reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Oprvávění v Outlooku 2007

Kuře64 (19)|31.10.2010 17:12
Ahoj,
měl bych prosbu. Z ničeho nic mi přestal stahovat poštu Outlook 2007, abych byl přesnější nestahuje poštu (odesílá bez problémů), po kliknutí na tlačítko odeslat a přijmout se mi objeví chybová hláška "k provedení této operace nemáte potřebné oprávnění" - viz příloha. Zkoušel jsem skoro všechno co mě napadlo, přenést soubory do jinýho Outlooku (i jinou verzi), pohrál jsem si s právama, ..., ale nic nepomohlo. Mohl byste mi prosím poradit čím by to mohlo být?
Děkuji
Výst?ižek.JPG
astec (1823)|31.10.2010 17:38
[quote=Kuře64;412906]Ahoj,
měl bych prosbu. Z ničeho nic mi přestal stahovat poštu Outlook 2007, abych byl přesnější nestahuje poštu (odesílá bez problémů), po kliknutí na tlačítko odeslat a přijmout se mi objeví chybová hláška "k provedení této operace nemáte potřebné oprávnění" - viz příloha. Zkoušel jsem skoro všechno co mě napadlo, přenést soubory do jinýho Outlooku (i jinou verzi), pohrál jsem si s právama, ..., ale nic nepomohlo. Mohl byste mi prosím poradit čím by to mohlo být?
Děkuji[/quote]

Odkud stahuješ poštu???
Kuře64 (19)|31.10.2010 20:40
se seznamu ... pop3
astec (1823)|31.10.2010 21:16
Test nastavení účtu hlásí co?
přes www rozhraní se dostaneš?
zrušit a novu vytvořit účet
když si dáš stranou pst soubor, zrušíš a pak znovu vytvoříš účet
není na cestě firewal???
Kuře64 (19)|31.10.2010 21:51
Test nastavení účtu hlásí co? - v pohodě odešle testovací mail, ten už nedojde, ale testovací program nahlásí že je vše v pohodě

přes www rozhraní se dostaneš? - ano dostane nemám žádné problémy odchozí i příchozí mailu frčí

zrušit a novu vytvořit účet - zkoušel jsme to nepomohlo to pokaždý když nahraju na nový účet *.pst tak to hází chybu

není na cestě firewal??? není kontroloval jsem to a i zkoušel vypnout a pak stáhnout poštu ...

Ještě mě napadlo - jak mám zálohovat "automaticky vytvořené kontakty" ? (to jsou ty kontakty, který nejsou přímo uložené (mnou vytvořené) ve složce kontakty, ale po zadání prvních dvou písmen se nabídne jejich mail?)
astec (1823)|31.10.2010 22:04
Jsou to soubory s příponou NK2
Visty jsou v Users\uživatel\AppData\Roaming\Microsoft\Outlook
u XP Documents and Settings\uživ. účet\Application Data\Microsoft\Outlook

Ty jiné verze jsi zkoušel na stejné mašině? Co jiná mašina?
Kuře64 (19)|31.10.2010 22:21
soubory s NK2 jsem zkoušel přesunout nefungovalo to ...

ano zkoušel jsem jinou mašinu a pořád to dělá ...


ještě mě napadla jedna věc a to udělat si záloho archyvovacím programem v outlooku a založit si nový účet a mít nový *.pst a pak tam archývovaný soubory nahrát ... ...
astec (1823)|31.10.2010 22:25
[quote=Kuře64;413066]soubory s NK2 jsem zkoušel přesunout nefungovalo to ...

ano zkoušel jsem jinou mašinu a pořád to dělá ...[/quote]

Musíš mít vypnutý outlok.

Na jiné mašině jsi Outlok kofiguroval na čistém pst souboru, nebo jsi jej tam zkopíroval??
Kuře64 (19)|1.11.2010 20:10
Vím měl jsem vypnutý outlook :-)

na jiné mašině jsem jen kopíroval pst soubory ...

nepadla mě ještě jedna věc - vyprdnu se na to, docela se mi líbí nový Outlook 2010 tak si ho tam nainstaluji a udělám si nový účet. Jen by mě zajímalo jestli se dá přenýst odeslaná pošta jinak než v souboru pst ...