reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Bluetooth micro USB adapter

Jirkafil (7)|28.4.2011 12:21
Koupil jsem si Bluetooth dongle micro USB Adapter verze 2.0 + EDR použitelný ve Win-Vista 32 ale marně se snažím spárovat další přístroje,třeba m.t.NOKIA 5230.
adapter jsem nainstaloval v pohodě,on se vlastně instaloval sám,ale nenajde další zařízení ke spárování.I po zadání číselného kódu který se vygeneruje,nelze spárovat se zařízením.Nevím si dál rady ani pomocí nápovědy.V PC na liště ho vidím ale dál nekomunikuje ani v jednom usb portu.Nemáte nějakou radu co dál?Funguje v XP bez problému.Díky.
--------------------------------------------------------------------------------
Zoidik (1405)|28.4.2011 13:54
Mám ho taky a neměl jsem problém, po nějaké době mi přestal taky fungovat. Ve Ein existuje soubor, který v sobě nese informace o všech ovladačích, prý je vhodné ho smazat (název z hlavy nevím). Ještě ale nemam odzkoušeno :( Zkoušel jsi jeho opětovnou instalaci ve vistách?
Jirkafil (7)|28.4.2011 14:04
Jo,jo zkoušel a nemakal.Nešel ani ve Win7
Zoidik (1405)|28.4.2011 15:56
Doma mam poznačený název toho souboru co je doporučené smazat, tak ho zkusim a uvidim. Pokud to pomůže, tak napíšu. Jinak mam obavu, že pomůže jedině reinstal systému. Monžá vyčistit registry ccleanerem zkusit
SSLEEP (54)|28.4.2011 19:16
stahni si program driver sweeper a nainstaluj ho (mam vyzkousenou verzi 2.9) odinstaluj adapter pak restartuj pocitac a spust ho v nouzovym rezimu a az ti najede spust program driver sweeper a odstran zbyly fragmenty ovladacu no a pak znovu restartuj a ovladac znovu nainstaluj a uvidis treba to pujde
Zoidik (1405)|29.4.2011 19:01
Pokud by to nepomohlo, tak zkus v režimu nouze smazat soubor C:\windows\system32\driverstore\infcache.1
Jirkafil (7)|29.4.2011 20:22
[quote=Zoidik;448609]Pokud by to nepomohlo, tak zkus v režimu nouze smazat soubor C:\windows\system32\driverstore\infcache.1[/quote]
Díky za nápovědu ale tento podtržený soubor jsem nenašel.C:\windows\system32\driverstore\infcache.1
Jirkafil (7)|29.4.2011 20:24
[quote=SSLEEP;448364]stahni si program driver sweeper a nainstaluj ho (mam vyzkousenou verzi 2.9) odinstaluj adapter pak restartuj pocitac a spust ho v nouzovym rezimu a az ti najede spust program driver sweeper a odstran zbyly fragmenty ovladacu no a pak znovu restartuj a ovladac znovu nainstaluj a uvidis treba to pujde[/quote]
Nepomohlo to ale přesto děkuji za tvojí pomoc.
SSLEEP (54)|29.4.2011 23:38
ten soubor si nenašel protože ho nejspíš vymazal driver sweeper a obávám se že adaptér budeš muset reklamovat ještě bych ho bejt tebou zkusil na jiným pc třeba u kámoše
Jirkafil (7)|30.4.2011 08:49
[quote=SSLEEP;448664]ten soubor si nenašel protože ho nejspíš vymazal driver sweeper a obávám se že adaptér budeš muset reklamovat ještě bych ho bejt tebou zkusil na jiným pc třeba u kámoše[/quote]
Dobrá rada ale zkoušel jsem to u jiného PC sice s XP a tam fachá,tak nevím co dál.:mistake
SSLEEP (54)|30.4.2011 10:19
tak to je divný no a jiný usb zařízení ti fungují?
Jirkafil (7)|30.4.2011 11:52
[quote=SSLEEP;448702]tak to je divný no a jiný usb zařízení ti fungují?[/quote]
Jo,jo jiný usbéčka makají.Měl jsem to ve 3 vstupech a furt nic.:runaway
Jirkafil (7)|30.4.2011 11:57
Jo včera jsem se stavil v prodejně s PC a vyzkoušeli mi to na Win-Vistě a tam jim to makalo bez problémů a během cca.2.minut.Večer jsem zkoušel spárovat další 2 mobily a nenašlo je to.Tak asi bude něco v mém PC.Jak jsem již psal,ikonu mám na liště a on si nenajde zařízení.