reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Docházka 2001

Rosta43 (154)|5.4.2009 14:55
Dobrý den a zároveň se omlouvám, jestli jsem vlezl jinam. Jedná se mi o to že se mi již po několikáté dostalo doruky něco co se jmenuje Docházka 2001. Hledám touto cestou někoho, kdo tento systém provozuje k vzájemné výměně poznatků. Firma nereaguje. Myslím si že hlavní chyba tohoto ....... je mimo absolutní nepřehlednosti v tom že jede správně jen pod adminem. Hledám touto cestou také lidi co mají zkušenosti s docházkovými, případně stravovacími systémy. Dostal jsem za úkol vybavit dvě firmy těmito systémy. Tak si nechci uříznou ostudu. Díky. A pokud to sem nepatří tak tento příspěvek smažte.
astec (1823)|5.4.2009 16:24
[QUOTE=Rosta43;236198]Dobrý den a zároveň se omlouvám, jestli jsem vlezl jinam. Jedná se mi o to že se mi již po několikáté dostalo doruky něco co se jmenuje Docházka 2001. Hledám touto cestou někoho, kdo tento systém provozuje k vzájemné výměně poznatků. Firma nereaguje. Myslím si že hlavní chyba tohoto ....... je mimo absolutní nepřehlednosti v tom že jede správně jen pod adminem. Hledám touto cestou také lidi co mají zkušenosti s docházkovými, případně stravovacími systémy. Dostal jsem za úkol vybavit dvě firmy těmito systémy. Tak si nechci uříznou ostudu. Díky. A pokud to sem nepatří tak tento příspěvek smažte.[/QUOTE]

Stejné poznatky, musíš být jako admin.... Potom si ale obsluha změní čas na jak potřebuje..... Instaloval jsem prg od SAI terezímn a od Třebíčáku a také od Z-WARE nevím. Bližší v mejlu.