reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

vodnik

aumirek (166)|31.12.2007 12:54
Mám prosbu chci vyměnit chladič sice měl jsem v plánu freezr 64 pro ale kolega mi nabídl toto co na to říkáte a jaká asi cena je to na AMD X2 5000+
http://www.evercool.com.tw/products/wc_202.htm
husky14 (4214)|31.12.2007 13:32
Nvm, jestli Te dobre chapu, ale kdyz uz vodnika do PC, tak snad komplet (VGA, chipset) a ne jen na CPU ne?
aumirek (166)|31.12.2007 14:00
no on ten vodník samozžejmě má chladič na VGA i CPU asi jsi se špatně díval a možnost dokoupit i na HD sice vím že zrovna toto není buhví jak učiné ale asi lepší jak běžnej vzduch a bude i více místa ve skříni.Navíc nechci monstrum co by stačilo chladit i auto.Já to vlastně ani tak moc nevyužiji hry tak moc nehraji takže ten vzduch by stačil ale chtěl jsem vyměnit ten box chladič a také koupit front panel s displejem no a toto by bylo možná za stejnej peníz a tiché
Klingacikx (1545)|31.12.2007 14:19
Podľa tých špecifikácií mi to tiché vôbec nepripadá:(
aumirek (166)|31.12.2007 14:23
To máš pravdu přesto mám za to že to bude chladit na min otáčky takže tiše ale nevím to je jen muj názor
Klingacikx (1545)|31.12.2007 14:28
Ale stále je tam tá pumpa na 2000ot.
husky14 (4214)|31.12.2007 14:50
[QUOTE=aumirek;76940]Já to vlastně ani tak moc nevyužiji hry tak moc nehraji takže ten vzduch by stačil ale chtěl jsem vyměnit ten box chladič a také koupit front panel s displejem....[/QUOTE]Tak proc to tam budes cpat? Kompa moc nevytezujes, jak je videt a na extreme OC se asi taky nechystas.... vzduchem se da taky chladit potichu a voda v PC (kdyz to neni nutny) je imho zbytecny riziko.... ;)
matyyy (2527)|31.12.2007 14:56
tahle vec mi neprijde ani jako moc ucinna staci kouknout na vysledky testu
teplota disku 44° pri cpu load je celkem vysoka a ukazuje na to ze radiator nestiha ochlazovat vodu takze disk je ohrivan
a ani teplota procesoru neni nic extra (rek bych ze s boxem nebude pri load o moc vyssi)
pak tam vidim 2 80cm vetraky , ktery taky nejsou idealni
------
tady je hezky test pri zpomaleni ventilatoru teploty vyssi nez s boxem :) :D
http://www.madshrimps.be/?action=getarticle&number=4&artpage=1145&articID=280
aumirek (166)|31.12.2007 14:57
máš samozřejmě pravdu jen se mi to líbí což je blbej duvod ale záleží na tom co za to bude chtít uvažoval jsem tak do 1000 když do budoucna plánuji nějakej tunink ale zas jen proto že mne to baví ne že potřebuji
Woyta (284)|3.2.2008 11:17
Kdyz uz vodnika tak poskladej neco lepsiho nez je tahle parodie. nemluve o tom ze v tehle setech se vyskituje hlinik a ne moc kvalitni pumpy.
Muj vodnik je sice oprevazne z bazarovych dilu ktere uz dnes nejsou TOP (XP Silver, Nexxxos Extreme II, docasne Galaxi na VGA...) ale zase se daji sehnat za krasnou cenu. Ale i z novych dilu mas tak za 5000 o dost lepsi vodu nez je tohle.

Voda me bavi vic nez asi vic nez tebe. Je to muj konicek. Nedelam to proto abych byl cool (Divili by jste se kolik lidi si to o sobe mysli kdyz si koupi takovy set). Ted treba cekam az ke me dorazi prototyp topu na cerpadlo Laing DDC vlastniho navrhu. Pokud splni pozadavky tak se vyrobi mala serie. Pokud ne, navrat ke CAD SW.
dolar8 (74)|24.2.2008 19:08
[QUOTE=Woyta;86811]Kdyz uz vodnika tak poskladej neco lepsiho nez je tahle parodie. nemluve o tom ze v tehle setech se vyskituje hlinik a ne moc kvalitni pumpy.
Muj vodnik je sice oprevazne z bazarovych dilu ktere uz dnes nejsou TOP (XP Silver, Nexxxos Extreme II, docasne Galaxi na VGA...) ale zase se daji sehnat za krasnou cenu. Ale i z novych dilu mas tak za 5000 o dost lepsi vodu nez je tohle.

Voda me bavi vic nez asi vic nez tebe. Je to muj konicek. Nedelam to proto abych byl cool (Divili by jste se kolik lidi si to o sobe mysli kdyz si koupi takovy set). Ted treba cekam az ke me dorazi prototyp topu na cerpadlo Laing DDC vlastniho navrhu. Pokud splni pozadavky tak se vyrobi mala serie. Pokud ne, navrat ke CAD SW.[/QUOTE]

to s tebou musim jenom souhlasit.. znám pár lidí co mají bohatý rodiče a když maji vodu v compu tak si myslí že sou best, ale přitom o tom neví vůbec nic... já ted taky budu skládat vodníka, ne kvůli overcklocku ale kvůli hluku a taky kvůli tomu, že mě ty větráčky už nebaví.. sice je tu ještě možnost věžovitýho větráku ale ta voda mě láká víc bude to zase něco novýho
Encore1106 (424)|24.2.2008 19:22
Já teda nevim, jedu na větráčcích, ale jak hlučný jsou vodní čerpadla v porovnání s větráčkem?
Woyta (284)|10.3.2008 11:19
Laing DDC (9w) neslysim zato Nexusy 120mm 1000ot na radu a disk v boxu slysim. Takze asi tak.
Zalezi na tom co koupis. S Eheimem jsem byl spokojenej az pote co lezel na ctyrech vrstvach molitanu. Pak byl tichej. Holt trochu vic vibroval. DDC jsem dostat trosku horsi kousek. 2-3 mesice trvalo nez se zabehlo a uz o nem nevim.
Ony i levna cerpadla jsou z pocatku ticha ale brzo umiraj a to nepreslechnes.