reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Víkendová diskuze: Co je za odchodem Sinofského?

Pavel Kovač (374)|23.11.2012 13:49
Tímto Vás zveme na Víkendovou diskuzi na téma:


[SIZE="5"]Co je za odchodem Sinofského?[/SIZE]



Steven Sinofsky odešel z Microsoftu. Tato zpráva doslova proletěla světem internetu. Co za tím stojí? Je to plánovaný tah, nebo se to týká Windows 8? Nebojte se vyjádřit i konspirativní názor na jeho odchod v naší diskuzi!


Zúčastnit se mohou i neregistrovaní, stačí stisknout tlačítko Odpověď u levého okraje stránky nad a pod příspěvky.
durib (1141)|23.11.2012 14:31
Proč odešel možná neví ani samotný Steven. Můj osobní tip je, že to má co dělat s W8.
Ivo Mašek (507)|23.11.2012 15:31
Údajně si nerozuměl s šéfy ostatních oddělení a prý vyvolával napětí. Skutečný důvod ví jen on sám a vedení firmy (zatím)
hugostieglitz (907)|23.11.2012 16:36
člověk s takovouhle funkcí toho má plný brejle každej den,se nedivím že s tím seknul
Neregistrovaný (0)|23.11.2012 17:01
Za odchodem Sifonskeho je negativní reakce korporátních zákazníků na Windows 8, kteří tvoří největší část zisků Microsoftu.
Metro je do firemního prostředí zcela k ničemu a každý kdo viděl Metro na Windows Serveru musí pochybovat o duševním zdraví nejenom Sifonskeho.
Kdyby dal do Windows alespoň nějaký skrytý přepínač v registrech, asi by se moc nestalo, ale takhle má Microsoft velký problém.
trodas (1753)|23.11.2012 18:28
No a aby toho nebylo dost, tak Win8 příchází rychle po Win7 - jinými slovy, příliš brzy a nikdo je vlastně nechce. A nemluvím teď o lidech vyznávajících "prehistorické" verze Win, mluvím o uživatelích Win7, kteří mají pramálo (vlastně žádné) důvody přecházet na Win8. Není k tomu ani ten nejmenší důvod.
clock_W_ork (0)|23.11.2012 22:52
Možná situace v pásmu Gazy..?

Prosté selhání - špatný odhad situace, podnebí, trhu, těžkopádnost (stáří/únava).

Není proč o tom diskutovat, ledažeby to nějak souviselo s Obamovou milostí pro krocany, preferencemi P. Mc. Cartnehyo a ostatních mimozemšťanů a ochránců zelené.

Já radši krvavý hovězí...
clock_w_ork (0)|23.11.2012 23:35
Někomu mohla vadit jeho "urputnost" - šílenec/vizionář/fanatik - to je fakt...
Ale myslím si, že to bylo hlavně tím, že on sám cítili určité nenaplnění svých vizí, nebo jeho snahy příliš limitovaly dané podmínky...
Anub (0)|24.11.2012 12:56
Je to pro mě novinka, nicméně, vůbec se nedivím, že odešel. WIN 8 přišly po WIN 7 strašně moc brzy a jednou tohle přijít muselo. Koho neustále baví každý rok měnit operační systém, takový trend nemůže MS v žádném případě prospívat..ale jak se říká, zkusili to, nevyšlo to, tak co no, v tom bude ještě něco víc...
clock_w_ork (0)|24.11.2012 14:30
Šokující odhalení!!!

Známý investinegativní publicista z limitedboard.cz, Pravoslav Osvícený, přinesl ve svém nejnovějším článku šokující fakta o pletichách největšího světového producenta dezinformačních technologií, MakroHardu, odvolává se přitom na zdroj přímo ze společnosti:

"Máme nezvratná fakta o tom, že společnost MakroHard ovládají přední představitelé lóže Spoutaných fušerů, a že svých technologií zneužívá k nastolení Nového Světového Neřádu. Náš outsider, nasazený v této firmě, nám však přinesl i závažnější, dosud neznámé, informace o možných souvislostech s technologiemi sloužícími k ovládání loutkového divadla. Své poznatky jsem zpracoval do obsáhlého článku, který si můžete přečíst na našich stránkách limitedboard.cz, rovněž však uvažuji o vydání knihy na toto téma, neboť veškeré náznaky a souvislosti v této kauze jsou na menší seriálový badseller."
Neregistrovaný (0)|24.11.2012 16:28
Zlanařil ho Linux Foundation.
clock_w_ork (0)|24.11.2012 18:02
[QUOTE=Neregistrovaný;519337]Zlanařil ho Linux Foundation.[/QUOTE]

Probůh, to ne! To není vtipné...
czhunter (775)|24.11.2012 18:12
"Skvělí lidé se baví o myšlenkách, průměrní o událostech, a podprůměrní o jiných lidech."
Eleanor Roosevelt

To je asi tak vše k tématu.
Luk Skywalker (82)|24.11.2012 18:39
Mě se windows 8 nelíbí, možná se proto Sinofsky nepohodl s lidmi ve vedení a odešel. Lidé přicházejí a odcházejí konspiraci bych v tom neviděl.
M0RGAN (21)|24.11.2012 18:58
Podle mě jednoduše únava ze své pozice. Vydělané už má, tak si může užívat života :-) Nebo se vrhnout do jiné pozice, kde bude mít novou motivaci.