reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Máte svůj vlastní notebook? Pokud ano, kdy jste si jej pořídili?

Karel Polívka (1485)|2.3.2008 23:42
  • Ano, už déle než rok
  • Ano, kratší dobu než rok
  • Ne, ale brzo si jej pořídím
  • Ne, zatím jej neplánuji
Intri (3490)|2.3.2008 23:55
Ty odpovědi by možná trochu upřesnil, např. "Ano, současný už déle než rok". Osobně jsem "oficiálně" vlastníkem notebooku už od 1.12.2006, ale svůj současný notebook mám asi půl roku. Přemýšlel jsem tak, jestli dát první nebo druhou odpověď, obě jsou pro mě vesměs pravdivé, i když se vylučují.

Mám-li odpovědět na některou z daných otázek, byla by to "Ano, kratší dobu než rok".
Karel Polívka (1485)|3.3.2008 00:22
[QUOTE=Intri;96348]Ty odpovědi by možná trochu upřesnil, např. "Ano, současný už déle než rok". Osobně jsem "oficiálně" vlastníkem notebooku už od 1.12.2006, ale svůj současný notebook mám asi půl roku. Přemýšlel jsem tak, jestli dát první nebo druhou odpověď, obě jsou pro mě vesměs pravdivé, i když se vylučují.

Mám-li odpovědět na některou z daných otázek, byla by to "Ano, kratší dobu než rok".[/QUOTE]
Pokud byl koupený 1.12.2006, tak je to snad první odpověď. Jestli to je narážka na patálie s Acerem a reklamace, tak tady jde o to, odkdy někdo vlastní notebook (to, že jej fyzicky u sebe nějakou dobu nemá z důvodů reklamace, je věc druhá).
Intri (3490)|3.3.2008 00:25
Právě to mě mate, jak je to myšleno. Notebook vlastním od roku 2006, takže pokud jde fakt o dobu, po kterou člověk vlastní notebook, pak je správná první odpověď.
Karel Polívka (1485)|3.3.2008 00:44
Do otázky doplněna druhá věta, která by to měla upřesňovat.
Lax (97)|3.3.2008 10:15
Ano, už déle než rok - není tam odpověď pro více kusů :)
Zoidik (1405)|3.3.2008 11:45
Vic jak rok mam doma ACER TRAVELMATE 2310. Naštěstí jsem neměl takovou smůlu jako INTRI. Po dobu co ho mám, tak funguje naprosto v pořádku.
pas!k (3765)|3.3.2008 12:44
Ano, kratší dobu než rok
Milan Šurkala (160)|3.3.2008 12:59
Ne, nemám. A ačkoli jsem jej plánoval, už jej neplánuju. Možná v trochu delší budoucnosti.
pan_Stancek (0)|3.3.2008 16:22
Ne ještě nemám ale brzy už bude doufám že už jen pár tejdnů
V3N3C (1)|3.3.2008 16:57
Notebook jsem chtěl dokonce jswem měl i našetřeno, ale potom mě cvaklo při podívání se na všechny ve vlaku jak hrajou hry a koukají na filmy, že je to blbost a zahrát hru nebo kouknout se na film můžu doma. Na cesty jsou multimediální přehrávače. Když se kouknete tak 90% ldi ma notebook namachrování, na hry a na fiálmy. Je to fenomén něco jako ICQ. Má ho on/a musim to mít taky. Jinak notebook je skvělá věc, ale jen pokud jí opravdu potřebujete.
ICE_D (2754)|3.3.2008 17:38
- Ne, zatim jej neplanuji

Notebook je pracovni stroj, pokud ma byt herni, tak si uzivatel krvave priplati a stejne vykonem zaostava za stolnimi hernimi masinami. Proto jsem a dale budu pri nakupu noveho stroje verny desktopum. Jsem hrac, doma nepracuju, pracovni pocitac mam v praci na stole.
kane.shw (1231)|3.3.2008 17:43
Ne, notebook nemám a neplánuji jeho koupi, i když musím přiznat, že poslední dobou, kdy se dostaly ceny k 10.000CZK s daní je to už snadnější uvažování.
I kdybych si ho koupil, tak by to byl kancelářský dříč :D
tgfh (2985)|3.3.2008 18:26
Ne, ale brzo si jej pořídím, budu ho potřebovat na vyšku do Brna :)
Encore1106 (424)|3.3.2008 18:27
  • Ano, kratší dobu než rok.
Notebook jsem kupoval v září roku 2007, kupoval jsem ho s tim, že na něm čas od času budu hrát hry a dělat na něm ve škole. Jenže situace je teď taková, že hry na něm nakonec téměř nehraju, nemam na to skoro čas. Když už, tak někdy CSko na odreagování ve škole o přestávce nebo v posteli. Co se týká práce, nahradil PC z téměř 90%... Na NtB programuju, dělám věci do školy, prohlížim web, ICQ (třeba ICQ už nemam na PC ani nainstalovaný). Asi proto, že jsem línej zabývat se tim, kterej soubor jsem upravil na NtB, kterej na PC, pak to dávat dohromady, aby na obou počítačích byla aktuální verze práce, tak to radši dělám všechno na NtB.
S tim "fenoménem", jak psal V3N3C,bych i souhlasil. Jsem teď na střední, minulý školní rok měl NtB ve třídě snad jen jeden člověk a to je ještě měl Dell Latitude CP M233XT, vykopávka, ale dostal to někde zadarmo, Win 98 na tom jely luxusně, XPčka a Visual Studio 2005 na tom taky rozjel, takže celkem "spokojenost".
Pak ale přišel tenhle školní rok a jak jsem již psal, v žáří jsem si pořídil asi nejprve já NtB (Toshiba), pak ještě dva spolužáci na přelomu září a října (Acer, Asus). Jak jde čas, notebooků přibývá, a myslim, že dnes je na na tom naše třída přibližně takhle: 2xToshiba, 2xAsus, 2xAcer, 1xMSI, 1xIBM Lenovo, 1xHP, 1xDell + ještě jeden člověk vim, že má NtB, ale nevim značku...
RiCZie (8)|4.3.2008 00:00
netrpělivě čekám na eee...
boboco (1987)|4.3.2008 01:00
Tak nečekej a objednávej - eee je skladem už docela dlouho v pěti barevných provedeních, akorát ta cena by mohla klesnout (http://www.agem.cz/default.aspx?content=TVRDETAIL&nparams=kod_id;11131).

Jinak já mám notebook asi něco přes měsíc, chtěl jsem mrňouska, kterej by moc nevážil - a tak mám 12" FSC U9200. Nidky předtím jsem vlastní notebook neměl.