reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jaké PC hry by jste doporučili?

Devouver (304)|11.11.2010 20:17
Mám takový dotaz. Teď jsem dohrál Dragon age origins is datadiskem Awakening a jaksi nemám co hrát. Zkoušel jsem Bioshock(nezaujalo), Sacred 2(taky mě to nenadchlo), Dead rising 2(Co k tomu říct...), Arma(Projitá, přes multy neba), Arma2(Co jsem zjistil že to rozhejbu sotva na medium tak sem to odinstaloval), pak jsem zkoušel Fallout a Fallout 2 (Obě sem už prošel), a spouuustu jinejch her jako CoD atp.
Proto bych chtěl doporučit nějaké KVALITNÍ hry, které nejsou přímo pro blbečky(Třeba Bioshock mě zklamal, sem čekal že tobude jak System Shock a ono houby... nějaká tuctová střílečka). Může to být strategie, RPG, First person... prostě cokoliv kromě MMORPG, ty mě neberou. Hry nemusí být nové, ale ať tu nejsou hry stylu Baldur's Gate :D To už mám projitý a ostatn ístarý hry mě nezajímají(resp. hry starší 6-7 let). Už si nevím rady co dělat při dlouhých zimních večerech.
durib (1141)|11.11.2010 21:09
Portal. Kdyz si tam pak stahnes jeste pridavne mapy, nebo alespon delas ty oficialni na advanced...pekne se zapotis ;)
Fish fillets 1 a 2. Zabavna velmi narocna tahovka (nevim, jak to lepe nazvat).
Command and Conquer Kanes Wrath. Moje nejoblibenejsi strategie. Predtim jsem hral Dune, ale chtelo by to poradny remake.
Counter-Strike Source. Pokud te bavi tento typ her.
Ale jsi moc narocny, pokud te nebavil ani Bioshock...poradnejsi hry uz snad jenom nejake ty starsi, nebo adventury napr. Machinarium.
16cmfan (2153)|11.11.2010 21:19
Deus Ex, Gothic 2 + datáč, Risen, Half-life 2, Diablo 2 + datadisk atp
Devouver (304)|11.11.2010 21:20
[quote=durib;415691]Portal. Kdyz si tam pak stahnes jeste pridavne mapy, nebo alespon delas ty oficialni na advanced...pekne se zapotis ;)
Fish fillets 1 a 2. Zabavna velmi narocna tahovka (nevim, jak to lepe nazvat).
Command and Conquer Kanes Wrath. Moje nejoblibenejsi strategie. Predtim jsem hral Dune, ale chtelo by to poradny remake.
Counter-Strike Source. Pokud te bavi tento typ her.
Ale jsi moc narocny, pokud te nebavil ani Bioshock...poradnejsi hry uz snad jenom nejake ty starsi, nebo adventury napr. Machinarium.[/quote]

Já vím co dodat :( Strašně mě to štve. MMO mě sralo že mě to přestalo po nějaké době bavit :DD Alepsoň si na tom neudělám závislost.
Mě vadí takový arkádový styl her, který dneska vycházej jakoby pro malý děti :/
CS není pro mě, to sem tam hraju CoD 4

Moje nejoblibenější hry(Nesmějte se xD): X-com Apocalypse(Nevím proč, jako malý jsem to hrál a strašně mě to vzalo), Prince of Persia 1-2, Fallout 2, Fallout 3, hodně jsem si taky oblíbyl World in Conflict, Dragon age...

Třeba takový Risen. Byl jsem zpočátku nadšený grafikou, docela zajímavým příběhem. Ale mínění o hře mi pokazila komunikace :( Strašně mi vadilo jak všici s vám hned za dobře ať jste byli na jedý či druhý straně. Prostě jsem se přes to nepřenesl :( I když hra je to kvalitní.

Asi nejvíc mě bavily hry typu X-com a UFO. Ale po čase se dostavil stereotyp, i tak jsem je dohrál všechny.

