reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nastavení internetu

peterss (3)|11.2.2009 21:39
Prosím o pomoc,
Pomozte my nemúžu na internetu uložit jakoukoli stránku do oblíbených položek,neustále se my objevuje hlášení že se mám obrátit na správce zařízení,ale tím sem já.Používám internet explorer,operační systém mám Windows Vista.Díval sem se do ovl. panelů nastavení internetu ale nic sem nezjistil.Fakt sem už bezradnej dík všem kdo my nějak poradí.
Salamander (6177)|11.2.2009 21:50
Myslim, ze uplne nejlepsi by pro tebe bylo nainstalovat si Mozillu Firefox nebo Operu :)
mstejska (2912)|11.2.2009 21:51
Kdyz zmacknes ctrl + D? Tak sem hod obrazovku s tou hlaskou.
EDIT: Nebude to UAC?
peterss (3)|11.2.2009 22:12
Píšemi to cituji : Operace byla zrušena z důvodu omezení platných pro tento počítač.
Obratte se na správce systému.
Intri (3490)|11.2.2009 23:02
Tak máš asi omezený účet, který nedovoluje prohlížeči zapisovat si záložky. Jestli je to počítač v doméně ( třeba v práci ), bude to pravděpodobně zakázáno doménovou politikou.
Dojigiri (1629)|12.2.2009 12:32
Pokud bys neměl povoleno instalovat svoje programy (kvůli oprávnění), je možno použít např. Firefox Portable - nikam se neinstaluje, rovnou se spustí (třeba i z USB klíčenky, profil včetně oblíbených stránek je pak uložen tam).
peterss (3)|13.2.2009 06:54
[QUOTE=Intri;218399]Tak máš asi omezený účet, který nedovoluje prohlížeči zapisovat si záložky. Jestli je to počítač v doméně ( třeba v práci ), bude to pravděpodobně zakázáno doménovou politikou.[/QUOTE]

Mám ten počítač( NOTEBOOK) doma (ne v práci ) nevím kde mám hledat nebo povolit doménovou politiku.Tak zatím dík