reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Návrhy na změnu funkcí v "novém fóru"

kevin00 (10238)|26.6.2012 18:53
Jelikož se na Skládce hromadí stížnosti na čerstvý upgrade fóra, napadlo mě založit téma, kde bychom mohli napsat jak by daná funkce na fóru mohla/měla fungovat. Na Skládce se případná pozitivní kritika či návrhy ztratí. Myslím, že by mohlo téma přispět k finální verzi fóra a jako inspirace pro "doúpravu".

Osobně bych měl jen jeden návrh: Po kliknutí na záložku Nové na fóru by se zobrazily Nové příspěvky, nikoliv Seznam aktivit.

Zbytek "nesjednocení" (např. smajlíci, vzhled, apod.) se jistě vyřeší později, tak mi přijde o nich zbytečné psát.

EDIT: Ještě jeden návrh bych měl: Zvětšit/zviditelnit button Přejít na první nový příspěvek.
Karel Polívka (1485)|26.6.2012 23:25
[QUOTE=kevin00;507868]Jelikož se na Skládce hromadí stížnosti na čerstvý upgrade fóra, napadlo mě založit téma, kde bychom mohli napsat jak by daná funkce na fóru mohla/měla fungovat. Na Skládce se případná pozitivní kritika či návrhy ztratí. Myslím, že by mohlo téma přispět k finální verzi fóra a jako inspirace pro "doúpravu".[/QUOTE]
Jaké stížnosti? Prosím konkrétně. Všechny základní funkce fóra jsou plně funkční stejně jako drtivá většina funkcionalit ze starého fóra.

Jiný barevný skin bude později, jak jsem avizoval v upoutávce před upgradem.

Finální verze fóra nebude nikdy, jelikož takového stavu jednak nejde docílit (neustále dochází k vývoji) a jednak co uživatel, to různé názory a různé požadavky.

[QUOTE=kevin00;507868]Osobně bych měl jen jeden návrh: Po kliknutí na záložku Nové na fóru by se zobrazily Nové příspěvky, nikoliv Seznam aktivit.
[/QUOTE]
Dejte tomu seznamu aktivit šanci, zachycuje totiž nesrovnatelně více údajů o dění zde na fóru - viz. např. dnes album Salamandra.

[QUOTE=kevin00;507868]
Zbytek "nesjednocení" (např. smajlíci, vzhled, apod.) se jistě vyřeší později, tak mi přijde o nich zbytečné psát.
[/QUOTE]
Nesjednocení znamená co? Smajlící jsou už stejní jako na starém fóru. Skin viz výše. Barvy některých ikonek budou upraveny.

[QUOTE=kevin00;507868]EDIT: Ještě jeden návrh bych měl: Zvětšit/zviditelnit button Přejít na první nový příspěvek.[/QUOTE]
O čem přesně je řeč?

[QUOTE=Maxtor;507888]Ja jsem spokojen.. lidem je potreba jednou za cas ukazat i to, jak se "to" delat nema.. konec koncu proto existuje konkurence, aby bylo mozno prejit prave k ni.. :)[/QUOTE]
Můžete konkrétně namísto takovéhoto neurčitého výkřiku do tmy? Thx :D
hugostieglitz (907)|27.6.2012 07:33
já jenom jestli by nešlo vrátit menu "můj obsah"-aby tam bylo jako předtím "zobrazit témata obsahující můj příspěvek"
zsdx (2098)|27.6.2012 10:07
Ja tedy postradam vynechavani temat z prispevku za posledni den (uplne dole v nastaveni byval seznam temat a sly tam vybrat ty, ze kterych se prispevky nezobrazovaly/nevyhledavaly).
Jo a na skladce jsem si posteskl nad sirkou stranky (nesmejte se mi, ale mam 12" 1024*768, na 1280*1024 taky zadne zlepseni), diky tem obrim avatarum se mi text prispevku zobrazuje pod misto vedle nej. Muzu hodit sshot.
Karel Polívka (1485)|27.6.2012 13:04
[QUOTE=hugostieglitz;507902]já jenom jestli by nešlo vrátit menu "můj obsah"-aby tam bylo jako předtím "zobrazit témata obsahující můj příspěvek"[/QUOTE]
Odkaz přidán.

