reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s myší

Dash (60)|30.6.2010 23:33
Dobrý den všem, posledních pár dní mám nějaké problémy s myší. Myš sice normálně funguje, ale jakoby se mi rozházela senzitivita, rozlišení, nebo akcelerace ... nevím. Vše mám ale nastaveno stejně, dokonce jsem zkusil odinstalovat a znovu nainstalovat ovladače.

Myš se pohybuje tak nějak zvláštně. Ani ne na gumičce, ale spíš jakoby se pointer nepohyboval úplně na 100% přesně podle polohy myši. Jako kdybych s ní jel v kaši. Ne nějak moc, jen lehce, ale lestliže stejnou myš se stejným nastavením používáte více než tři roky, při hraní si potom všimnete každé odchylky v přesnosti. Zdá se mi, jako by prostě myš neujela při stejném pohybu, úplně přesně tu trasu jako dřív. Nevím, jak to přesně popsat.
Myš sice funguje a kdybych ji dal někomu do ruky, řekl by, že je na 150% funkční, já zde ale cítím nějakou odchylku a frustruje mě to :D

Mohl by už třeba pomalinku dosluhovat senzor? Podložka se mi zdá zatím v pořádku. Jednoho krásného dne hraji Modern Warfare 2 a najednou si řikám, že mam nějak blbě nastavené DPI, po kontrole jsem ale zjistil, že je vše správně.

Mám Logitech MX 518. Nebyl by problém pořídit myš novou, kvalitní myš ale není nic zrovna moc levného, proto raději zjišťuji možnosti, než abych zbytečně vyhodil peníze.

Děkuji za rady, pokud někdo má použitelné zkušenosti.
Georginek (2957)|30.6.2010 23:37
Bejt tebou zkusim si nekam poznamenat nastaveni a kompletne vymazat software a uvest mys do puvodniho nastaveni. Pak ji znovu nainstalovat a nastavit podle Tvych puvodnich hodnot.
Dash (60)|1.7.2010 09:08
[quote=Georginek;385671]Bejt tebou zkusim si nekam poznamenat nastaveni a kompletne vymazat software a uvest mys do puvodniho nastaveni. Pak ji znovu nainstalovat a nastavit podle Tvych puvodnich hodnot.[/quote]

Existuje nějaký program, který umí bezpečně zcela vykuchat drivery, aniž bych musel ručně projíždět registry?
athens (724)|1.7.2010 09:26
[quote=Dash;385749]Existuje nějaký program, který umí bezpečně zcela vykuchat drivery, aniž bych musel ručně projíždět registry?[/quote]

Driver Sweeper + CCleaner