reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Pomoc s vyberom

MichalU (69)|12.8.2008 20:22
Cawte, kamos by chcel poradit s vyberom hracskej klavesnice (nizky zdvih tlacitiek, mala odozva, programovatelne tlac,...) a rozhoduje sa medzi tymito: Razer Tarantula, Razer Lycosa, Logitech G15, Logitech G11 a Ideazon Merc Stealth Illuminated Gaming Keyboard. Nieco v tejto cenovej kategorii, vopred dik za rady.
Liqid (410)|12.8.2008 20:31
ja hran na te Razer Lycosa a byl to luxusni zazitek, la eprogramovatelnech cudliku tam moc nenajdes
pas!k (3765)|12.8.2008 20:31
Doporucuji si to v prvni rade precist: Logitech G15

[quote=Liqid;151042]ja hran na te Razer Lycosa a byl to luxusni zazitek, la eprogramovatelnech cudliku tam moc nenajdes[/quote]

Blbost na Lycose si muzes naeditovat kazdou klavesu cim chces! Viz recenze.
MichalU (69)|12.8.2008 22:59
ok dobra recenzia to pomoze a logitechy moc nechce lebo tie klavesy maju podla neho velky zdvih a su az moc drahe, razery ma rad takze zatial je to asi medzi tarantulou a lycosou a s tou ideazon asi nema nikto skusenosti ze ?
dzandra (1368)|13.8.2008 13:00
MichalU (69)|13.8.2008 13:08
aha tak dik tie recenzie su dobre a
pas!k: taka otazka budem asi neskor kupovat podobnu zostavu jak mas ty a chcem sa spytat ci na tom mas vistu a ci si skusal nejaku hru s DX10 (idealny by bol Crysis) ze ci ide v pohode aj pri tom monitore ?
houmergt (23)|18.8.2008 04:02
Ještě co se týče výběru té klávesnice nejlepší je si ji ještě předtím než ji koupíš (nebo teda kámoš ji koupí) někde ošahat. Tu G11 ač ji mám taky moc nedoporučuju jsou lepší klávesnice který si neříkaj herní a jsou 100x lepší jak leckterá s přívlastkem herní. A taky některý jsou o dost větší než klasický (zabírají hodně místa na stole) a mívají i jiné rozložení kláves ( i velikost klávesy enter) ale tam jde už jen o to si na to zvyknout.
pas!k (3765)|18.8.2008 14:31
[quote=MichalU;151356]aha tak dik tie recenzie su dobre a
pas!k: taka otazka budem asi neskor kupovat podobnu zostavu jak mas ty a chcem sa spytat ci na tom mas vistu a ci si skusal nejaku hru s DX10 (idealny by bol Crysis) ze ci ide v pohode aj pri tom monitore ?[/quote]
Jedu na Vista 32 Crysis jsem nezkousel .. (ale muzu pokud ti to k necemu pomuze). Hral jsem Age of Conan (ten zatim jede jen na dx9)a tam jsem i pri 1920/1200 nemel sebemensi problem. Stejne tak mass effect.
MichalU (69)|26.8.2008 13:21
pas!k: dik to mi staci len som chcel vediet ci vista velmi nebrzdi tie hry.
houmergt: no to je pravda, Lycosu si osahal ;) a zdala sa mu velmi dobra este by chcel skusit Tarantulu a podla toho si vyberie potom ale zostalo to medzi Razerkami.

Dik vsetkym za pomoc.
MichalU (69)|29.8.2008 22:06
a mam tu dalsiu otazku este: tato klavesnica je dost podobna Tarantule ale predavaju ju len za 600sk
http://www.bibo.sk/?page=viewProd&prodID=160528
v tomto jedinom obchode co som nasiel, je jasne ze to neni tak vymakane jak od Razeru ale vsetky tie veci ako progr. tlacitka ma len asi ne napr. ultrapolling ;) no a asi si kupi este toto
http://www.progamingshop.sk/belkin-nostromo-n52te-p-35011.html
tak zaroven sa chcem spytat ci to neni blbost a ci si myslite ze ta klavesnica neni az taky smejd a kedze toto bude mat na hranie tak zrejme mu bude stacit.
houmergt (23)|30.8.2008 08:40
MichalU jde o to zda ty tlačítka navíc bude tak nutně potřebovat ( podle toho co hraje za hry- a v některých MMORPG jsou ty klávesy stejně nefunkční (třeba L2) - hlídaj si to jejich guardi). Anebo mu jde jen o design (ne o funkčnost a kvalitu klávesnice). Za těch 600 korun si myslím, že sežene slušnou značkovou klávesnici ze základních nebo středních řad třeba MS nebo Logitechu a bude spokojen.
MichalU (69)|30.8.2008 10:45
No on najradsej drti CS a aj najcastejsie a chce kvalitu (hlavne co sa tyka hrania). Mne osobne sa to zda zbytocne, myslim ze by si tak isto pohodlne zahral aj na klavesnici ale to je moj nazor preto sa pytam aj na nazory ostatnych co si o tom myslia.
prontosaur (21)|10.11.2008 21:52
Já hraju CS na Saitek Cyborg Keybord a spokojenost, nejdřív jsem se musel trochu poprat se softem na nastavení kláves ale všechno jede jak má, na každý straně 6 programovatelnejch kláves, který osobně používám v CS na rychlý nakupování zbraní a výbavy, speciálně odolný klávesy WSAD, takže se nepoškoděj ani když do nich budeš bušit od rána do večera, dotykovej panel a podsvícení už jsou jen takový srandy, ale i tyhle možnosti bohatě využívám. A krom toho si bude kámoš připadat jako kapitán vesmírný lodi až bude usedat za komp (viz vzhled). Jo a taky má pozlacený USB konektory.