[QUOTE=zsdx;507920]Ja tedy postradam vynechavani temat z prispevku za posledni den (uplne dole v nastaveni byval seznam temat a sly tam vybrat ty, ze kterych se prispevky nezobrazovaly/nevyhledavaly).[/QUOTE]
Jednalo se o plugin, který nemá aktualizovanou verzi pro vB4.xx. Nainstaloval jsem teď ale jiný plugin, který má stejnou funkčnost - akorát je třeba v uživatelském panelu znovu provést nastavení sekcí, které se mají vyřadit z přehledu "Nové příspěvky". Nastavení najdete v uživatelském panelu na stránce "Upravit nastavení" zcela dole (opět jde o okno se seznamem sekcí, které lze vybrat pomocí stisknuté klávesy CTRL).

Toto vyřazení sekcí se týká přehledu "Nové příspěvky", na "Seznam aktivit" se to nevztahuje.

[QUOTE=zsdx;507920]Jo a na skladce jsem si posteskl nad sirkou stranky (nesmejte se mi, ale mam 12" 1024*768, na 1280*1024 taky zadne zlepseni), diky tem obrim avatarum se mi text prispevku zobrazuje pod misto vedle nej. Muzu hodit sshot.[/QUOTE]
Velikost avatarů se neměnila. Prosím o screenshot.
r34ktor (7477)|27.6.2012 13:39
Pár postřehů:

  • Nefunguje upozorňování na nové příspěvky ve sledovaných tématech e-mailem.
  • Nelze zobrazit historii udělených/obdržených reputací.
  • Uvítal bych přidání odkazu "Příspěvky za posledních 24 hodin" na lištu "Nově na fóru".

Smajlíci v okně "Rychlá odpověď" jsou nepěkně deformováni:
[ATTACH=CONFIG]26317[/ATTACH]

Nebylo by to lepší takto:
[ATTACH=CONFIG]26318[/ATTACH]
Smilies_RO_nyni.png Smilies_RO_navrh.png
kevin00 (10238)|27.6.2012 13:45
[QUOTE=Karel Polívka;507892]Jaké stížnosti? Prosím konkrétně. Všechny základní funkce fóra jsou plně funkční stejně jako drtivá většina funkcionalit ze starého fóra[/QUOTE]

Po upgradu tam proběhlo plno "mrmlání". Proto jsem založil toto téma. Myšleno obecné, jako úvod, proč jsem téma založil.

[QUOTE=Karel Polívka;507892]Finální verze fóra nebude nikdy, jelikož takového stavu jednak nejde docílit (neustále dochází k vývoji) a jednak co uživatel to různé názor a různé požadavky.[/QUOTE]

To je mi jasné, lze vyhovět většině na základě konstruktivní debaty. Neplánuji tu nikoho napadat "alá Richmond", chtěl jsem pouze, aby uživatelé tohoto fóra měli možnost se vyjádřit "jak by se jim to líbilo".


[QUOTE=Karel Polívka;507892]Smajlící jsou už stejní jako na starém fóru.[/QUOTE]

Osobně mám problém, s zobrazením smajlíků (Opera 12), ale nevím, jestli se to nevyskytuje pouze u mě.

[ATTACH=CONFIG]26320[/ATTACH]

[QUOTE=Karel Polívka;507892]O čem přesně je řeč?[/QUOTE]

Myslím tento button [ATTACH=CONFIG]26319[/ATTACH]
firstnew.png Smiles.png
Karel Polívka (1485)|27.6.2012 13:45
[QUOTE]Nefunguje upozorňování na nové příspěvky ve sledovaných tématech e-mailem.[/QUOTE]
Funguje, pouze jsem to po nějakou dobu po upgradu deaktivoval, jak dělám vždy - už je to ale cca od dnešního poledne opět aktivní.

