reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

jak mít na monitoru a lcd tv totožný obraz ve stejnou chvíli?????

machete (5)|30.8.2008 20:33
Zdravím, psal jsem podobné téma do grafických karet ale nikdo mi neporadil, tak snad budu mít štěstí v této sekci.

Nedaří se mi propojit pc s monitorem a lcd tv(sony 40w4000) tak abych měl zároveň na obou přístrojích totožný obraz.

Musím prý zapnout v ovladači graf. karty ,,mirrors". Ale nikde jsem to nenašel.

Běží mi to pouze v dualview, takže myší mohu plynule přejíždět mezi tv a monitorem ale to nijak zvlášť nepotřebuju.


Chci mít v jednu chvíli na tv i monitoru totožný obraz!!!!! Jak na to?????
pavel_p (993)|30.8.2008 21:40
V ovládacích panelech nvidie najít nview display settings nebo display->setup multiple displays a zvolit clone. Pak si můžeš hrát s rozlišením, protože buď poběží TV v moc vysokém (příp vůbec) nebo monitor v moc nízkém.

S ATI neporadím
pas!k (3765)|30.8.2008 21:43
U ati staci zapnout vynutit zjisteni tv a pak ve spravci zobrazeni aktivovat s tim ze chces klonovat .. nejsem si ted jistej jetsli u klonu jde nastavit ruzna rozliesni ... Pouzivam rezim rozsireni.
jano555 (126)|31.8.2008 10:33
A akú máš kartu nVidia, alebo Ati? Ja som si tiež minule pripájal k PC televízor 32V4500 a všetko sa dá nastavť (karta 8800 gts). Pri clone budeš mať,ale aj rovnaké rozlíšenie.
machete (5)|31.8.2008 10:49
Mám ATI Radeon Xpress 1250. Zatím mi to chodí tak že ve vlastnostech zaškrtnu pole: Rozšířit plochu i na další zařízení(nebo tak něco) ale je to právě jenom to že přejíždím myší z monitoru do tv. Potřeboval bych podrobný návod co otevřít na co kliknout abych tuto funkci vypnul a nahradil dvěma totožnými obrazy na monitoru i tv.

Potřeboval bych prostě to že když zapnu pc, tak se mohu rozhodnout jestli pustím monitor nebo tv a bude tam automaticky obraz a nebudu muset pořád přenastavovat pc.

Jestli bude někdo tak hodný a napíše podrobně návod jak na to, moc mi to pomůže:) (OS winxp) ATI
pas!k (3765)|31.8.2008 12:18
No nedas rozsirit ale klonovat .. viz obrazek
ati.jpg
machete (5)|31.8.2008 21:36
[QUOTE=pas!k;157182]No nedas rozsirit ale klonovat .. viz obrazek[/QUOTE]

Blbý je že já v tomhle okně nemám na výběr nic jinýho než rozšířit na další zobrazovač (nebo jak to tam píšou)

Takže asi pořídit lepší grafiku co?
Pavel Boček (4169)|31.8.2008 22:08
Nemáš jen staré ovladače ? Jakou máš verzi Catalyst ?
-HoNY- (557)|1.9.2008 00:32
Je zapnuto jednoduché nebo pokročilé nastavení?
machete (5)|1.9.2008 15:48
Se mnou je to právě těžký. Nevím co je catalyst, nepoznám jestli mám staré ovladače. Takže si asi sám nepomůžu a budu si muset pozvat domů nějakého ajťáka.
Pavel Boček (4169)|1.9.2008 20:44


Catalyst je balík ovladačů pro grafické produkty AMD (dříve ATi). Obsahuje ovladače pro integrované i dedikované grafické karty, pro karty All-in-Wonder a některé další ovladače plus Catalyst Control Center, což je to rozhraní co vidíš na obrázku.
machete (5)|3.9.2008 16:49
[QUOTE=Pavel Boček;157754]

Catalyst je balík ovladačů pro grafické produkty AMD (dříve ATi). Obsahuje ovladače pro integrované i dedikované grafické karty, pro karty All-in-Wonder a některé další ovladače plus Catalyst Control Center, což je to rozhraní co vidíš na obrázku.[/QUOTE]

A jak se ve svém pc dostanu do tohoto okna? Nebo se dá stáhnout nějaký program, který umožňuje tahle všechna nastaveni?
robky (3195)|3.9.2008 17:12
[QUOTE=machete;158299]A jak se ve svém pc dostanu do tohoto okna? Nebo se dá stáhnout nějaký program, který umožňuje tahle všechna nastaveni?[/QUOTE]

Klikni pravým na plochu a v menu by si mal mať CCC, poprípade poklepaním na červenú ikonu ATI vedľa hodín. Ak ani tam nemáš nič, tak Start - programy - Ati(alebo CatalystControlCenter ?)
pas!k (3765)|3.9.2008 18:41
[quote=machete;157382]Blbý je že já v tomhle okně nemám na výběr nic jinýho než rozšířit na další zobrazovač (nebo jak to tam píšou)
[/quote]

No prave to okno kde to nastavujes je ten control center :) Kdyz se dostanes do tohoto okna ses v nem :)