reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Odstranění virů ze souborů v truhle

dandakl (3)|25.4.2008 13:28
Dobry den

chtel bych se zeptat kdyz jsem objevil vir v zipu a dal jsem infikovane soubory do truhly lze tyto soubory od virů odstranit??je to vir Win32:Trojan-gen {Delphi} a chtel bych to zbavit viru a nasledne složku otevřít.Jde to??
fanynek (2048)|7.6.2009 08:43
[QUOTE=dandakl;116581]Dobry den

chtel bych se zeptat kdyz jsem objevil vir v zipu a dal jsem infikovane soubory do truhly lze tyto soubory od virů odstranit??je to vir Win32:Trojan-gen {Delphi} a chtel bych to zbavit viru a nasledne složku otevřít.Jde to??[/QUOTE]

Nepíšeš, co používáš za antivirový soft.
Některé soubory jde léčit. Ne však všechny AV programy tuto možnost nabízí a ne u všech infikovaných souborů to jde. Pokud tuto možnost tvůj soft nabízí, vyzkoušej to.
Pro zaímavost napiš, o jaký soubor se jedná.
Harry_ (30)|24.7.2009 09:26
fanynek: Truhla je myslim vyraz typicky pro Avast.
Ale take nevim, jak se chova pri leceni ZIPu.
Richmond (8084)|24.7.2009 11:14
Trojan:gen(eral) neumi Avast lecit (ono trojani se leci dost spatne :D) v jakemkoliv souboru, to ze je to v .zipu neznamena ze je infikovan .zip ale ten soubor co je v .zipu zbalen. Ten soubor bych bez vahani smazal :thumb
Kubajs66 (171)|21.2.2010 18:07
[quote=Harry_;273873]fanynek: Truhla je myslim vyraz typicky pro Avast.
Ale take nevim, jak se chova pri leceni ZIPu.[/quote]

i pro NOD32 =)
fanynek (2048)|22.2.2010 00:31
[quote=Kubajs66;351790]i pro NOD32 =)[/quote]

Kubajsi, co kdybys přestal vykopávat mrtvoly a začal se konstruktivně vyjadřovat k aktuálním tématům?
Zatím jen přitakáváš a to tvoje "přesně tak", "taky si to myslím" a podobný dvou až tří slovný odpovědi mi začínají docela připomínat honbu za kredity. Ne.er a začni bejt taky trochu užitečnej.