reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

restarty notebooku, chybové hlášky

fandax17 (33)|6.3.2009 07:42
Dobrý den,
asi před 10 dny jsem sem odeslal notebook na reklamaci, protože se restartoval a házel chybové hlášky. ještě před odesláním jsem se problém snažil vyřešil tak, že jsem se pokusil obnovil systém Win XP pomocí obrazu systému na podpůrném disku DVD. to se mi nepodařilo a po konzultaci s telefonickou podporou ASUSu jsem notebook poslal na rekalamaci. včera se mi vrátil, s tím že vyměnili HDD a provedli instalaci systému. bohužel problémy se opakují: některé aktualizace Win XP se odmítají nainstalovat, systém se často restaruje, programy nenabíhají. vyskakují chybové hlášky.
vše co jsem instaloval: automatické aktualizace, Avast, Spybot - Search & Destroy, Mozilla Firefox, Malwarebytes' Anti-Malware, HijackThis, Microsoft Office.
za půl dne se stav notebooku zhoršil od pouhého odmítání instace aktualizací k restaru po spuštění programu.

můžu poslat log z HijackThis, či ComboFix.exe kvůli podezření na vir.

prosím o radu, zda jde o SW či HW problém a jak ho řešit
Děkuji moc!
matyyy (2527)|6.3.2009 07:54
zkus můj oblíbený test na hardwarovou chybu live linux kdyz bude padat i ten je to jasná chyba hw
xmarek (1676)|6.3.2009 10:50
Přesně tak. Vyzkoušel bych nainstalovat nějaký live linux a testoval bych chování. Pokud by byl notebook i tak nestabilní tak bych okamžitě poslal notebook znovu na reklamaci.
fandax17 (33)|6.3.2009 16:07
a co říkáte na tohle?

http://leteckaposta.cz/748370875
xmarek (1676)|6.3.2009 17:00
Doporučuji vyzkoušet jiné paměťové moduly. Tohle asi nemá s virem nic společného.
fandax17 (33)|6.3.2009 17:06
jiné paměťové moduly nemám. a ani nevím jestli k ním mám jako uživatel přístup.
Draken (1578)|6.3.2009 22:21
já si myslím že pečetní šroubek je na NB jen jeden (pokud je použit tak to záleží na výrobci i modelu) a je umístěn tak aby uživateli neznemožnil přístup k odšroubovatelným výkům HDD a RAM takže někde uprostřed mimo všech vík....takže ramku můžeš vklidu měnit i upgradovat...stejně jako disk či mechaniku...
kevin00 (10238)|6.3.2009 22:58
[quote=Draken;226691]já si myslím že pečetní šroubek je na NB jen jeden (pokud je použit tak to záleží na výrobci i modelu) a je umístěn tak aby uživateli neznemožnil přístup k odšroubovatelným výkům HDD a RAM takže někde uprostřed mimo všech vík....takže ramku můžeš vklidu měnit i upgradovat...stejně jako disk či mechaniku...[/quote]

Myslíš správně. Při upgradu HDD, modulů RAM apod. nemusíš do autorizovaného servisu, ale můžeš si je upgradovat sám. Kryty těchto částí hardwaru nejsou ani nijak pečetěna. Třeba na mém HP550 jsou i krásně popsána :)
xmarek (1676)|6.3.2009 23:44
Osobně bych poslal notebook zpět do servisu. Pokud je notebook v záruce tak je to problém servisu.
fandax17 (33)|7.3.2009 14:56
no ale k čemu mi bude přístup k ram? přece si nebudu kupovat kvůli tomu další ram!

napadlo mě tohle: Win XP jsem se snažil obnovit z externí mechniky. nešlo to. Office jsem instaloval taky z ní a hlásilo to chyby. memtest jsem z ní spouštěl taky a byla tam jedna chyba za druhou. nebude spíš chyba v mechanice?
prosím o pomoc jak bootovat memtest z usb flash disku. snažím se o to ale fakt mi to nejde. (jediné co se mi podařilo je bootovat na free dos - ntfs reader. hezké, když flash disk je fat32)

Edit: podařilo se mi to pomocí Hiren's Boot CD 9.7. MemTest hlásí to samé.(chyb, chyba, chyba, viz můj odkaz) takže jsem vyloučil chybu mechaniky. jiný modul nemám a kupovat ho kvůli tomu je blbost a vyhazování peněz, leda se můžu kouknout na ten co tam je, jestli "vypadá dobře".
Draken (1578)|9.3.2009 14:43
to ne, mechanika za to nemůže ale každopádně můžeš nabootovat memtest z flashky...abys měl 100% jistotu,
a nejde o přidání paměti ale spíš jen o test jestli by pomohla výměna-ale po tom cos napsal (že ti to hází jednu chybu za druhou) si 100% myslím že ramky jsou vadný...tj. reklamace