[QUOTE]Nelze zobrazit historii udělených/obdržených reputací.[/QUOTE]
Ano, ve starém vBulletinu se jednalo o rozšiřující plugin, jehož verze pro vB4 není k dispozici. Podle času se na to podívám později, jak toho docílit. Tzn. momentálně to není k dispozici, přičemž nejde o chybu.

[QUOTE]Uvítal bych přidání odkazu "Příspěvky za posledních 24 hodin" na lištu "Nově na fóru".[/QUOTE]
Přidáno.

[QUOTE]Smajlíci v okně "Rychlá odpověď" jsou nepěkně deformováni:
[ATTACH=CONFIG]26317[/ATTACH]

Nebylo by to lepší takto:
[ATTACH=CONFIG]26318[/ATTACH][/QUOTE]
Věc názoru.
Karel Polívka (1485)|27.6.2012 13:51
[QUOTE=kevin00;507942]Po upgradu tam proběhlo plno "mrmlání". Proto jsem založil toto téma. Myšleno obecné, jako úvod, proč jsem téma založil.[/QUOTE]
Jasně, mrmlání se objeví při každé změně (a to hlavně při změně grafiky, ikonek a layoutu) bez ohledu na souvislosti :-).

[QUOTE=kevin00;507942]To je mi jasné, lze vyhovět většině na základě konstruktivní debaty. Neplánuji tu nikoho napadat "alá Richmond", chtěl jsem pouze, aby uživatelé tohoto fóra měli možnost se vyjádřit "jak by se jim to líbilo".[/QUOTE]
Nechť se vyjádří :-). Požadavky na nové úpravy nebo nové funkce (a ty chybějící ze starého vBulletinu) budu vyřizovat až později. Teď budu věnovat pozornost primárně tomu, na co byli uživatelé zvyklí a co je teď jinak nebo není vůbec.

[QUOTE=kevin00;507942]Osobně mám problém, s zobrazením smajlíků (Opera 12), ale nevím, jestli se to nevyskytuje pouze u mě.[/QUOTE]
Nejde o problém, nýbrž vlastnost nového vB.
xmarek (1676)|27.6.2012 15:00
[QUOTE=kevin00;507942]Osobně mám problém, s zobrazením smajlíků (Opera 12), ale nevím, jestli se to nevyskytuje pouze u mě.

Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti Název: Smiles.png Zobrazení: 6 Velikost: 12.9 KB ID: 26320[/QUOTE]Ta kombinace smajlíků mi nepříjde dvakrát šťastná. Nyní mi to příjde jako kombinace starých a nějakých jakoby screenshotů.

Další věc, kterou jsem možna nepochopil je zobrazování zprávy "Automaticky uloženo". Nějak jsem nepochopil ten význam. :notsure Možná budu muset překonat svou lenost a mrknout se na pravidla apod. Ale nejsem si jist jestli to tam vůbec je. Když tak mě opravte.

Vím, že samotný vzhled je asi otázkou zvyku. Změna byla bezpochyby potřebná, ale v mém případě to bude chtít jistý čas. Nicméně zjišťuji, že některé věci jsou i ku prospěchu věci, jako třeba vkládání citací a jejich vzhled.
NHKG (1136)|27.6.2012 15:03
Nevím asi jsem slepý, ale nemůžu najít tu roletku, co má měnit skin. A z té bílé mě "tahají" oči.

