reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

OFFIce 2003 Pro - instalace v doméně

Rosta43 (154)|11.5.2010 13:40
Zdravím pánové, snad pomůžete

Doména W2003, Stanice XP Pro aktualizované a na tyto potřebuji nainstalovat OFF 2003 Pro. Pod účtem doménového admina nainstaluji, tak jako pravidelně, a OFFICCE jsou funkční. Přihlásím se jako uživatel, libovolný a OFFICE si neco chtšějí doinstalovávat a chtějí abych spustil funkci automatické opravy (které ovšem při spuštěšní jako user neudělají nic). Přiokaždém spuštění se snaží něco někam doinstalovat. Ale proč!!! kdyby to byla první instalace tak neřeknu, ale takto? Nenapadá Vás něco?

Díky
dzandra (1368)|12.5.2010 11:07
No protože při prvním spuštění pod dalším účtem si registrují nějaké věci, takže při prvním spuštění pod libovolným účtem se ti bude znovu něco doinstalovávat. Navíc user má krapet omezený přístup na hdd. Ale opravdu oprávnění user je na prd. Nevím proč když to máš v doméně neomezuješ uživatele přes AD politiku a profily můžeš mít klidně administrátor nebo pw user
pas!k (3765)|12.5.2010 16:10
Asi nejrychlejsi vec jak z toho ven je dat userovi admin prava vuci stanici nechat office doinstalovat co potrebuji .. a pak ho zase strouhnout .. btw nevim jak to bylo u office 2003 ale myslim ze se to dalo navolit pri rozsierne instalaci zes tam dal nainstalovat vse a resilo to i to prepinani uctu ale nejsem si jistej ..
Rosta43 (154)|12.5.2010 21:10
No nevím,nechci rejpat, ale instalovali jste někdy OFF 2003 v doméně??? Já jen že to nejde na jednom z 39 Pc v této doméně. An na jiných doménách jsem nemněl problém. Takže zde asi ten problém nebude. Ale i tak díky za snahu....
dzandra (1368)|13.5.2010 11:23
[quote=Rosta43;374813]No nevím,nechci rejpat, ale instalovali jste někdy OFF 2003 v doméně??? Já jen že to nejde na jednom z 39 Pc v této doméně. An na jiných doménách jsem nemněl problém. Takže zde asi ten problém nebude. Ale i tak díky za snahu....[/quote]

Mám v doméně asi 450 PC, takže office 2003 jsem instaloval asi na .....250. Ale protože jsem líný, tak jsem si vytvořil automatickou instalaci, ať u toho nemusím sedět. Prostě se mu v logon scriptu spustí instalace a celá projede. Jedinou věc, kterou pak musím u toho uživatele udělat je nastvit exchange mail.

Jinak ani jeden učet nemám v na pc nastavený jako user. To by jsi se divil, kolik to dělá problémů, protože pokud se podíváš na jeho práva, má i disky pouze pro čtení. Všechny accounty mám power user, některé admin, a pokud ho omezím v ad polit, tak si nenainstaluje ani prd