reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sdílení na síti

Georginek (2957)|13.6.2012 17:49
Panove poradte mi jednu malickost, protoze ja nejak nevim.

Mame doma sit pocitacu a na vsech jsem to nastavil stejne a sdileni funguje, vytvareni slozek na cizim pocitaci i kopirovani, ale na mym vlastnim notasu to nejde. Ze svyho desktopu se muzu podivat, co mam v nasdilenych slozkach, muzu si to kopirovat k sobe ale zpatky na notas to proste nejde. Napise to ze nemam opravneni ale je to nastavene stejne. Ten notas se pripojuje prez Wifi, ostatni jsou kabelem..... :mistake
kevin00 (10238)|13.6.2012 17:53
Na Win7 ? ..... stačí v Domácí skupině zadat heslo domácí skupiny a mělo by to chodit bez problémů ... také připojuji ntb přes wifi.
Georginek (2957)|13.6.2012 18:06
No, ja to nemam prez domaci skupinu. Protoze W7 mam jen ja a na notasu a ostatni maji XP, a pak mi to dela problemy. Mam ty slozky rozstrkany ruzne....

NIcmene, domaci skupinu mam nastavenou na desktopu a na notasu mi to hlasi, ze mam zadat heslo. Tak sem zadal stejne heslo, jako mam v desktopu, a u notasu to chvili hleda a pak to napise nelze se pripojit.
Kdyz zmenim heslo na desktopu, tak se tim automaticky odpoji ostatni uzivatele?
Ja to mam nasdilene tak, ze mam konkretni slozky po ruznych PC proste nastavene sdileni...

EDIT: Tak notas je v jine skupine nez desktop, nicmene na desktopu nemuzu zrusit stavajici skupinu a pripojit se ke skupine notasu.
kevin00 (10238)|13.6.2012 18:22
[quote=Georginek;506532]EDIT: Tak notas je v jine skupine nez desktop, nicmene na desktopu nemuzu zrusit stavajici skupinu a pripojit se ke skupine notasu.[/quote]

To udělej obráceně ...
zsdx (2098)|13.6.2012 19:57
Mas spravne nastavena opravneni ke sdileni i k filesystemu?