reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Laserová, černobílá tiskárna Canon Laser LBP 2900 (za 2300Kč) - zkušenosti, názory

kane.shw (1231)|24.2.2008 12:30
Zdarec lidi,
přemýšlím, že bych si koupil nějakou levnou tiskárnu, vyloženě pro domácí použití (tisk cca 50 listů za měsíc), samozřejmě hlavně texty - budu psát Paměti :D:D
A jak tak padají ceny černobílých, laserových tiskáren (už mě nebaví řešit zaschlý inkoust :notsure), tak začínám pokukovat třeba po Canon Laser LBP 2900, v Alfě ji mají v netradiční černé barvě, což se nám moc moc líbit ;)

Myslíte, že je to dobrá volba? Je tu někdo, kdo si kupoval tiskárnu v podobné cenové kategorii nebo dokonce tuhle stejnou? Může mi tu napsat vsé zkušenosti, názory?

Diky všem
ICEBOSS (3435)|24.2.2008 16:51
Na 50 papírů mesicne ti bude stacit prakticky cokoliv, nicmene hlavne zadny Lexmark apod. Ten Canon vypada v pohode.

Ja nedavno kupoval Minoltu PagePro 1350W kvuli moznosti vysokokapacitnoho toneru (6K listu), jelikoz se u nas hodne tiskne. Neni spatna, hodne - imho zbytecne - ji pri a chvili po tisku fouka vetrak a ma neskutecne otravny reporter... jinak spokojenost.
tgfh (2985)|24.2.2008 17:21
[quote=ICEBOSS;93990]Ja nedavno kupoval Minoltu PagePro 1350W kvuli moznosti vykokapacitnoho toneru (6K listu), jelikoz se u nas hodne tiskne. Neni spatna, hodne - imho zbytecne - ji pri a chvili po tisku fouka vetrak a ma neskutecne otravny reporter... jinak spokojenost.[/quote]
Taky ji mám, zkušenosti stejné, ale taky kladné
kane.shw (1231)|24.2.2008 20:14
No, tak ta hlavní výhoda laseru je mimo té ceny taky to, že ji můžu třeba nechat měsíc i víc stát a s tonerem se nic nestane. Prostě zase přijdu "zahřeju" :D a jedu... A na takové příležitostné tisknutí textu, případně nouzové tisknutí mono obrázků je lepší než inkoust. Ten se sice dá pořídit za litr, ale starost s ink. náplněmi mi za to nestojí.
Ruku na srdce, obrázky co mi nestojí za tisk mám stejně na hadru a ty co mi za to stojí si raději nechám vyvolat jako fotku ;)
Withman (1337)|24.2.2008 20:16
LBP-2900 je na svoji cenu výborná tiskárna. Na domácí černobílé tisknutí je uplně ideální.

Akorát by tam měl být problém, že pokud vytiskneš něco na jednu stranu papíru, tak na druhou stranu téhož papíru v této tiskárně nic nevytiskneš...říkal mi to člověk z Canonu, ale nemám to ověřeno. :)
kane.shw (1231)|24.2.2008 20:31
[QUOTE=Withman;94051]LBP-2900 je na svoji cenu výborná tiskárna. Na domácí černobílé tisknutí je uplně ideální.

Akorát by tam měl být problém, že pokud vytiskneš něco na jednu stranu papíru, tak na druhou stranu téhož papíru v této tiskárně nic nevytiskneš...říkal mi to člověk z Canonu, ale nemám to ověřeno. :)[/QUOTE]

Cože?!? To bude nějaká kachna ne? Když to vezmu pouhým selským rozumem, tak když vytisknu něco a papír vyjede, tak ten samý papír položím nahoru do zásobníku akorát ho otočím a dám zase tisk, tak se snad vytiskne text i na druhou stanu, ne?
Nedovedu si představit, že by tiskárna nějak poznala, že už je papír z jedné strany potištěn a tak na něj už tisknout nebude :notsure
Ale hádat se nebudu, spíš budu doufat, že se tady přihlásí někdo, kdo ji má doma, či to může prakticky vyzkoušet ;) Každopádně by to bylo hodně zajímavé a Canonu by to jistě neprospělo... zajímavá myšlenka