reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

IE 7 a jeho večné zamrzání

Commanderwar (577)|13.4.2009 10:01
Zdravím Vás, měl bych dotaz zda někdo netušíte, co způsobuje večné zamrzaní prohlížeče IE 7??
Muj problem nastal teprve před měsícem( do té doby bylo všechno v pořádku), kdy dochází k večnému zamrzaní stranek. Pokaždý musím ukončovat neodpovídající stránku ve správci úloh. takto když to udělam denně 15 docela už to naštve.

cely pc jsem komplet pročistil, nic z nebezpečného softwaru mi programy nenašli.
Vím, že mi ted napíšete at zmením prohlížeč, ale toto není řešení.) mě by zajimalo co to způsobilo.

Kdybyste někdo věděl, dejte vědět díky:)
kevin00 (10238)|13.4.2009 10:30
Použil bych Ccleaner na smazání cookies, dočasných souborů, apod. Dále můžeš aktualizovat na IE8.
Draken (1578)|13.4.2009 13:02
tak rozhodně doporučuju přechod na Firefox popř. operu...
pokud si zvyklí na prostředí IE ...tak alespoň updatuj na IE8 ...jinak doporučuju vymazat cookies
popř. obsah
C:\Documents and Settings\XXX(jméno profilu)\Local Settings\Temporary Internet Files

mrkni i na velikost této složky...
kevin00 (10238)|13.4.2009 13:07
[QUOTE=Draken;238664]tak rozhodně doporučuju přechod na Firefox popř. operu...
pokud si zvyklí na prostředí IE ...tak alespoň updatuj na IE8 ...jinak doporučuju vymazat cookies
popř. obsah
C:\Documents and Settings\XXX(jméno profilu)\Local Settings\Temporary Internet Files

mrkni i na velikost této složky...[/QUOTE]

To vše mu odčiní Ccleaner a nemusí to manuálně kontrolovat a proklikávat celým diskem .... :thumb
Commanderwar (577)|13.4.2009 15:08
Děcká bez CCleaneru se už ani poradně nevy****.)...pc mam čisty jak prdelku....deckou.)..zajiste
ja bohužel nemam dobry zkušenosti ani s IE 8 tu jsem mel před formatem...tam mě docela štvala taky...
asi bude jediny řešeni ta opera
kevin00 (10238)|13.4.2009 15:38
[QUOTE=Commanderwar;238711]Děcká bez CCleaneru se už ani poradně nevy****.)...pc mam čisty jak prdelku....deckou.)..zajiste
ja bohužel nemam dobry zkušenosti ani s IE 8 tu jsem mel před formatem...tam mě docela štvala taky...
asi bude jediny řešeni ta opera[/QUOTE]

Tak, proč se tady ptáš, když jsme mateřská školka ? Neměl by jsi tedy jít někam mezi dospěláky :mistake
Draken (1578)|13.4.2009 22:01
stále se dívím jak někdo může žít s IE ať už 5.5,6,7 nebo 8 ...
vždyť opera i firefox je nejen stabilnější ale nabízí i lepší ochranu a odezvu...
já sám používám oba dva prohlížeče a nemůžu říct ani jedno křivé slovo...