EDIT: Náhodou jsem to našel, ale: Proč to není v nastavení a je to schováno na spodní liště? Horší místo si těžko představit, narazil jsem na to pouze díky tomu, že jsem klikl někam, kde byla hodně úzká stránka a ta lišta se zobrazila. A kde je nějaký tmavý skin?
[QUOTE=Karel Polívka;507945]Nejde o problém, nýbrž vlastnost nového vB.[/QUOTE]
Jinak řečeno: "Workin as intended." Což se překládá jako "Serem na to, však to nějak funguje".
Karel Polívka (1485)|27.6.2012 15:21
[QUOTE=xmarek;507949]Ta kombinace smajlíků mi nepříjde dvakrát šťastná. Nyní mi to příjde jako kombinace starých a nějakých jakoby screenshotů. [/QUOTE]
Nerozumím, jaká kombinace smajlíků? Prosím o screenshot.

[QUOTE=xmarek;507949]Další věc, kterou jsem možna nepochopil je zobrazování zprávy "Automaticky uloženo". Nějak jsem nepochopil ten význam. Možná budu muset překonat svou lenost a mrknout se na pravidla apod. Ale nejsem si jist jestli to tam vůbec je. Když tak mě opravte. [/QUOTE]
Odpověď najdete zde: https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php/534-novinky-na-foru#post507897 (odkaz na přehled novinek a změn se od dnešního rána zobrazuje coby upozornění v horní části všech stránkách fóra, dokud si toto upozornění uživatel nezruší).

[QUOTE=xmarek;507949]Vím, že samotný vzhled je asi otázkou zvyku. Změna byla bezpochyby potřebná, ale v mém případě to bude chtít jistý čas. Nicméně zjišťuji, že některé věci jsou i ku prospěchu věci, jako třeba vkládání citací a jejich vzhled.[/QUOTE]
Ano, množství vylepšení a nových funkcí značným způsobem posunuly možnosti fóra i jeho správy kupředu. Přehled toho nejdůležitějšího se dozvíte na odkazu viz výše. Změna layoutu je v tomto případě sice jako první na očích, ale v zásadě druhořadá, leč přesto nutná.

[QUOTE=NHKG;507950]Jinak řečeno: "Workin as intended." Což se překládá jako "Serem na to, však to nějak funguje".[/QUOTE]
Chápu, že vůbec nevíte, kolik je kolem nějaké takové změny práce, na druhou stranu pokud vidíte, že se na něčem pracuje, tak jsou takovéto komentáře záhy po zásadní změně zcela mimo.

Pokud Vám podpora tohoto fóra nevyhovuje, máte volnou možnost změnit doménu. Já mám zase volnou možnost podporu tohoto fóra z mé strany ukončit. Vše je otázkou volby :p.
Karel Polívka (1485)|27.6.2012 15:27
[QUOTE=NHKG;507950]Nevím asi jsem slepý, ale nemůžu najít tu roletku, co má měnit skin. A z té bílé mě "tahají" oči.

EDIT: Náhodou jsem to našel, ale: Proč to není v nastavení a je to schováno na spodní liště? Horší místo si těžko představit, narazil jsem na to pouze díky tomu, že jsem klikl někam, kde byla hodně úzká stránka a ta lišta se zobrazila.[/QUOTE]
:confused:

Je to tak, jak to bylo i v předchozí verzi vBulletinu:

  • roletové menu na všech stránkách vlevo dole.
  • volba v uživatelském panelu - stránka "Upravit nastavení".
NHKG (1136)|27.6.2012 15:48
@Mirek: Jo, to je možné. Ale v nastavení to buď ještě dopoledne nebylo, nebo jsem slepý. Co s tím tmavým skinem? Na TVF taky není, tak mám o něj docela obavy.
[QUOTE=Karel Polívka;507952]Chápu, že vůbec nevíte, kolik je kolem nějaké takové změny práce, na druhou stranu pokud vidíte, že se na něčem pracuje, tak jsou takovéto komentáře záhy po zásadní změně zcela mimo.
Pokud Vám podpora tohoto fóra nevyhovuje, máte volnou možnost změnit doménu. Já mám zase volnou možnost podporu tohoto fóra z mé strany ukončit. Vše je otázkou volby :p.[/QUOTE]
Já věřím, že s tím je spousta práce. Ale psát, že je to vlastnost znamená, že to tak je a basta. Přitom po to jsi napsal, že to opravíš. Já jsem po zkušenostech odjinud na podobné hlášky alergický.
kevin00 (10238)|27.6.2012 15:50
[QUOTE=NHKG;507956]@Mirek: Jo, to je možné. Ale v nastavení to buď ještě dopoledne nebylo, nebo jsem slepý. Co s tím tmavým skinem? Na TVF taky není, tak mám o něj docela obavy.[/QUOTE]

