reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Svět hardware fórum v roce 2008

Karel Polívka (1485)|31.12.2007 15:41
Protože je dnešní den tím posledním v roce 2007, rád bych zde zavedl diskuzi na téma: "Co byste v roce 2008 na fóru Světa hardware uvítali za změny/vylepšení? S čím jste a naopak s čím nejste spokojeni?"

Našemu magazínu je věnované toto samostatné téma (pro lepší přehlednost).
Pavel Boček (4169)|3.1.2008 02:40
Zeptám se i tu, ať je to jednou pro vždy jasné. Chystají se nějaké další sekce v Downloadu vycházející z podaných návrhů ? [SIZE="1"](odkaz je sice umístěn na SHW, ale míří na fórum :))[/SIZE]

Jinak se fórum myslím opravdu dost vyvinulo (to mluvím jen za tu chvíli, kdy tu jsem) a osobně chci velmi poděkovat kromě pana Polívky i dalším, kteřím na tom mají zásluhu [SIZE="1"](kdo všechno podával náměty na zlepšení přesně nevím, tak se omlouvám za neuvedení konkrétních lidí, ale můj dík za to, kde je mnou co zahlcovat, patří všem :thumb).[/SIZE]
a8nr (176)|13.2.2008 17:38
Zase já. :)
Posunul bych skupinu Svět hardware (magazín a fórum) někam níž. Někteří nováčci mají tendenci zakládat témata téměř v první kategorii na kterou narazí, což jsou obvykle tyto a přidělávají práci KP, kterýžto je tu jediným moderátorem.
BlackFrog (563)|13.2.2008 17:41
[QUOTE=a8nr;90053]Zase já. :)
Posunul bych skupinu Svět hardware (magazín a fórum) někam níž. Někteří nováčci mají tendenci zakládat témata téměř v první kategorii na kterou narazí, což jsou obvykle tyto a přidělávají práci KP, kterýžto je tu jediným moderátorem.[/QUOTE]

dovol abych tě poopravil, moderátorů je tu mnohem víc.

a teda když už sem píšu... žádné návrhy na zlepšení atd snad nemám, nebo mě nic nenapadá. Myslím že tu vše fznguje celkem dobře a na úrovni :)
mech13 (5526)|13.2.2008 20:14
BlackFrog: ee, a8nr ma pravdu, v te sekci ma prava jen KP, mozna boboco
ostatni moderatori maji prava jen v nekterych sekcich (ne v tech ktere se tykaji provozu a jinych aktivit)
trodas (1753)|13.2.2008 22:29
No tak snad méně cenzury a více tolerance (a možná i smyslu pro humor?) by to na fóru chtělo, jinak dobré.

Zvážil bych, jestli by se v menu "Mé příspěvky/Mé příspěvky" nemohly ty prispevka zobrazovat jako thready kde clovek neco napsal, aby se tak snadno a rychle mohl podivat na pripadne reakce/odpovedi.

Vic snad nic... jo jestě aby se daly nějak nahrávat obrázky na fórum - přikladat k postu - a dalo se zvolit jestli bude z nich jen náhled, nebo hned plné rozlišení obrázku. Na to jsem narazil, že to neumí (a nevím, jestli to vBulletin board vůbec umí?) a aby se obrázky nelinkovaly třeba tadyhle:
https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php/14302-faq-kondenzatory-a-co-s-nimi
...z imageshacku, jenž je za Atlantikem a dost často to amíkům vypadává, takže...
boboco (1987)|13.2.2008 22:38
Jo, já mám práva asi všude (souvisí to s tím že dělám laboratoř a další věci pro SHW), tak se pokusím více hlídat - poslední dobou jsem tu moc nebyl.

trodas: Smysl pro humor - proč ne, stačí zavítat do volných témat a o spoustě z nás si rychle uděláš obrázek:). Problém ale je, že zkrátka nemohou být tolerovány/přehlíženy vulgarismy, nadávky atp. - jak by to tu pak vypadalo?:shut

trodas: Možná přesně nerozumím - máš možnost nahrát obrázek na server fóra SHW - dá se na něj potom linkovat podobně jako třeba na obrázky uložené na imageshacku; druhá možnost je k určitému tématu přiložit obrázky jako přílohu.
BlackFrog (563)|13.2.2008 23:01
tak to se omlouvám, myslel sem že je to boboco a P@pi, a to už by snad stačilo :D
mech13 (5526)|14.2.2008 09:47
trodas: mozna se ptas na neco co splnuje funkce "Rychlý upload obrázků".
pak je moznost ulozit obrazek do prilohy k postu, tak ze kliknes kousek pod oknem kde pises post na "Spravovat prilohy"

//nevim jestli neco z toho neni nepristupny v zakladnim editoru, povol si standardni editor: Uživatelský panel -> Upravit nastavení -> dole Rozhraní editoru zpráv
a8nr (176)|14.2.2008 22:14
[QUOTE=boboco;90220]Jo, já mám práva asi všude (souvisí to s tím že dělám laboratoř a další věci pro SHW), tak se pokusím více hlídat - poslední dobou jsem tu moc nebyl.
[/QUOTE]

No nevím, pokud chápu princip toho rámečku s mody ve výpisu témat dole, tak máš v této skupině práva jenom v Odměňovacím systému.
Karel Polívka (1485)|14.2.2008 23:01
Boboco má moderátorská práva na všechny sekce - ten seznam obsahuje výčet těch, kteří jsou k dané sekci přiřazeni jako moderátor, nicméně moderátorská práva (říkejme tomu přesněji oprávnění na různé druhy nadstandardních úkonů) lze nastavit nezávisle.
Karel Polívka (1485)|15.2.2008 00:20
[QUOTE=trodas;90212]No tak snad méně cenzury a více tolerance (a možná i smyslu pro humor?) by to na fóru chtělo, jinak dobré.[/QUOTE]
Pokud cenzura = prosazování pravidel, které platí bez výjimky pro všechny, tak ano, zde na fóru je a bude i nadále cenzura.
Martin F. (16)|3.3.2008 13:18
[quote=Karel Polívka;90574]Pokud cenzura = prosazování pravidel, které platí bez výjimky pro všechny, tak ano, zde na fóru je a bude i nadále cenzura.[/quote]

Naprostý souhlas.