reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Outlook 2007 - kompatibilita souboru *.pst

Zoidik (1405)|3.8.2010 07:44
Zdravím pánové.

Mám menší problém s outlookem 2007. Vždy když jsem si ho nastavoval, tak jsem si nastavil e-mailové účty a překopíroval jsem do příslušného umístění pst soubor. Nedávno jsem reninstaloval windows 7 a když jsem dělal outlook výše popsaným způsobem, tak došlo k tomu, že po překopírování pst souborů po mě chtěl vytvořit outlook nějaký přístupový účet a zmizely mi nastavené e-mailové účty. Odinstaloval jsem kompletně teda office07 a po opětovné instalaci mi outlook hlásil při spuštění že nemůže najít soubor outlook2.pst Jelikož mam toho už plné zuby, tak se chci zeptat, zda je nějaký jiný alternativní e-mailový klient, který si poradí s pst soubory outlooku.
dzandra (1368)|3.8.2010 07:59
Myslím že si s němi poradi thunderbird http://www.czilla.cz/produkty/thunderbird/, dokonce jsem ho někomu nasadil potom, co v office 2000 mu pst překročilo 2gb
Zoidik (1405)|3.8.2010 09:09
O thunderbirdu jsem uvažoval že bych ho použil, ale pochyboval jsem že si s tím poradí. Tak ho doma zkusím nastavit. A s těma 2GB bude myslim problém i teď u mě doma...
dzandra (1368)|3.8.2010 09:14
no office 2007 nemá s větším pst než 2gb problém, takže by to blbnout nemělo, možná by jsi mohl zkusit místo nakopírování pst, vytvořit pst nové a import/ze souboru pst
zsdx (2098)|3.8.2010 09:17
[quote=Zoidik;392701]Odinstaloval jsem kompletně teda office07 a po opětovné instalaci mi outlook hlásil při spuštění že nemůže najít soubor outlook2.pst[/quote]

Smaz si prislusny extend.dat

[quote]nastavil e-mailové účty a překopíroval jsem do příslušného umístění pst soubor[/quote]

Kopirovani je rychlejsi, ale import je spolehlivejsi!
Zoidik (1405)|3.8.2010 09:27
zsdx : smazal jsem všechno a pročistil registry. teď už mi nejde ani outlook spustit, takže na něj budu prdět a import udělám v thunderbirdu
zsdx (2098)|3.8.2010 09:44
[quote=Zoidik;392721]zsdx : smazal jsem všechno a pročistil registry. teď už mi nejde ani outlook spustit, takže na něj budu prdět a import udělám v thunderbirdu[/quote]

Slo jen o jeden soubor, extend.dat v adresari s pst soubory.
OK, dalsi moje rada by byla - novy uziv.profil, ale to je uz bezpredmetne.
Zoidik (1405)|4.8.2010 07:19
zsdx : Než jsem včera nainstalovat thunderbirda, tak jsem ten extend.dat smazal a ničemu to nemoholo. Outlook stále hledá nějaký soubor outlook2.pst ( nevím co to je, kde to je, na co to je ).

Včer jsem nainstaloval thunderbirda, nastavil uživatelské účty a milé překvapení bylo, že automaticky nastavuje IMAP a SMTP. A ne jak u MS.... Jenom by mě zajimalo, tak si do MT dostat ten PST soubor, který jsem měl dříve v outlooku. Pokud dám import z programu, tak mam na výběr z jakého chci importovat data, ale to mi je na prd. Ja potřebuji import ze souboru. Když si ho v MT najdu a chci si nastavit cestu k PST tak mam pouze dialogové okno s informací že se jedná o import ze souboru a tlačítko DÁLE. Nic víc tam neni a když dám dále, tak se nic nestane... Měl by někdo nějakou radu jak to obejít nebo jak to zprovoznit?
Zoidik (1405)|6.8.2010 07:37
Pokud to bude funogvat aj ve verzi 3.XXXX tak tě odměna nemine. Doma vyzkouším.
Zoidik (1405)|6.8.2010 21:49
[quote=crasten;393476]Toto sa nehodi? ... http://jasnapakablog.mozilla.cz/642795-jak-v-thunderbirdu-2-0-importovat-z-pst-souboru-outlooku.html[/quote]


Pomohlo by to, ale neni to por moji verzi, musim hledat trochu někde jinde, ale dík za námět
pas!k (3765)|9.8.2010 09:50
Outlook 2007 opravdu nema s velkym souborem problem .. ono zalezi na tom cos vsechno tam povrtal .. imho by melo stacit odinstalovat offcie treba nejakym revo unninstallerem a pak je nutny smaznout par slozek ..

Windows Vista: Users\uživ. účet\AppData\Roaming\Microsoft\Outlook
Windows XP: Documents and Settings\uživ. účet\Application Data\Microsoft\Outlook
Zoidik (1405)|9.8.2010 09:56
No, instaloval jsem novy windows 7 a sadu office a dělalo to problémy od začátku... Tak jsem si vyzkoušel thunderbirda a jsem spokojenej... teď jenom nějak dostat starý mejly a kontakty z toho PST. Zkusim vytvořit nový účet ve windows, nastavit outlook a přetáhnout to.
pas!k (3765)|9.8.2010 10:16
Problemy jakeho druhu? A mas legal?
Zoidik (1405)|9.8.2010 11:03
No, když jsem měl systém i office po instalu , tak jsem vytvořil e-mailové účty a fungovaly. Nakopíroval v ttcm jak mam ve zuvyku PST soubory do příslušné složky a zmizely mi nastavené e-mailové účty a outlook chtěl přístup do nějakého uživatelského profilu který jsem nikdy nevytvářel. tak jsem odnisntaloval office a všechno smazal. druhý den instal a outlook chtěl zadat cestu k souboru outlook2.pst který nikde v PC nemám. Nikdy jsem tyhle problém neměl...

jj, legal.
pas!k (3765)|9.8.2010 11:34
Ta cesta nic nezmanena a to ze chtel outlook2.pst znaci jen to ze jsi to spatne porcistil protoze se snazil zalozit pst soubor s cislem 2 protoze outlook.pst tam nasel .. Ja to delam tak ze pst nikdy nedavam do toho jeho adresare mam ho na jinem disku a jen ho pripojim .. nikdy s tim nebyl problem ..