Již bylo řečeno, že další skiny budou posléze ;)
Karel Polívka (1485)|27.6.2012 15:56
[QUOTE=NHKG;507956]Jo, to je možné. Ale v nastavení to buď ještě dopoledne nebylo, nebo jsem slepý. Co s tím tmavým skinem? Na TVF taky není, tak mám o něj docela obavy.[/QUOTE]
V nastavení to dopoledne být muselo, jelikož jde o standardní funkcionalitu, kterou jsem navíc dnes neměnil.

Co s tmavým skinem na TVF? Tam v první řadě ani nikdy nebyl.

[QUOTE=NHKG;507956]Já věřím, že s tím je spousta práce. Ale psát, že je to vlastnost znamená, že to tak je a basta. Přitom po to jsi napsal, že to opravíš. Já jsem po zkušenostech odjinud na podobné hlášky alergický.[/QUOTE]
Psát, že je to vlastnost, znamená, že to je vlastnost systému a nikoli chyba, kterou by bylo nutné co nejdříve opravovat. Navíc i charakter tohoto je takový, že to bez problému může počkat. Zkušenosti odjinud jsou moc fajn, ale každé fórum je jiné, každý člověk je jiný, tzn. na základě zkušeností z místa A nelze to samé očekávat v místě B, přestože obě místa patří do množiny "Cool" :-).
zsdx (2098)|28.6.2012 11:12
[QUOTE=Karel Polívka;507936]Velikost avatarů se neměnila. Prosím o screenshot.[/QUOTE]

Tak ok, je to verzi prohlizece (FYI nepodporovana IE6).

Co nahled zacatku prispevku v Nove prispevky za 24 hodin? U minule verze jsem si ihned zvykl...
(tedy zobrazeni "nove" vs. "stare").
Karel Polívka (1485)|28.6.2012 12:13
Bohužel nerozumím požadavku. Navrhujete tedy co?
arkij (90)|28.6.2012 12:46
Když se přihlásím na fórum přímo, dostanu se rovnou do záložky "NOVÉ NA FÓRU" a pak na nové příspěvky, protože ale nejčastěji přecházím z fóra TvFreaku (mám ho navoleno mezi oblíbenými) přes volbu na hlavičce stránky, pak se dostanu do záložky "FÓRUM" a musím dál klikat na "NOVÉ NA FÓRU" a pak na nové příspěvky. Obdobně to dělá i z fóra Digimánie.

Ne že by to nešlo ale je to klikání navíc a když chci proběhnout rychle vše co je nové na těchto třech fórech, je tam klikání navíc. Nešlo by to změnit?

Osobně by mi nejvíc vyhovovalo jen přecházení mezi novými příspěvky na těchto třech fórech a pak se teprve podle času a potřeby vnořovat do dalších informací. Chápu ale, že to je věc vkusu a potřeb jednotlivých uživatelů.
zsdx (2098)|28.6.2012 14:00
[QUOTE=Karel Polívka;508051]Bohužel nerozumím požadavku. Navrhujete tedy co?[/QUOTE]

Staci na to kliknout a je to videt. V novem zpusobu ('by thread') se zobrazuje zacatek textu po najeti mysi nad tema (ale pouze 1. prispevku), drive to bylo 'by post' se zacatkem textu primo pod nazvem postu. Neco jako jsou Activity, ale s moznosti vynechani temat.

