reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Genius Home Theater SW-HF 5.1 5000 - PROBLEM

dawluxe (40)|2.8.2007 14:30
Zdravim,
vcera mi prisli tyto reproduktory (konkrtne SW-HF5.1 5000 - vysen). Vse sem zapojil presne dle navodu, nainstaloval jsem nejnovejsi drivery, ale vyskytl se nasledujici problem.
Zadni reproduktory nechteji hrat:(
Mam zakladni desku Asus P5W DH Deluxe s integrovanou zvukovkou Realtek ALC882M High Definition. Konektory jsem zapojil presne podle barev, ale zadni repra nejedou:( Ovsem kdyz v prilozenem softwaru prepnu zadni reproduktory na bocni (a necham je ve zdirce pro zadni) zacnou hrat..ovsem jako bocni...
Bohuzel to neni jediny problem. Software nabizi dialogove okno pri kazdem zapojeni reproduktoru, tj. kdykoliv zapojite konektor do zdirky, vyskoci okno, ktere se dotazuje, co ze jste to zapojili za vysput/vstup. A toto okno mi vyskakuje kazdou chvili, jako by byl nejak nestabilni zvukovy signal:( Vzdycky v reprakach jemne zapiska, zacnou hrat mono a vyskoci mi okno, ze jsem zapojil zluty konektor (stred/woofer) a at zvolim co je to za signal. Tak zaskrtnu ze je to stred/woofer a vse zas hraje normalne (az na zadni repra). Toto se vsak deje velice casto(nekde i 5do minuty)! Nemel nekdo podobnou zkusenost? Za jakoukoliv radu budu velice vdecny. Diky.
S pozdravem DAW
Bongo (5)|3.8.2007 17:45
K tomu problému se zadními repro - zapoj černý kabel do šedé zdířky ve zvukovce.
xSten19 (386)|6.8.2007 10:29
[QUOTE=Bongo;43477]K tomu problému se zadními repro - zapoj černý kabel do šedé zdířky ve zvukovce.[/QUOTE]

a když to nepude tak to musíš udělat jako já ale to jenom když budeš chtít tak ti pošlu ju zatim čus
dawluxe (40)|11.8.2007 23:41
To sem presne udelal.. ale to je zdirka pro bocni repro.. A kdyz dam test 3D zvuku, tak zadni repra hrajou jako bocni:( Uz nevim co s tim..
dawluxe (40)|11.8.2007 23:42
[QUOTE=xSten19;43634]a když to nepude tak to musíš udělat jako já ale to jenom když budeš chtít tak ti pošlu ju zatim čus[/QUOTE]

posli.. jsem zvedav:)
Bongo (5)|12.8.2007 00:51
[QUOTE=dawluxe;44153]To sem presne udelal.. ale to je zdirka pro bocni repro.. A kdyz dam test 3D zvuku, tak zadni repra hrajou jako bocni:( Uz nevim co s tim..[/QUOTE]

Já jsem měl stejný problém, nastav zvuk 5.1 a zapoj to tak jak jsem napsal. Ty barvy nevycházejí ani na mojí integrované zvukovce, ani na SB X-Fi.
xSten19 (386)|12.8.2007 13:20
Co máš teď za zvukovku asi integrovanou tak písni jaký to je označení ju a potom uvidim co se stym dá dělat.
dawluxe (40)|22.8.2007 15:31
[QUOTE=xSten19;44172]Co máš teď za zvukovku asi integrovanou tak písni jaký to je označení ju a potom uvidim co se stym dá dělat.[/QUOTE]

Mam desku Asus P5W DH Deluxe, ktera ma integrovanou zvukovku Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller ...

Ted mam zadni repra zapojeny do sedy diry a repra hrajou, ale dost potichu. I kdyz se odsunu s zidli az mezi zadni repra, porad slysim predni s centrem a prehlusujou zadni:(

Za kzdou radu dekuji.
Cay
xSten19 (386)|22.8.2007 22:47
[QUOTE=dawluxe;45314]Mam desku Asus P5W DH Deluxe, ktera ma integrovanou zvukovku Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller ...

Ted mam zadni repra zapojeny do sedy diry a repra hrajou, ale dost potichu. I kdyz se odsunu s zidli az mezi zadni repra, porad slysim predni s centrem a prehlusujou zadni:(

Za kzdou radu dekuji.
Cay[/QUOTE]
neni tam někde regulace hlasitosti repro buď na samotných benách a nebo v tom programu tam něco musí být
Klingacikx (1545)|23.8.2007 09:23
Tak toto sú problémy :mistake jednoducho si pozri či máš tie reproduktory dobre zapojené v zdierkach na výstupoch so zosilňovača máš to tam napísané FRONT- to sú predné, SURROUND- sú zadné a CENTER
Na zvukovke to má byť :hmm ZELENÁ dierka sú predné s zelenou koncovkou
SIVÁ dierka tam sú zadné s čiernou koncovkou
ORANŽOVÁ dierka tam je center a subwoofer s oranžovou koncovkou.