reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s PC (HW/SW): Problem se vsemi device krome pevneho disku

Neregistrovaný (0)|31.1.2008 20:55
Jméno tazatele: redz

Znění dotazu:
Dobry den,

predem bych rad podekoval za vsechny odpovedi na muj dotaz. Mam problem se vsemi device {omlouvam se, ale nevim, jak to napsat v cestine}. Jde vice mene o to, ze pokud kliknu na muj pocitac, tak vsechny device {cd-rom, usb harddisk} jsou zakrouzkovany cervene. Kdyz napriklad vlozim do pc flashdisk, tak se na pocitaci vypise varujici okno: "G:\ is not accesible" a radek pod tim je napsano: "Acces is denied". Je zvlastni, ze disk, ktery mam v nb jede na 100%.

Zkousel jsem si ty disky na jinych pc a tam funguji na 100 procent. Kdyz se podivam na properties, tak ukazuje, ze tam nejsou zadna data.

Myslim si, ze bude problem s drivery, jenze nerozumim tomu, proc tim jsou postizeny jak usb disky tak i cd-rom mechanika. Jsem si jisty, ze pred nejakou dobou vsechno jelo.

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
Acer TravelMate 4100
USB disk WD 500 GB
PenDrive 2.0
husky14 (4214)|31.1.2008 21:13
[QUOTE=Neregistrovaný;86088]Myslim si, ze bude problem s drivery, jenze nerozumim tomu, proc tim jsou postizeny jak usb disky tak i cd-rom mechanika.[/QUOTE]Jestli mas problem s drivery chipsetu, tak je to celkem pravdepodobny.... zkus je preinstalovat.
Petr S. (1220)|31.1.2008 22:56
Souhlas, zkus přeinstalovat všechny ovladače zařízení, buď z dodaného CD nebo zkus najít na netu nějaké novější...

Píšeš, že to dřív nedělalo. Nějaký virus?

BTW: device = zařízení
redz (1)|1.2.2008 15:30
[QUOTE=Petr S.;86133]Souhlas, zkus přeinstalovat všechny ovladače zařízení, buď z dodaného CD nebo zkus najít na netu nějaké novější...

Píšeš, že to dřív nedělalo. Nějaký virus?

BTW: device = zařízení[/QUOTE]

Petre, poradit cloveku, kteremu nejede cd-romka, aby zkusil preinstalovat vsechny ovladace z dodaneho CD je dost kruty vtip. :D Ale dobre, chapu, zkusim to nejak preinstalovat a uvidime...

Btw. ty device si dokazu prelozit do cestiny, ale nejak mi ty zarizeni nesedi

Virus bych snad vyloucil, protoze Nortonu dost verim.
tequilla (1015)|1.2.2008 15:39
[quote=redz;86280]...Virus bych snad vyloucil, protoze Nortonu dost verim.[/quote]

A nemas nahodou Symantec Endpoint Security? Vyslo to tusim ted nedavno jako aktualizace Symantec Corporate Antivirus a prave kdyz admin vypne klientum zarizeni (pocinaje externim diskem, flashkou, cd, floppy), tak to dela presne to co popisujes. Proste to zarizeni zakaze.
Petr S. (1220)|1.2.2008 16:24
[quote=redz;86280]Petre, poradit cloveku, kteremu nejede cd-romka, aby zkusil preinstalovat vsechny ovladace z dodaneho CD je dost kruty vtip. :D Ale dobre, chapu, zkusim to nejak preinstalovat a uvidime...[/quote]

Tak to jsem to zas vymňouk :D Až teď mi docvaklo, co jsem vůbec plácnul :mistake :D
Encore1106 (424)|2.2.2008 20:09
[quote=Petr S.;86287]Tak to jsem to zas vymňouk :D Až teď mi docvaklo, co jsem vůbec plácnul :mistake :D[/quote][OT]Stane se... viz. "Keyboard not found. Press F1 to continue."[/OT]