reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Pixel Shader 2.0

nikos (15)|3.2.2014 19:44
Dobrý den.

Vážení,
jako hardwarový laik prosím o radu, jakou zakoupit co nejlevnější grafickou kartu do Office PC sestavy, která podporuje Pixel Shader 2.0, případně jak u prodejců zjistit, že karta tuto technologii podporuje. Přeinstaloval jsem na novém PC WinXP na Win7 a neběží ani Sims, ani Windows Movie Maker - oba vyžadují právě tuto technologii.
Sloty PCIe x 16 a PCIe X1.
Díky, nikos
johny__g (6387)|3.2.2014 20:49
A prozradíš nám jakou máš grafickou kartu? Jestli to na XP šlo a teď ne, hádám že jsi nenainstaloval ovladač grafické karty. PS 2.0 totiž podporují snad všechny grafické karty do PCIe slotu.
nikos (15)|3.2.2014 21:31
GK mám na základní desce - nové PC. Win Movie Maker běžel ve verzi pro XP taky na GK na MB, se starou verzí Sims byly na XP taky problémy - teď to chtěla dcera oživit. Driver instalován z přiloženého CD, systém hlásí, že zařízení pracuje bez problémů.
Díky za odpověď, nikos

[QUOTE=johny__g;552613]A prozradíš nám jakou máš grafickou kartu? Jestli to na XP šlo a teď ne, hádám že jsi nenainstaloval ovladač grafické karty. PS 2.0 totiž podporují snad všechny grafické karty do PCIe slotu.[/QUOTE]
Schmako (74)|4.2.2014 08:49
Zkuste stáhnout a nainstalovat balík directX verzí 9c až 11. Bohužel teď nejsem schopen najít link, až budu moci doplním.
nikos (15)|4.2.2014 20:08
Zkusím, díky.
nikos
nikos (15)|6.2.2014 20:03
DirectX 11 už byl nainstalován spolu s Win7, nicméně jsem zkusil znovu aktualizovat ovladač grafiky a po restartu vše běží, jak má.
Omlouvám se za zbytečný poplach a díky všem, kteří měli snahu pomoci.
nikos