reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Foobar2000 - autoplay vybrane skladby

homi (180)|8.6.2011 15:36
Nevite, jak nastavit, aby Foobar automaticky zacal prehravat skladbu vybranou poklepem v pruzkumnikovi/filemanageru? Ted mi vybranou pisnicku jen prida do playlistu a prehravani zustava na posledni prehravane skladbe. Ted musim prerolovat na posledni skladbu v playlistu, a pak spustit prehravani. Drive mi to rovnou zaclo prehravat vybranou skladbu.
Dekuji
zsdx (2098)|8.6.2011 17:33
Pravym tl. se podivej, co mas tucne oznaceno jako default akci na dvojklik. Muzes to pak zmenit pres Moznosti slozky - Typy souboru - prisl. pripona.
homi (180)|8.6.2011 18:38
Mohl bys to upresnit? Mam Win7, moznosti slozky, jak jsem mel u XP, nemohu najit. Pouzil jsem tedy File association editor, pro mp3 mam pouze:
open
"E:\PROGRAMS\_PLAYERS\Foobar\foobar2000.exe" "%1"
screen
r34ktor (7477)|9.6.2011 13:29
[quote=homi;455753]Nevite, jak nastavit, aby Foobar automaticky zacal prehravat skladbu vybranou poklepem v pruzkumnikovi/filemanageru? Ted mi vybranou pisnicku jen prida do playlistu a prehravani zustava na posledni prehravane skladbe.[/quote]
Nemáš náhodou v Library > Configure > Shell Integration zatrhnutou volbu Set "Enqueue" as the default action?
homi (180)|9.6.2011 13:49
JJ, to je ono. Akorat mi to "smaze" aktualni playlist. Nejde to nejak nastavit, aby to pridalo skladbu k aktualnimu playlistu a zacalo ji prehravat?
Drive jsem mel v kontextove nabidce add enqueue (nebo tak nejak) a fungovalo dle mych predstav. Bohuzel mam stazenou nejaky pack s portable verzi a shell mi tam (teda nevim,jak) nejde nastavit.
(RB pridany)
r34ktor (7477)|9.6.2011 19:58
[quote=homi;455853]JJ, to je ono. Akorat mi to "smaze" aktualni playlist. Nejde to nejak nastavit, aby to pridalo skladbu k aktualnimu playlistu a zacalo ji prehravat?[/quote]
To nevím, ale smazání aktuálního playlistu lze zabránit Always send new files to playlist: zvolený playlist. Nějaký si na to vyhradíš.
homi (180)|9.6.2011 20:21
jj, to jsem zkousel, bohuzel nepridava k novemu playlistu, vzdy je tam jen jedna aktualne vybrana skladba. Resim to tedy tak, ze ji presunu mysi do vedlejsiho.
Dik za spolupraci.