reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Pokaždé po zapnutí PC se instaluje ovladač pro zvukovku

sisic (37)|18.8.2009 15:52
Ahoj všichni, prosím můžete mi poradit s ovladačem pro zvukovku?Deska Asus A7V266-C, zvukovka C-Media CMI8738 Audio Chip, pokaždé když naběhne pc, zahlásí nalezen nový hardware a instalují se ovladače(i když jsem je již nainstalovala). Jednou to zahlásí, že nelze dokončit. Jednou se to nainstaluje, chce restart, po restartu stejná situace(nalezen nový hardware....). Ve správci je u multimediálního zařízení vykřičník,že nejsou ovladače pro toto zařízení. Co s tím?Díky moc
Kauci (23)|18.8.2009 17:09
[quote=sisic;283077]Ahoj všichni, prosím můžete mi poradit s ovladačem pro zvukovku?Deska Asus A7V266-C, zvukovka C-Media CMI8738 Audio Chip, pokaždé když naběhne pc, zahlásí nalezen nový hardware a instalují se ovladače(i když jsem je již nainstalovala). Jednou to zahlásí, že nelze dokončit. Jednou se to nainstaluje, chce restart, po restartu stejná situace(nalezen nový hardware....). Ve správci je u multimediálního zařízení vykřičník,že nejsou ovladače pro toto zařízení. Co s tím?Díky moc[/quote]

no,pokud máš k desce CD nebo DVD,zkus nainstalovat ovladač zněj a když nemáš,tak přímo od výrobce
sisic (37)|18.8.2009 17:53
Mám nainstalováno . Ze stránek výrobce jsem si stáhla instalačku a nainstalovala. Bohužel nic.