reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problem s přehráváním .mid

jeninicicek (205)|5.2.2010 19:13
Řasto si hraji s notovým softwarem a pod. po odindtalaci několika zkušebních aplikací mi počítač přestal přehrávat soubory mid (vmidi píše: There is no midi devices configured on your system, wmp:Windows Media Player cannot play the file because there is a problem with your sound device. There might not be a sound device installed on your computer, it might be in use by another program, or it might not be functioning properly., v nwc mi zmizely výběry midi mapper, gm synthetizer...), jediný program ve kterém lze ted přehrát midi je jetaudio.
Jak to spravit?
DrZelenka (2491)|5.2.2010 20:20
[quote=jeninicicek;345693]Řasto si hraji s notovým softwarem a pod. po odindtalaci několika zkušebních aplikací mi počítač přestal přehrávat soubory mid (vmidi píše: There is no midi devices configured on your system, wmp:Windows Media Player cannot play the file because there is a problem with your sound device. There might not be a sound device installed on your computer, it might be in use by another program, or it might not be functioning properly., v nwc mi zmizely výběry midi mapper, gm synthetizer...), jediný program ve kterém lze ted přehrát midi je jetaudio.
Jak to spravit?[/quote]

Vypada to, ze se nektere aplikace hrabaly tam kde nemely. Zkus reinstall ovladacu zvukovky.
jeninicicek (205)|7.2.2010 10:22
To už jsem zkoušel, nepomáhá...
Přeházelo to spíš nějaké nastavení v systému či registrech...
Mohl by omoci opětovný install a uinistall odinstalovávaných aplikací?
Myslím, že to natvrdo vzalo sebou Microsoft midi mapper a gs synthetizer, jak toto přeinstalovat?
jeninicicek (205)|8.2.2010 18:25
Tak jsem vše znova přeinstaloval a nic... Nikdo nevíte jak přeinstalovat Mic. midi mapper, gs synthetizer, nebo alespon které knihovny ve win k nim patří? Googluju, googluju a na nic nemůžu přijít...