Da se ten stary zpusob nekde nastavit nebo kliknout? Nebude se rusit? Zatim na to mam zastupce v oblibenych...
Karel Polívka (1485)|28.6.2012 14:08
Napište mi prosím URL stránky, kterou chcete upravit a jakým způsobem ji chcete upravit.
zsdx (2098)|28.6.2012 15:17
URL jsou uvedeny v postu #40, ale jelikoz Vam to asi nedokazu vysvetlit (a kvuli jednomu remcalovi asi nebudete pridavat polozku do 'Nove na foru'), tak to zatim nechame. Prijdu-li o zalozni moznost, tak se urcite ozvu.
Karel Polívka (1485)|28.6.2012 15:30
Přidal jsem odkaz / výpis #2. Je to to, co jste měl na mysli?
r34ktor (7477)|28.6.2012 15:40
Nebylo by to lepší takto?

Nové příspěvky (alt. výpis) Příspěvky za 24h (alt. výpis)
zsdx (2098)|28.6.2012 15:43
[QUOTE=Karel Polívka;508074]Přidal jsem odkaz / výpis #2. Je to to, co jste měl na mysli?[/QUOTE]

Ano, slo o zpusob vypisu novych prispevku, ale uplne presne to vystihl r34ktor :thumb

//dekuji pekne a doufam, ze to nezabralo moc casu
Karel Polívka (1485)|28.6.2012 16:00
Je to tam, ale ten řádek s odkazy je už docela dlouhý.

Ano, bez tak velkých mezer před (alt. výpis) by to bylo lepší, ale pro docílení něčeho takového bych musel zase zasahovat do kódu této části, což nebudu - teď v novém vB je to pěkně snadno a rychle konfigurovatelné v administraci, díky čemuž to nebude nutné při každém upgradu pokaždé ladit.
r34ktor (7477)|29.6.2012 18:09
Možná bude někdo chytřejší, ale nedaří se mi přijít na to, jak smazat nepoužité soubory nahrané skrze Správce souborů. :notsure
Karel Polívka (1485)|29.6.2012 18:17
Uživatelský panel -> vlevo kliknout v sekci "Ostatní" na odkaz Přílohy.

Zobrazí se jejich seznam - zaškrtnutím checkboxu vpravo lze vybrat jednotlivé přílohy a pak dole stisknout tlačítko "Smazat označené".
r34ktor (7477)|29.6.2012 18:37
V seznamu se zobrazují pouze použité soubory. Checkbox bude asi výsada administrátorského účtu. :notsure Na screenshotu Správce souborů jsou zatržením zvýrazněny soubory, které nemají žádné propojení.
Odeslané přílohy_ukázka.png Správce souborů.png
robky (3195)|30.6.2012 06:40
Bude sa v novej verzii vBulletinu zobrazovať v sekcii Uživatelský panel počet získaných a udelených reputačných bodov? Prečo nie je prístupný (nikde nevidím link/tlačítko) archív získanej/udelenej reputácie ?
Karel Polívka (1485)|30.6.2012 09:34
Na tohle jsem už odpovídal r34ktorovi zde.
robky (3195)|30.6.2012 10:14
No vida, má to tu len pár príspevkov a predsa som prehliadol .... nešlo by teda aspoň odmazať nepodstatné príspevky a nechať iba dotazy/návrhy a odpovede/vysvetlenia? :notsure

A nešlo by teda aspoň zvýšiť počet zobrazovaných získaných/udelených na 10? Takto človek nemá prehľad, či užívateľovi už môže udeliť RB, nakoľko sa zobrazuje 6 posledných .... a klikať, keď chcem niekoho ohodnotiť a zisťovať pokusne, komu áno, komu nie .... vcelku nepohodlné
Karel Polívka (1485)|30.6.2012 11:38
[QUOTE=robky;508208]nešlo by teda aspoň odmazať nepodstatné príspevky a nechať iba dotazy/návrhy a odpovede/vysvetlenia?[/QUOTE]
Ano, ještě to tu chvíli nechám, pokud by chtěl druhý účastník nějak reagovat, pak to přesunu na skládku.

