reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Internet Explorer 8

@NUB!5 (81)|11.2.2011 19:24
Dobrý den,

mám takový problém se záložkami v prohlížeči IE 8... Chtěl bych se zeptat jak se dá nastavit, aby se v IE 8 při kliknutí na nový odkaz na stránce či oblíbenou záložku otevřel na nové záložce, místo toho aby se odkaz otevřel na aktuální záložce. Vím, že to jde, už jsem to viděl a rád bych si to teď nastavil i na svém počítači.

Pokud někdo ví, jak se to dá nastavit, prosím o radu. Předem děkuji za odpovědi,
Adam
VencaX (3686)|11.2.2011 21:15
Zkus na to kliknout prostředním tlačítkem (kolečkem) myši ;)
kevin00 (10238)|11.2.2011 22:18
Možná by to šlo na kliknutí levým myšítkem nastavit v IE7Pro, ale nejsem si jist jestli je kompatibilní s IE8. Již delší dobu IE vůbec nepoužívám, musel by jsi to vyzkoušet.
MiBa (195)|11.2.2011 23:42
Malo by sa to dať nastaviť takto:
V menu Tools
- Internet options
- General
- Tabs
- Settings
- v spodnej časti "Open links from other program in:"

predvoliť "A new tab in the current window"
@NUB!5 (81)|27.2.2011 10:56
Díky všem za reakce, na to s tím prostředním tlačítkem myši jsem úplně zapomněl :) Nakonec teda používám to prostřední tlačítko, funguje to snad ve všech prohlížečích.
miris1 (41)|17.7.2011 15:23
[quote=@NUB!5;434819]Dobrý den,

mám takový problém se záložkami v prohlížeči IE 8... Chtěl bych se zeptat jak se dá nastavit, aby se v IE 8 při kliknutí na nový odkaz na stránce či oblíbenou záložku otevřel na nové záložce, místo toho aby se odkaz otevřel na aktuální záložce. Vím, že to jde, už jsem to viděl a rád bych si to teď nastavil i na svém počítači.

Pokud někdo ví, jak se to dá nastavit, prosím o radu. Předem děkuji za odpovědi,
Adam[/quote]

Mám opačný problém:
Potřebuji z horní lišty v Exploreru odstranit záložky a nevím jak. Pokaždé když zapínám seznam.cz ,mám ho jako výchozí stránku, tak se mi ve vodorvné liště nahoře vedle položky - Oblíbené položky objevují další jako je Poslat sms(to tam chci) k2.jpg radlukaj(to chci dát pryč a je to tam 3x)greenacresfarm(taky chci dát pryč). Uměli byste prosím poradit?
Obrázek viz příloha
r34ktor (7477)|17.7.2011 16:08
[quote=miris1;461665]Mám opačný problém:
Potřebuji z horní lišty v Exploreru odstranit záložky a nevím jak.[/quote]
Stačí na záložku klepnout pravým tlačítkem myši a vybrat volbu Odstranit.
miris1 (41)|17.7.2011 17:38
Aha, já už myš totiž vůbec nepoužívám. Tak jsem ji našel připojil a...... odstranil :-) jo fakt tu myš vyhazovat nebudu. Dík.