reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problem s pripojenim

Marena19 (3)|24.11.2007 18:00
Ahoj,mam problem s pripojenim k internetu.Nedavno jsem preinstaloval Win XP a ted se nemuzu pripojit k internetu.Kdyz dam Sitova pripojeni tak se mi nezobrazi zadne pripojeni.Kdyz dam Vytvorit nove pripojeni,vyberu typ sveho Pripojeni(Sirokopasmove pripojeni ktere je vzdy zapnuto) a dam dokoncit,tak se mi stejne nezobrazi zadne pripojeni.Muzete mi nekdo prosim poradit ?
pavel_p (993)|24.11.2007 18:04
[QUOTE=Marena19;65912]Ahoj,mam problem s pripojenim k internetu.Nedavno jsem preinstaloval Win XP a ted se nemuzu pripojit k internetu.Kdyz dam Sitova pripojeni tak se mi nezobrazi zadne pripojeni.Kdyz dam Vytvorit nove pripojeni,vyberu typ sveho Pripojeni(Sirokopasmove pripojeni ktere je vzdy zapnuto) a dam dokoncit,tak se mi stejne nezobrazi zadne pripojeni.Muzete mi nekdo prosim poradit ?[/QUOTE]
Ovladač síťovky nainstalován je? Win+Pause, Hardware, Správce zařízení zobrazuje nějaké síťové karty nebo nějaká neznámá zařízení? Máš nějaký USB modem nebo je připojen přes LAN?
Marena19 (3)|24.11.2007 18:13
[QUOTE=pavel_p;65915]Ovladač síťovky nainstalován je? Win+Pause, Hardware, Správce zařízení zobrazuje nějaké síťové karty nebo nějaká neznámá zařízení? Máš nějaký USB modem nebo je připojen přes LAN?[/QUOTE]

Spravce zarizeni nezobrazuje zadne sitove karty.
pavel_p (993)|24.11.2007 18:17
Nainstaluj ovladač ... buď pro síťovou kartu (bývá na instalačním CD k desce) nebo pro USB modem (bývá přiložen v krabici) podle toho co máš za připojení.
Marena19 (3)|24.11.2007 18:23
[QUOTE=pavel_p;65922]Nainstaluj ovladač ... buď pro síťovou kartu (bývá na instalačním CD k desce) nebo pro USB modem (bývá přiložen v krabici) podle toho co máš za připojení.[/QUOTE]

Hotovo uz to funguje bez problemu,diky moc .