reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Zobrazení na ploše ve Vista x64 Ultimate

Modena (2)|26.8.2009 19:30
Přátelé,

stalo se, že některé programy z kontextové nabídky START (W update, Výchozí programy, ovládací panely, tiskárny) když spustím, padnou jako odkaz do lišty, ale nejdou otevřít jejich okna - jakoby se "vypařují" kamsi nad plochu, nebo jánevímkam a nepomáhá kontextová nabídka nad tím odkazem v liště (obnovit, přesunout, maximalizovat, minimalizovat atd.) prostě na plochu je nedostanu, kdybych se posral . . .
Vše ostatní funguje jak má !
Nevíte, co s tím ?

P.S. Pokud nechcete poradit, nechtějte mě nasrat svýma chytrýma poznámkama o Vistě !!!

Díky
fanynek (2048)|26.8.2009 20:06
Spusť příkazový řádek jako zprávce a napiš SFC/VERIFYONLY a klik Enter.
Napiš, co ti to napsalo po dokončení kontroly. Je možný, že máš načatý Widle.

P.S. To P.S. si příště klidně odpusť. Tady nejsou žádný jelita, co se hádaj, jestli jsou lepší XPéčka, Vista, nebo 7, jako na jinejch fórech.
Modena (2)|26.8.2009 20:50
[quote=fanynek;286269]Spusť příkazový řádek jako zprávce a napiš SFC/VERIFYONLY a klik Enter.
Napiš, co ti to napsalo po dokončení kontroly. Je možný, že máš načatý Widle.

P.S. To P.S. si příště klidně odpusť. Tady nejsou žádný jelita, co se hádaj, jestli jsou lepší XPéčka, Vista, nebo 7, jako na jinejch fórech.[/quote]

Vyřešeno ! Poradil MIHI na Freaku !
Widle načatý nejsou, ale já asi jó . . . :angry
Problém byl, že stačilo kliknout na přesunout a šipkama to nadirigovat na aktuální monitor - v ATI Catalyst mám totiž jako druhej monitor nastavenou plasmu Panáka a nedošlo mi to . . . Mea culpa . . . :mistake:mistake:mistake

S tím P.S. máš asi pravdu a beru to ! Omlouvám se zde přítomným !!!:)
fanynek (2048)|26.8.2009 20:59
Že máš dva monitory jsi ve svém prvním příspěvku nenapsal a to dost mění situaci.
Zkus být příště sdílnější při popisu svého problému, nebo situace. O.K.?
pas!k (3765)|27.8.2009 06:48
Jj taky se mi to stava a problem obcas je ze kdyz se pripojim vzdalenou plochou a okno ktery potrebuju je zrovna na druhem monitoru sestavy na kterou se pripojuju je to taky zabava :) Ne vsechny ty programy jdou rozumne pretahovat zpet na aktualni monitor ..


PS: bacha na slovnik :)