[QUOTE=robky;508208]A nešlo by teda aspoň zvýšiť počet zobrazovaných získaných/udelených na 10?[/QUOTE]
Nastaveno na 10. Lze i na více, ale defaultně zde není funkce stránkování (nebo zmiňovaného archivu), proto by větší počet prodlužoval onen výpis, který se zobrazuje v případě každé návštěvy uživatelského panelu.
xmarek (1676)|30.6.2012 11:44
Nevím zda to tu už zaznělo, ale za poněkud nešťastné mi příjde řešení s udělováním reputačních bodíků. To, že je nahoře nějaká informace o množství, kterými ten či onen uživatel disponuje je hezké, ale do políčka si můžu vložit co chci a ani AJAX mě na to neupozorní. Nezkoušel jsem zatím proceduru dokončit, tak si nejsem jistý jaký validátor po tom hrábne (na straně serveruá), ale přece jen nějaké combo vnímám jako lepší řešení.
kevin00 (10238)|2.7.2012 15:55
Lze opět zavést v Uživatelském panelu skrývání Sledovaných skupin, získané/udělené reputace či získaných karet ?
zsdx (2098)|3.7.2012 21:38
Postradam dalsi dve drobnosti - skryti okna pro Rychlou odpoved (drive realizovatelne dvojsipeckou) a Zobrazeni jednoho prispevku (drive pres #cislo_prispevku vpravo nahore u kazdeho prispevku/vedle je Nahoru).
kevin00 (10238)|3.7.2012 21:43
[QUOTE=zsdx;508525]Zobrazeni jednoho prispevku (drive pres #cislo_prispevku vpravo nahore u kazdeho prispevku/vedle je Nahoru).[/QUOTE]

Toto mi funguje dobře. Kliknu na číslo za # v pravém rohu a zobrazí se mi daný příspěvek, zkopírovaná URL směruje přímo na tento příspěvek (Opera 12.01 build 1491, Linuc Mint 13).
zsdx (2098)|4.7.2012 16:58
Funguje mi to stejne, ale drive se zobrazoval pouze ten jeden prispevek (bylo to uvedeno i v zahlavi prohlizece - Diskuzní fórum Světa hardware - Zobrazení jednoho příspěvku - wifi connection status)
[code]https://www.svethardware.cz/forum/showpost.php?p=470080&postcount=32[/code].
kevin00 (10238)|4.7.2012 17:09
IMHO asi to nebude "chyba", ale vlastnost nového systému :notsure
Karel Polívka (1485)|4.7.2012 17:31
[QUOTE=r34ktor;508173]V seznamu se zobrazují pouze použité soubory. Checkbox bude asi výsada administrátorského účtu. :notsure Na screenshotu Správce souborů jsou zatržením zvýrazněny soubory, které nemají žádné propojení.[/QUOTE]
Zobrazují se Vám stále ty nepoužité přílohy ve správci souborů?

[QUOTE=xmarek;508213]Nevím zda to tu už zaznělo, ale za poněkud nešťastné mi příjde řešení s udělováním reputačních bodíků. To, že je nahoře nějaká informace o množství, kterými ten či onen uživatel disponuje je hezké, ale do políčka si můžu vložit co chci a ani AJAX mě na to neupozorní. Nezkoušel jsem zatím proceduru dokončit, tak si nejsem jistý jaký validátor po tom hrábne (na straně serveruá), ale přece jen nějaké combo vnímám jako lepší řešení.[/QUOTE]
Můžete to klidně vyzkoušet - systém udělí/odečte pouze tolik reputačních bodů, kolik je znázorněno coby možných.

