reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

win XP nastartuje ale...

georginho (110)|7.8.2008 12:58
nezobrazí se mi nic, abych se mohl dostat do Tento počítač, přes nastavení v nabídce start se mi zobrazí pouze nastavení nabídky start nebo tak něco. Je to nejspíš úplně zavirované, avg našlo x virů, disk jsem odpojil a projel zase nodem 32 ten našel dalších 5 virů. Mám to nechat projet ještě něčím??? nebo už pomůže jenom reinstal winu?
ještě dodatek...může to být tím že se nepovedla legalizace windowsu?
PS: pro pobavení...vedle hodin mi svítí nápis virus alert:-D

Pc to není moje tak se tomu můžu jenom smát, jak to tak někdo dokáže udělat:-D
Salamander (6177)|7.8.2008 13:01
tak to neni na antivirus, ale reinstall :thumb
Logout (4018)|7.8.2008 13:14
Pokud máš odvahu na experimenty a nechce se ti to celý přeinstalovávat, tak kompletní vyčištění od virů a následná oprava pomocí Opravy instalace windows by mohla pomoct - ale reinstal je tady rozhodně nejlepší varianta.
alliens_labs (214)|7.8.2008 13:31
Něco podobného se mi kdysi stalo,widle po cca půl roce pomalu nenaběhly ,tak jsem to vyřešil formátem disku a komplet čisou instalací systému.Od té doby cca 1x za půl roku přeinstalovávám systém a mám klid.:-)Další řešení je mít image disku třeba z acronis true image,kde onbnova je v podstatě za chvíli,pak stačí stáhnout většinou jen aktualizace.
|Mio| (1333)|9.8.2008 20:51
Ja bych zkusil variantu:

1. antivir
2. combofix.exe
3. Upgrade na SP3 ktery system obnovi a docisti.
alliens_labs (214)|9.8.2008 21:13
[QUOTE=|Mio|;149934]Ja bych zkusil variantu:

1. antivir
2. combofix.exe
3. Upgrade na SP3 ktery system obnovi a docisti.[/QUOTE]

A kdyz tohle nepomuze tak je rychlejsi cista instalace....sem tu mel dneska neco podobneho porad mi to hlasilo na notebooku ze se neco otvira,obnova systemu ani vycisteni nepomohla tak to vyresila cista instalace systemu.
pinc (85)|11.8.2008 23:24
Určitě format a nová instalace z vlastního cd ....
etis (88)|18.8.2008 16:06
mal som asi viac zasvinený systém a v pohode.... Ako píše MIO. HijackThis, combofix,ten je ale dosť agresívny,tak len s radou skúseného radcu. Obráť sa na http://www.viry.cz/forum
Unesto (11)|19.8.2008 22:17
[QUOTE=|Mio|;149934]Ja bych zkusil variantu:

1. antivir
2. combofix.exe
3. Upgrade na SP3 ktery system obnovi a docisti.[/QUOTE]

SP3 nemusíš, ale zkus pátrat v HijackThis nebo v UPM.... (raději pro znalejší)