reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nejde zapnout PC

phenix.com (9)|12.7.2008 01:26
nazdarek všeci mám takovej problem když chsi zapnout Pc tak mi někdy najede uplně v pohodě a někdy ho musim zapinat několikrat po sobě aby se zapl nerosviti se ani kontrolky ani se nerozjede ventylator když zmačku tlačitko power čim to může být díkec
astec (1823)|12.7.2008 01:55
[QUOTE=phenix.com;141239]nazdarek všeci mám takovej problem když chsi zapnout Pc tak mi někdy najede uplně v pohodě a někdy ho musim zapinat několikrat po sobě aby se zapl nerosviti se ani kontrolky ani se nerozjede ventylator když zmačku tlačitko power čim to může být díkec[/QUOTE]

- vadný spinač
- slabý zdroj
- napiš konfiguraci
phenix.com (9)|12.7.2008 02:00
Slabým zdrojem to nebude možná ten spinač jak zistim jestli je vadnej? konfigurace intel pentium 4 1,8GHz grafika integrovana zdroj 350W 512Mb RAM
Pavel Boček (4169)|12.7.2008 02:47
Ventilátor je s měkkým i...:stupid

Napiš kompletně celou konfiguraci včetně značky zdroje !

Nicméně to vypadá na další no-name, zřejmě tam bude spoustu let. Sežeň si nějaký na otestování nebo pořiď nový rovnou...napíšu sem vhodné zástupce hned, ale neleť to hned kupovat, třebas budeš mít slušný zdroj, ale nesázím moc na to :)

Podle ceny a kvality (dolů):
Fortron FSP400-60GLN
Seasonic SS-400ET
Corsair VX450
Enermax PRO82+ 425 W
Petr S. (1220)|12.7.2008 09:52
[quote=phenix.com;141241]Slabým zdrojem to nebude možná ten spinač jak zistim jestli je vadnej? konfigurace intel pentium 4 1,8GHz grafika integrovana zdroj 350W 512Mb RAM[/quote]

Napiš co je to za zdroj. Vidím to taky právě na něj nebo na to tlačítko - to otestuješ třeba tak, že rozděláš bednu, odpojíš tlačítko označené jako Power a kontakty pak spojíš nějakým vodivý předmětem, já to tak dělám někdy z lenosti šroubovákem :)