ASI )
Salamander (6177)|13.1.2013 20:37
[QUOTE=Georginek;523291]Zkousel si preinstalovat software?
[/QUOTE]

Ono by stacilo nabootovat nějaký Linux z flashky a uvidíš jestli je to SW nebo HW problém.

[QUOTE=Georginek;523291]
Jestli byl notas v zaruce, tak to bylo provedeno v zarucni oprave, tudiz zarucni doba skonci se zarukou notasu. ( ASI )[/QUOTE]

To zalezi na znacce a modelu. U Dellu vetsinou jede nova zaruka
Matherdet (955)|13.1.2013 21:08
Když je produkt v záruce tak se ta záruka prodlužuje o dobu kdy byl produkt v záruce,anebo běží nová záruka. ;)
DrZelenka (2491)|14.1.2013 14:51
[QUOTE=Georginek;523291]Zkousel si preinstalovat software?

Jestli byl notas v zaruce, tak to bylo provedeno v zarucni oprave, tudiz zarucni doba skonci se zarukou notasu. ( ASI )[/QUOTE]

Mám tam dual boot a ani jeden systém nefungoval. Po pár restartech a menší pauze na svačinu se to samo rozjelo (budu doufat, že vydrží aspoň do léta - teď nemám ani korunu navíc)

[QUOTE=Matherdet;523296]Když je produkt v záruce tak se ta záruka prodlužuje o dobu kdy byl produkt v záruce,anebo běží nová záruka. ;)[/QUOTE]

Řešil jsem to s obchodem a nakonec na display (jehož stáří je 1 rok) se záruka nevztahuje :( Škoda, tak málo chybělo a byla by to 4. reklamace - jak rád bych ten ntb vyhodil, protože nevěřím, že brzo neodejde něco dalšího.