Prozměnu u Bioshocku mě zarazila ta "magie" to bychu takový hry vážně nečekal a fantasy moc nemusím(Možná knížky a pán prstenů a nějaký vyjímky jako je dragon age či Oblivion, prostě kvalitní kousky)

Dřiv, když sjem byl menší to mě hry bavily nehorázně :D Dokázal jsem třeba u PC prosedět i celej den. Dneska asi s těží, páč mám školu, nějaký aktivity a nemám co hrát a když jo ám to za den či dva projitý u RPG či strategií třeba za týden. Třeba Fallout 2 jsem hrál měsíc možá dýl než sem to dohrál.

Každipádně díky za nápad, kouknu se po tom.
Devouver (304)|11.11.2010 21:21
[quote=16cmfan;415695]Deus Ex, Gothic 2 + datáč, Risen, Half-life 2, Diablo 2 + datadisk atp[/quote]

Deus Ex= nehrál, zkusím - čtu recenzi a dost mi ta grafika připomíná freeware hru :D Ale Grafika enní pro mě to hlavní, takže to zkusím :)

Gothic 2 + data= zkusím

Risen= hrál, vadila mi tam interakce

HL2= prošlý i s oběma episodama

Diablo2 s LoD= projitý asi 10x(fakt rha kterou jsem nejvíckrát prošel)
mstejska (2912)|11.11.2010 21:24
The Witcher
Mount & Blade. Ze začátku to nevypadá, ale je to dobrá hra. (a návyková)
Jandaskunk (2330)|11.11.2010 21:27
Mass Effect 1,2 - pokud už jsi to nehrál
Devouver (304)|11.11.2010 21:28
[quote=mstejska;415699]The Witcher
Mount & Blade. Ze začátku to nevypadá, ale je to dobrá hra. (a návyková)[/quote]

The Witcher= hrál, dobrá hra. projitá 2x

Moun & Blade- zkusím, nehrál :)

[quote=Jandaskunk;415701]Mass Effect 1,2 - pokud už jsi to nehrál[/quote]

NEhrál, ale slyšel jsem že je to dobré, jaksi se k tomu nemůžu dokopat, nevím třeba to bude jak s KoTORem :D
16cmfan (2153)|11.11.2010 21:30
[quote=Devouver;415697]Deus Ex= nehrál, zkusím

Gothic 2 + data= zkusím

[/quote]

Práve tieto 2 hry patria medzi to najlepšie, hlavne Deus Ex.. to je moja najobľúbenejšia hra... živšie a uveriteľnejšie RPG si nehral... možno System Shock:)
Devouver (304)|11.11.2010 21:31
BTW. je vám jasné že ty hry asi nikde už nekoupím co? :D Sakra já warez vážně nerad :D
Warez jen na otestování, pokud nechytne, odinstal a neřeším to :)Pokud jo, kupuju origo. Třeba jako u X-comu, falloutu... teď v poslední době dragon age a World in Conflict :D
Devouver (304)|11.11.2010 21:32
[quote=16cmfan;415703]Práve tieto 2 hry patria medzi to najlepšie, hlavne Deus Ex.. to je moja najobľúbenejšia hra... živšie a uveriteľnejšie RPG si nehral... možno System Shock:)[/quote]

Aaaa system shock... to byla panečku pařba. Dvojku jsem nehrál, ale jednička byla fakt něco. Já to žral neuvěřitelně :D Když sem to hrál kolik mi mohlo být? 8-9? Sem se bál těch pochodujících zombíků bo co to bylo. Ještě teď mi utkvělo v paměti jak jsem ze azčátku před něma zdrhal, páč jsem neměl žádný zbraně :))
Jandaskunk (2330)|11.11.2010 21:34
[quote=Devouver;415702]
NEhrál, ale slyšel jsem že je to dobré, jaksi se k tomu nemůžu dokopat, nevím třeba to bude jak s KoTORem :D[/quote]

