reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s přehráváním videa

jainina (16)|4.2.2009 21:10
Zdravím,
vlastním už poněkud postarší ntb (2 roky) a nedávno jsem si k němu pořídila druhý monitor (HP LP2475w jestli je to podstatné) aby se mi lépe pracovalo. Vše funguje jak má, až na to, že když si pustím film (VLC player nebo WMP) tak se na jednom z monitorů automaticky spustí video v celoobrazovkovém režimu (kterého se nedá nijak zbavit) a na tom druhém v okně. Poradíte mi prosím co kde mám nastavit aby video bylo jen v jednom ovladatelném okně, jestli to teda nějak vůbec jde?
Úplně stejně se na celou obrazovku spustí i videa z youtube, video při skypu apod...

Prosím, opravdu si nevím rady, tak jestli vás něco napadá budu vám moc vděčná!

Díky
Logout (4018)|4.2.2009 21:35
Hmmmm, a kursor myši je na kterym monitoru?
EditorPO (2819)|4.2.2009 21:53
Je to normalna funkcia grafickych kariet s viacerymi vystupmi (TV, druhy monitor). Na monitore, ktory je zvoleny ako druhy, sa video prehrava v celom okne. Da sa to nastavovat vo vlastnostiach grafickej karty.
Paradoxom je, ze to niekedy nefunguje vtedy, ked to clovek naozaj potrebuje. Mne este donedavna prehravalo filmy na TV v celoobrazovkovom rezime. Po instalacii najnovsich ovladacov uz to nefunguje.
jainina (16)|4.2.2009 22:27
[QUOTE=Logout;215138]Hmmmm, a kursor myši je na kterym monitoru?[/QUOTE]

Kurzor je na tom monitoru kde je video jen v okně, na to celoobrazovkové se s kurzorem ani najet nedá...
kevin00 (10238)|4.2.2009 22:35
Nemusíš mít monitor nastaven jako Primární zobrazovací zařízení, aby se Ti přehrávač maximalizoval na něm :notsure
didaktik (132)|4.2.2009 22:46
Jaký model notebooku, jaká grafika, jaké ovladače? Někde v ovladačích je nastaveno použití druhého monitoru jako celoobrazovkového zařízení.
jainina (16)|4.2.2009 22:57
Lidi díky, problém už se vyřešil, opravdu to bylo v těch ovladačích nVidia. Jsem husa, ze jsem je neprostudovala uz tenkrat poradne.
Tak diky a mejte se.