reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Import zpráv z Outlook Express do Windows Mail

Petr S. (1220)|22.6.2007 10:56
Nevíte někdo jak se dá importovat do Windows Mail historie zpráv z Outlook Express? Zkoušel jsem to tak, že jsem nejprve zazálohoval dbx soubory z OE a pak se je pokusil ve WM importovat (Soubor-Importovat-zprávy, nebo tak nějak - přesně si to nepamatuji). Když jsem se ale prokousal celou cestou k dbx souborům, tak WM ukazoval, že je složka prázdná :runaway

Díky
pas!k (3765)|22.6.2007 11:23
a odzalohoval si to ze spravneho mista ? ;) tusim ze express je v takovem tom silenem numeru :)
Petr S. (1220)|22.6.2007 11:45
jj, ta adresa se dá schrastit v nastavení OE. Je to takovej strašnej klikyhák ;)
Pedro075 (13)|12.7.2007 16:05
Neznám sice WM, ale podobný problém jsem měl při přechodu z Win98 na XP. Zazálohoval jsem si složku s poštou, instnul XPčka, naimportoval a nic. Jediná možnost pak byla, najít program, který dokáže dbx otevřít. Našel jsem na to např. Outlookextrakt. Od té doby používám Thunderbird. Stačí do původního systému nainstalovat Thunderb. ten si všechno naimportuje sám. Pak Mozilla Backup, v něm se vytvoří záloha všech nastavení, adresáře a pošty. Pak v novém systému opět Thund., MozBackup a v něm obnovit z toho předem vytvořeného souboru. Práce dohromady na cca 15 min.
Petr S. (1220)|13.7.2007 10:24
[QUOTE=Pedro075;41406]Neznám sice WM, ale podobný problém jsem měl při přechodu z Win98 na XP. Zazálohoval jsem si složku s poštou, instnul XPčka, naimportoval a nic. Jediná možnost pak byla, najít program, který dokáže dbx otevřít. Našel jsem na to např. Outlookextrakt. Od té doby používám Thunderbird. Stačí do původního systému nainstalovat Thunderb. ten si všechno naimportuje sám. Pak Mozilla Backup, v něm se vytvoří záloha všech nastavení, adresáře a pošty. Pak v novém systému opět Thund., MozBackup a v něm obnovit z toho předem vytvořeného souboru. Práce dohromady na cca 15 min.[/QUOTE]

Ano, díky :thumb

Taky mě to napadlo a tak jsem to už asi před 14 dny, když mě dožral ten mizernej Outlook a nikde jsem nenašel uspokojivé řešení, taky udělal... ;)
pas!k (3765)|13.7.2007 10:40
Expres se mi taky nelibil ale pouzivam jiz delsi dobu outlook 2003 a musim rict ze celkem spokojenost kdyz clovek zjisti co kde jakou slabinu jak obejit da se s tim v klidu zit :)