[QUOTE=kevin00;508453]Lze opět zavést v Uživatelském panelu skrývání Sledovaných skupin, získané/udělené reputace či získaných karet ?[/QUOTE]
Otázkou je spíše - proč to zavádět.

[QUOTE=zsdx;508525]Postradam dalsi dve drobnosti - skryti okna pro Rychlou odpoved (drive realizovatelne dvojsipeckou) a Zobrazeni jednoho prispevku (drive pres #cislo_prispevku vpravo nahore u kazdeho prispevku/vedle je Nahoru).[/QUOTE]
Skrytí rychlé odpovědi - proč by měla být tato možnost?

Zobrazení 1 příspěvku, viz níže.

[QUOTE=kevin00;508580]IMHO asi to nebude "chyba", ale vlastnost nového systému :notsure[/QUOTE]
Přesně tak, jde o vlastnost nového systému - odkazování na konkrétní příspěvky je nadále k dispozici v podobě s "kotvou" na stránce.
zsdx (2098)|4.7.2012 23:19
[QUOTE=KaPo]Skrytí rychlé odpovědi - proč by měla být tato možnost?[/QUOTE]
Protoze hojne vyuzivam Alt-S pro pristup do menu browseru - a to udela co?
Karel Polívka (1485)|4.7.2012 23:54
Nelze zohledňovat všemožné zvyklosti a individuální preference.
zsdx (2098)|5.7.2012 09:14
To samozrejme chapu, jen jsem poukazal na to, jak snadno to bylo reseno drive.
kevin00 (10238)|5.7.2012 09:57
[QUOTE=Karel Polívka;508583]Otázkou je spíše - proč to zavádět..[/QUOTE]

Lepší pohyb v profilu. Některé "boxy" mě třeba tolik nezajímají, např. Sledované skupiny, které jsou první a tak bych uvítal možnost jejich skrytí.
hugostieglitz (907)|8.7.2012 12:41
tedkon mi nějak nefunguje tlačítko "Můj obsah" když na to kliknu je mi oznámeno že žádná moje témata neexistují.Dále je nějaký problém se stránkou "uživatelé s BANEM" po kliknutí se objeví stránka se smajlíky
Karel Polívka (1485)|8.7.2012 13:08
[QUOTE=hugostieglitz;508821]tedkon mi nějak nefunguje tlačítko "Můj obsah" když na to kliknu je mi oznámeno že žádná moje témata neexistují.[/QUOTE]
Právě probíhá rebuild indexu příspěvků coby výsledků vyhledávání - při tom množství to ještě pár hodin potrvá, do té doby nebude vyhledávání (jakéhokoli typu) zahrnovat všechny příspěvky.

[QUOTE=hugostieglitz;508821]Dále je nějaký problém se stránkou "uživatelé s BANEM" po kliknutí se objeví stránka se smajlíky[/QUOTE]
Může to potvrdit i někdo další?
r34ktor (7477)|8.7.2012 16:29
[QUOTE=Karel Polívka;508583]Zobrazují se Vám stále ty nepoužité přílohy ve správci souborů?
[/QUOTE]
Ano, stále tam jsou.
kevin00 (10238)|24.8.2012 09:36
Ukázka již na skládce probíraného problému s odkazy - https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php/11843-testy-zdroju. Zároveň bych chtěl poprosit, zda-li by bylo možno téma odemknout, aby bylo možno přidávat recenze nových zdrojů.
jrx (1880)|25.8.2012 14:13
Dala by se odstranit, podle mě těžko využitelná, funkce přeměny některých hesel na aktivní linky vedoucí do různých částí magazínu? Navíc se to občas chová dost hloupě, viz. už na skládce probírané slovo "odpoledne", které linkuje do rubriky oled :slug
Karel Polívka (1485)|25.8.2012 14:31
Takovéto odkazy jsou opticky jiné od regulérních ručně vložených odkazů, proto v tom nevidím problém. Kvůli jednomu heslu (OLED) to rušit nebudu, spíše dané heslo ze seznamu odstraním.