Tak určitě zkus, je to od stejných autorů jako KOTOR a Dragon age...rozhodně je to lepší než KOTOR :D
mstejska (2912)|11.11.2010 21:35
[quote=Devouver;415704]BTW. je vám jasné že ty hry asi nikde už nekoupím co? :D Sakra já warez vážně nerad :D
Warez jen na otestování, pokud nechytne, odinstal a neřeším to :)Pokud jo, kupuju origo. Třeba jako u X-comu, falloutu... teď v poslední době dragon age a World in Conflict :D[/quote]

Ty ty ty. ;)
Mount & Blade je volně ke stažení. Pouze pokud chceš vylepšovat postavu nad určitý level, potřebuješ klíč. Jinak byla nedávno v Levelu. Nejsem si jistý jestli jsem tam neviděl i Mass Efect.
Devouver (304)|11.11.2010 21:39
[quote=mstejska;415708]Ty ty ty. ;)
Mount & Blade je volně ke stažení. Pouze pokud chceš vylepšovat postavu nad určitý level, potřebuješ klíč. Jinak byla nedávno v Levelu. Nejsem si jistý jestli jsem tam neviděl i Mass Efect.[/quote]

V levelu? V jakém čísle?

[quote=Jandaskunk;415707]Tak určitě zkus, je to od stejných autorů jako KOTOR a Dragon age...rozhodně je to lepší než KOTOR :D[/quote]

No tak to snad bude zábavný .)

tohle mě dostalo :DD Týká se to hry mount and Blade
TaleWords byli ale megalomané a neustále do hry přidávali nové prvky. Z původně středověké bitkařiny se tak stal skutečný simulátor středověkých válečných operací. Nyní konečně vychází a my byli pořádně zvědaví.
Jandaskunk (2330)|11.11.2010 21:40
mstejska: V levelu sice možná nedávno byl (první díl), ale to už je levnější koupit hru samostatnou pokud nepotřebuje časák :)
mstejska (2912)|11.11.2010 21:42
[quote=Devouver;415710]V levelu? V jakém čísle?



No tak to snad bude zábavný .)[/quote]

Kecám, bylo to Score 197 (Mount & Blade).
Mass Efect nemůžu najít.
Devouver (304)|11.11.2010 21:47
[quote=Jandaskunk;415711]mstejska: V levelu sice možná nedávno byl (první díl), ale to už je levnější koupit hru samostatnou pokud nepotřebuje časák :)[/quote]

He sakra 150kč :) To je už dost málo, asi to bude starší, ale ěm to neva. Aspoň bude o origošku víc.
Jandaskunk (2330)|11.11.2010 21:48
2007 nebo 2008 ten první díl (nejsem si úplně jistej), je to založený na Unreal 3 enginu, takže zas tak hrozně starý to není :) A druhý díl je z letoška
Devouver (304)|11.11.2010 21:49
[quote=mstejska;415713]Kecám, bylo to Score 197 (Mount & Blade).
Mass Efect nemůžu najít.[/quote]

No přečetll jsem recenzi na Mount and Blade a vypadá to mooooc lákavě. JEn ybch se chtěk zeptat jestly do týto doby nevyšly nějaký pathce opravující umělou inteligenci na hradbách a ty nedostatky v té strategické(Management) části hry.

BTW: grafika mi připomíná Gothic 1 :D
mstejska (2912)|11.11.2010 21:49
[quote=Devouver;415715]He sakra 150kč :) To je už dost málo, asi to bude starší, ale ěm to neva. Aspoň bude o origošku víc.[/quote]

To jo. A ME2 mají za 249,-
Devouver (304)|11.11.2010 21:55
[quote=mstejska;415720]To jo. A ME2 mají za 249,-[/quote]

:)

Děkuji všem za rady :) Snad mi to nějaký ten měsíc vydrží :)