reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s rychlostí internetu

Belbas (362)|11.3.2010 19:56
Zdravím
Je to asi týden, co se mi výrazně zpomalil v internet hlavně odpoledne. Mám zaplacených 512mbps a někdy jsem naměřil i 80, vím že je to problém mého providera, ale dneska sem zapojil wifi router a připojil notebook. Notebook dosahuje stabilně rychlostí nad 450kbps a když otestuju rychlost na PC tak sem naměřil jednou 40kbps a jednou 60kbps. Tak jsem na vážkách jestli je problém u mně nebo u poskytovatele připojení. Je možné aby něco v mém počítači zpomalovalo internet? a taky zpomalení není stabilní, dopoledne to většinou jde. Můj PC už je poměrně starý, ale zdá se mi divné že by nějakým způsobem zpomaloval internet. Díky za názory
Infinity (40)|11.3.2010 20:54
nemas na tom pc treba spusteny nejaky p2p klient (utorrent, bittorrent apod.) ?
Belbas (362)|11.3.2010 21:04
[quote=Infinity;358096]nemas na tom pc treba spusteny nejaky p2p klient (utorrent, bittorrent apod.) ?[/quote]

ee ale je to nejake divne za pul hodiny sem nameril 450 i na PC necham se prekvapit co to bude delat zítra :D
klarinet335 (81)|14.3.2010 15:24
512 mbps? to bude asi preklep, zejo? :-))
astec (1823)|14.3.2010 23:29
[quote=Belbas;358081]Zdravím
Je to asi týden, co se mi výrazně zpomalil v internet hlavně odpoledne. Mám zaplacených 512mbps a někdy jsem naměřil i 80, vím že je to problém mého providera, ale dneska sem zapojil wifi router a připojil notebook. Notebook dosahuje stabilně rychlostí nad 450kbps a když otestuju rychlost na PC tak sem naměřil jednou 40kbps a jednou 60kbps. Tak jsem na vážkách jestli je problém u mně nebo u poskytovatele připojení. Je možné aby něco v mém počítači zpomalovalo internet? a taky zpomalení není stabilní, dopoledne to většinou jde. Můj PC už je poměrně starý, ale zdá se mi divné že by nějakým způsobem zpomaloval internet. Díky za názory[/quote]

Otestuj připojení jen na NTB, poku je relativně v pořádku, hledej chybu v PC