reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Připojení (win 7)

Sanid (7)|22.2.2012 17:33
Dobrý den,
chci se zeptat jak na win 7 nastavit připojení k internetu, když mám internet přivedený do switche
a na jednom počítači mi funguje a nevím co nastavit na pc s win 7 aby fungoval i tam. Předem děkuji za odpověd.
Salamander (6177)|22.2.2012 17:51
No, jestli mas pripojeni od UPC, nebo po ADSL, tak si switchem moc nepomuzes, protoze mas pridelenou jenom 1 IP adresu, byl by potreba router - taze v tom by mohl byt problem, jestli ti funguje internet jenom na 1 PC
Sanid (7)|22.2.2012 21:39
To není UPC ani ADSL pokud vím. Kamarád říkal, že si musím aktivovat u poskytovatele internetu IP
adresu pro ten druhý počítač. ???
DrZelenka (2491)|22.2.2012 21:42
[quote=Sanid;494907]To není UPC ani ADSL pokud vím. Kamarád říkal, že si musím aktivovat u poskytovatele internetu IP
adresu pro ten druhý počítač. ???[/quote]

Dokud nevíme pořádně jak jsi připojen, tak můžem jen odhadovat kde je chyba. Pokud nevíš jak to je, tak není špatnej nápad zavolat poskytovateli a ten ti poradí co a jak (pokud ti nabídne něco ke koupi, aby to šlo, tak ti doporučuji se s námi poradit - někteří doporučují ke koupi hovadiny).
Sanid (7)|23.2.2012 21:48
Problém vyřešen, děkuji za pomoc. U jednoho pc jsem akorát změnil poslední číslo IP adresy a vše šlape.